Ing. Petra Veinhauerová                        pomocník TČ - rozvracení republiky

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala oznámení o podezření ze spáchání trestného činu členkou představenstva Zemědělského družstva Všestary, agronomem Zemědělského družstva Všestary a FytAgro s.r.o. - Ing. Petra Veinhauerová

 Je podezření, že se dopustila trestného činu - podle § 24 odst. 1 písm. c) - pomocník trestného činu - trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. v kombinaci s § 310 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb rozvracení republiky.

Je podezření, že Ing. Petra Veinhauerová je pomocník trestného činu rozvracení republiky. Je podezření, že Ing. Petra Veinhauerová umožňuje a usnadňuje holandskému podnikateli p. Janu Bruinsmovi spáchání trestného činu, zejména opatřováním prostředků, odstraňováním překážek, hlídáním při činu, radou, utvrzováním v předsevzetí nebo slibem přispět po trestném činu rozvracení republiky.

JE PODEZŘENÍ, ŽE ING. PETRA VEINHAUEROVÁ, ČLENKA PŘEDSTAVENSTVA A AGRONOMKA ZD VŠESTARY POMÁHÁ SE ZAJIŠŤOVÁNÍM ZTRÁTY KVALITY ORNÉ PŮDY ÚČELOVÝMI AGRONOMICKÝMI PŘÍKAZY, KTERÉ VEDOU K DEVASTACI PŮDY Z HLEDISKA ZEMĚDĚLSKÉHO VYUŽITÍ. 

Je podezření, že Ing. Petra Veinhauerová pomáhá holandskému podnikateli p. Janu Bruinsmovi, aby zajistil ZTRÁTU ZAJIŠTĚNÍ SCHOPNOSTI ČESKÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ ZABEZPEČIT ZÁKLADNÍ VÝŽIVU OBYVATEL A POTRAVINOVOU BEZPEČNOST A ZTRÁTU SCHOPNOSTI STÁTU ZABEZPEĆENÍ ZÁKLADNÍ VÝŽIVY OBYVATEL.

Dále je podezření,že Ing. Petra Veinhauerová pomáhá holandskému podnikateli p. Janu Bruinsmovi v OHROŽENÍ VEŘEJNÉHO ZÁJMU.

Je podezření na motiv holandského podnikatele p. Jana Bruinsmy , protože při "cílené likvidaci českého zemědělství" holandský podnikatel p. Jan Bruinsma může být zprostředkovatelem relativně drahých (vzhledem k nominální příjmové situace českých domácností) dovozových potravin z Holandska.

Na základě platné právní úpravy by člence představenstva ZD Všestary a agronomce Ing. Petře Veinhauerové hrozil trest odnětí svobody až 20 a vedle tohoto trestu i propadnutí majetku nebo výjimečný trest ( nad 20 let a do 30 let nebo doživotí).