Křivé obvinění - 2. část

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

Pánové posranci Rochl a Pumprla,

3 týdny po vraždě mojí matky jste mě bombasticky přepadli s kuklami, helmami, štíty a pistolemi.

Potom jste mě v zadržení vykládali jaký jsem zločinec, když chci pacht po firmě FytAgro s.r.o.

Ukradli jste notebook a to nepočítám, co všechno dalšího jste chtěli ukrást.

Notebook jste podle zákona měli vrátit max. Po 3 měsících, ale Vy jste normální zloději, když notebook ani po roce nevracíte.

Potom jste mně v zadržovací cele dali infikované parazity ve "vydezinfikované dece, "a pak jste pořád zkoumali jak je to s tou infekcí...

Čuráci Lašek s Pidramnem chtěli, abych souhlasila s tím, že jsem duševně nemocná, protože jsem podle zákona a paragrafu požadovala předložit důkazy o duševní poruše, opilosti a návykových látkách (předchozí léčení, krevní a dechové zkoušky z cca listopadu 2017, předchozí přestupkové či trestní řízení pro opilost a návykové látky).

Požadavek těchto důkazů smraďoch Pidrman jasně deklaruje za duševní nemoc, konkrétně "prasklou gramofonovou desku."

Nóó...Vy se budete odvolávat na to, že to po Vás chtěla bába Bradáčová.

Tak pánové posranci Rochl a Pumprla,

já Vám něco poradím.

Vezměte si kukly, helmy, štíty a pistole a 3 týdny po smrti matky Bradáčové ji odvezte jako zločince, vysvětlete posrané Bradáčové, že chtít mzdu po státním zastupitelství je zločin, ukradněte ji notebook, vysvlečte ji do naha a prohlédněte prdel. Dejte ji infikované parazity do cely...

Je to tak, že kdybyste na bábu Bradáčovou s pistolemi zaútočili 3 týdny po smrti její matky, tak si toho bába Bradáčová ani nevšimne.

Bába Bradáčová se totiž nemůže dočkat, až její maminka chcípne, protože bába Bradáčová nechce poslouchat pravdu, co jí maminka říká, že je nemožné autistické trdlo a neuživí se ani jako prostitutka.

Ale bába Bradáčová není vzorem společenské normy demokratické společnosti 21. století.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Paní Bradáčová,

docela by mě zajímalo, co Vy byste dělala, kdyby Vás pprap. Jindřich Rygl - Policie Nový Bydžov POTOUKL JAKO MĚ - na invaliditu, doživotně na invalidní vozík a nechat se obsluhovat pro zdravotní nesoběstačnost.

No je to tak :

za prvé - když by Vás podprápora tloukl do trvalé invalidity, tak byste si myslela, že jste na wellness masáži, protože Váš organizmus je tak narušený, že máte vymizelé rozpoznávací schopnosti a nepoznáte, co je tlučení do trvalé invalidity a co je wellness masáž

za druhé - máte tak narušený mozek, že fyzické násilí je pro Vás společenskou normou, což znamená :

a) jste oběť domácího násilí, protože Vás tatíček jako malou holčičku den denně třískal, protože s takovým hyperaktivním spratkem jako Vy to stejně jinak nešlo

b) jste pachatel domácího fyzického násilí, což je častým rysem u předchozích obětí a páchání násilí na druhým nejen, že Vám nepřipadá divné, ale naopak Vám připadá Vaše páchání násilí jako společenskou normou

za třetí - Vám by trvalá invalidita naprosto vyhovovala, ale zatím se Vám nepovedlo ji dosáhnout, protože jste dospělé dítě, kterému život dospělého a zodpovědného nevyhovuje a chtěla byste uniknout do dětského světa, s tím, aby kolem Vás všichni skákali

za čtvrté - máte ADHD v dospělosti, jste dospělý hyperaktivní spratek, který si vynucuje fyzickou likvidaci náhodných obětí (tzn. Umístění předsedkyně NGO do blázince a předepsání smrtelných dávek léků).

za páté - jste GAMBLER - což se nemusí nutně projevovat hraním na automatech, ale také pácháním trestné činnosti, protože vzrušení Vás uspokojuje

Jednoduše jste tak trochu dost vadná - je Vám dobře, když se Vám produkuje adrenalin, což ostatní normální vnímají jako nepříjemný pocit a dopaminu máte tak, že nepoznáte hranici mezi nebezpečím.

