JUDr. Miluše Redlová - rozvracení republiky

Human Rights Defense z.s. - NGO přijmula přípis Nejvyššího státního zastupitelství.

Nejvyšší státní zastupitelství postupuje trestní oznámení na státní zástupkyni Vrchního státního zastupitelství v Praze JUDr. Miluši Redlovou z podezření z trestného činu rozvracení republiky, Obvodnímu státnímu zastupitelství v Praze 4.

Human Rights Defense z.s. - NGO přijmula přípis Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 4 .

Náměstkyně Obvodní státní zástupkyně pro Prahu 4 JUDr. Ivana Jindrová postupuje  trestního oznámení na státní zástupkyni Vrchního státního zastupitelství v Praze JUDr. Miluši Redlovou v podezření z trestného činu rozvracení republiky Městskému státnímu zastupitelství v Praze.

Human Rights Defense z.s. - NGO přijmula přípis Vrchního státního zastupitelství v Praze.

Trestním oznámením ve věci rozvracení republiky na státní zástupkyni Vrchního státního zastupitelství v Praze JUDr. Miluši Redlovou se může zabývat Obvodní státní zastupitelství v Praze 4.

Human Rights Defense z.s. - NGO oznámení o podezření ze spáchání trestného činu  státní zástupkyní Vrchního státního zastupitelství v Praze - JUDr. Miluše Redlová.

 Je podezření, že se dopustil trestného činu - rozvracení republiky- podle § 310 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.

Státní zástupkyně JUDr. Miluše Redlová se podle § 367 TZ hodnověrným způsobem dozvěděla o situaci na Krajském státním zastupitelství v Hradci Králové a Krajském ředitelství PČR Královéhradeckého kraje.

Je podezření, že JUDr. Miluše Redlová podporuje činnost JUDr. Lukáše Vodičky , který de facto "provozuje" rozvracení ústavního zřízení České republiky ve smyslu podezření z trestného činu rozvracení republiky podle § 310 TZ.

Současně je podezření, že si JUDr. Miluše Redlová přivydělává přijímáním úplatků za zasílání korespondence oznamovatelům TČ s cílem, aby oznamovatelům TČ znechutila jakýkoliv pokus o nápravu a řešení situace, což ale nebude účinné u NGO.

Zákaz kamerového záznamu pro oznamovatele trestního oznámení, nevydání úředního záznamu a neodbornost vyšetřovatele je základním porušením práva na spravedlivý proces podle čl. 6 Evropské úmluvy i lidských právech Rady Evropy, která je součástí českého právního řádu.