Stejně Vás budou muset strčit do blázince, protože jste nebezpečná pro společnost, odborně se tomu říká : umístění do ústavní péče z důvodu ochrany společnosti.

Klamete veřejnost tak, že požadujete, aby si veřejnost myslela, že když zavraždění předsedkyně NGO smrtelnými dávkami léků nařídí Vrchní státní zástupkyně (jako funkce), tak že se jedná o vrchol práva a spravedlnosti a vrchol lidských práv.

Ve skutečnosti s tím nařízením vraždy předsedkyně NGO smrtelnými dávkami léků v blázinci, JSTE TĚŽCE DUŠEVNĚ NEMOCNÝ JEDINEC, KTERÝ PATŘÍ DO ÚSTAVNÍ PÉČE POD DOHLED, PROTOŽE JSTE NEBEZPEČNÁ PRO SPOLEČNOST - DEMOKRATICKOU A V 21. STOLETÍ, MOŽNÁ V OTROKÁŘSKÉM ŘÁDU BY PŘI PÁCHÁNÍ NÁSILÍ NA TO NEPŘIŠLI, ŽE JSTE VADNÁ.

Zatím se Vám však dařilo dokonale klamat veřejnost Vaším natřásáním ve sdělovacích prostředcích, kde vždy prohodíte něco chytrého o právech obviněných a trestním procesním právu.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

Pane posranče Rochl,

je jasné, že tajné služby vraždu mají matky neobjednaly, protože tajné služby nejsou obsazeny blbcema jako Vy, a dobře chápou, že kdybych si myslela, že tajné služby mají na svědomí vraždu mojí matky, tak, že by to pro tajné služby bylo z různých důvodů značně nevýhodné a to není v jejich zájmu.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane posranče Rochl,

dobře víte, že když jste mně zavraždili moji matku, tak, že Vám to nepomohlo a dneska se už klepete strachy, jak si budete chladit hlavu v base.

I když vraždu mojí matky má možná na svědomí bába Bradáčová, protože ta vždycky vyvádí jak pominutá.

Prozatímní důkaz vraždy je v tom, že na ohlášení tísňové linky 155, PČR zásadně nešetří a Fakultní nemocnice Hradec Králové odmítá uvést příčinu smrti, protože skutečná příčina smrti je velký průser pro Vás nebo bábu Bradáčovou, to je jedno.

Dalším důkazem, že jste moji matku zavraždili je, že když se o tom začne mluvit, tak všichni držíte hubu a ani se nepokoušíte obhajovat.

Pouze jste vymysleli, že mě zamáváte pistolemi před nosem a Hosák zajistí, že mě zavraždí léky Rivotril a Gerodorm, abych držela hubu.

Že se Vám nepovedla další vražda, to všichni víme a i když jste mě zdravotně podrazili, tak vyléčit se dá ledacos. PRO VAŠI INFORMACI.....OTRAVU LÉKY A POŠKOZENÍ ZDRAVÍ MÁM ZDRAVOTNÍMI TESTY ZDOKLADOVANÉ.

Jóó, Vy jste si mysleli, že mě budete trávit léky, s tím, že na to nepřijdu, jenže se Vám to nepovedlo.

Vzhledem k tomu, že jsem přežila, tak Vás v řádném procesu dostanu za mříže.

Správně byste měli jít už do vazby, protože Vaše vraždění je nebezpečné pro společnost.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

FUNKČNOST SYSTÉMU - JAK LEGÁLNĚ PROHLÁSIT NEVINNÉHO ZA DUŠEVNĚ NEMOCNÉHO BEZ KRIMINALISTICKÝCH DŮKAZŮ.

Z dosavadní spisové dokumentace je patrný investigační závěr, jak se legálně prohlašují nevinní duševně nemocnými bez kriminalistických důkazů.

1. Postup začíná fyzickou převahou. Oběť se přepadne a namíří se na ní minimálně 2 pistole a paralyzér a začne se ji vyhrožovat, že bude zastřelena, když nepůjde do blázince.

2. Oběť z důvodu pudu sebezáchovy, který je přednostní, půjde do blázince i když si uvědomuje, že ji tam může čekat smrt podáním léků. Oběť tímto krokem za prvé odvrátí okamžitou smrt zastřelením, a za druhé oddálí smrt a tím, že se pokusí smrti zabránit.

3. V blázinci oběť řekne : "nejsou důvody pro hospitalizaci," a přijímací psychiatr tuto větu ihned odborně vyhodnotí jako paranoidně perzekuční bludy a vážnou psychiatrickou nemoc.

Na psychiatrické klinice Hradec Králové přednosta prof. MUDr. LadislavHosák, Ph.D nařídí podávání smrtelných dávek léků Rivotril a Gerodorm v nejvyšších dávkách ( 8 tablet a 2 injekce) bez zdravotní indikace. Pozn. Pro zdravého člověka, který léky nepotřebuje je smrtelná dávka již 2-3 tablety.

Vedlejším účinkem léku Rivotril je sebevražda, vedlejším účinkem léku Gerodorm jsou bludy, léky Gerodorm i Rivotril jsou vysoce návykové a psychickou i fyzickou závislostí.

4. Tato skutečnost se rozhodně nesdělí oběti, ale léky jsou podávány v jídle a čaji.

Injekce jsou píchány v noci pod silnými léky na spaní.

Oběť ani neví, že ji byly aplikovány injekce.

5. Počká se alespoň 14 dnů, aby v organizmu byla dostatečná kumulace hladiny léků.

6. Potom se oběť klidně propustí a vydá se jí propouštěcí zpráva pro praktického lékaře, že oběť je propuštěna bez medikace a rozhodně se neinformuje praktický lékař, že byly podány smrtelné dávky léků a že je nutné zdravotní stav sledovat.

7. S konečným závěrem o oficiální diagnostice vážné duševní se vyčká alespoň 2 měsíce, aby nastal plný projev vedlejších účinků a abstinenčního syndromu.

Pozn. Násilné držení na Psychiatrické klinice ve dnech od 10. ledna do 24. ledna 2020.

Vydání usnesení Okresního státního zastupitelství o diagnostice vážné duševní poruchy s bludy dne 31. března 2020 a doručení nastává přibližně kolem 7. dubna 2020, což je až za 2,5 měsíce od propuštění.

8. Normálně při skutečné diagnostice by státní zástupce reagoval okamžitě a ihned 24. ledna 2020 by jednal.

Při podvodné diagnostice však státní zástupce vyčkával celé 2,5 měsíce na projev podání léků o kterých oběť nevěděla.

9. Reálně státní zástupce čeká na stav :

a) oběť může spáchat sebevraždu, což je důvod nařídit umístění do ústavní péče z důvodu nebezpečnosti sobě a okolí a podávat další léky na fyzickou likvidaci oběti.

Tímto krokem si státní zástupce zajistí kriminalistický důkaz zdravotní indikace pro trestní řízení, že oběť je nebezpečná sobě a okolí a takto ji chce právně zbavit svobody a umístit do ústavní péče a podávat další i smrtelné dávky léků.

b) oběť může trpět nevysvětlitelnými stavy jako noční můry a bludy, což je důvod nařídit umístění do ústavní péče z důvodu nebezpečnosti sobě a okolí a podávat další léky na fyzickou likvidaci oběti.

Tímto krokem si státní zástupce zajistí kriminalistický důkaz zdravotní indikace pro trestní řízení, že oběť je dušeně nemocná a trpí vážnou duševní poruchou s bludy a takto ji chce právně zbavit svobody a umístit do ústavní péče a podávat další i smrtelné dávky léků.

c) při jiných potížích, jako například dechových, bude oběť vyšetřena a následně krevními testy může být legálně obviněna, že je pod vlivem vysoce návykových látek bez lékařského předpisu, které v oficiální dokumentaci nebyly uvedeny.

Tímto krokem si státní zástupce zajistí kriminalistický důkaz zdravotní indikace pro trestní řízení, že oběť je pod vlivem návykových látek a takto ji chce právně zbavit svobody a umístit do ústavní péče za účelem odvykací léčby a podávat další i smrtelné dávky léků.

d) v případě smrti oběti by došlo na určení příčiny smrti, která by byla určena jako předávkování návykovými látkami bez lékařského předpisu.

Tímto krokem si státní zástupce zajistí kriminalistický důkaz zdravotní indikace pro trestní řízení, že oběť se předávkovala návykovými látkami bez lékařského předpisu.

Oběť však ani neví, že násilně a bez vlastní vůle a vědomí snědla vysoké dávky návykových léků.

d) čeká se na odvoz záchrannou službou, která geograficky odveze oběť právě opětně na Psychiatrickou kliniku v Hradci Králové ke skutečnému útočníkovi, aby ji fyzicky dolikvidoval.

Takto je zdokumentován postup státního zastupitelství k legální diagnostice vážné duševní poruchy bez kriminalistických důkazů a zdravotní indikace.

Státní zástupce tomuto postupu odborně říká : " umístění do ústavní péče za účelem vyšetření duševního stavu."

V řádném procesu bude tento postup státního zástupce a ostatních právně hodnocen jako pokus o vraždu a těžké ublížení na zdraví - dokonaný trestný čin, kromě doprovodných trestných činů, jako zbavení osobní svobody, zneužití pravomoci úřední osoby, křivé obviněn, pomluva, že oběť je duševně nemocná...a pod vlivem návykových látek...jako dokonané trestné činy.

Vzhledem k tomu, že se na případu podílelo více osob ( státní zástupci, policisté, soudci, lékaři, soudní znalci), tak se podle trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. věc bude v řádném procesu řešit jako organizovaná trestná činnost a vzhledem k tomu, že je do věci "zapletena" i Vrchní státní zástupkyně, jako podezřelá organizátorka, protože vše bylo pod právním dohledem JUDr. Lenky Bradáčové, PhD., tak to může mít i politický dopad, protože se jedná o nevládní organizaci, která jedná zásadně podle mezinárodních úmluv o lidských právech a informuje veřejnost v 6 jazykových verzích, což by pro Českou republiku mohlo mít i negativní politicko - mezinárodní dopad.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Jestliže státní zástupce nemůže svoji oběť právně odrovnat, protože ji nic nedokáže, tak začne s psychologickým působením, že jeho oběť smrdí a hlavně to zapíše do oficiální dokumentace.

Státní zástupce začne podle zákonitostí psychologie očekávat, že to oběti vadí a psychologicky tlačí na svoji oběť, aby se stáhla a nijak se nebránila, čímž si prakticky státní zástupce může se svojí obětí dělat co chce, protože je to oběti nepříjemné o sobě číst v oficiální dokumentaci, že smrdí.

NGO použila jako svoji obranu prakticky stejný postup a využila usnesení státního zástupce o trestní neodpovědnosti a vážné duševní poruše s bludy.

Zdravotně je to nedokazatelné, ale právní hodnotu to má.

NGO zjistila a dokázala, že právní způsob obrany nemá žádný výsledek, protože neplatí logický a právní argument.

JUDr. Alexandrovi Pumprlovi je absolutně U PRDELE, když se o něm napíše, že podle čl. 9 odst. 3 Ústavy ČR ohrožuje demokratický právní stát.

Ale když se o JUDr. Alexandru Pumprlovi detailně popíše, jaké má množství a kvalitu hoven, tak bude ve stejné pozici, do jaké dostával svoje oběti.

NGO bude podle stanov a jednacího řádu NGO dále pokračovat v investigaci a zjistí, jak JUDr. Alexandr Pumprla bude reagovat na skutečnost, že bude vystaven stejným praktikám, jaké používal na svoje oběti.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

 Pane posranče Rochl,

s těma píčovinama co děláte, že si vybíráte jako rukojmí 85-letého vdovce, AKORÁT KOPETE HROMADNÝ HROB I PRO OSTATNÍ.

Funkčnost systému, že notář používá policejní praktiky, že bude po někom střílet, je v tom, že v podstatě notáře vydíráte, protože jste ho někdy vytáhl z jeho trestného činu a on je Vám teď zavázán.

Nemusí se nutně jednat o trestný čin v souvislosti v notářstvím, stačí, aby při dopravní nehodě zavinil ublížení na zdraví nebo smrt, Vy ho z toho jako vyšetřovatel vytáhnete, no a teď to používáte jako systém vydírání (k psaní dopisů, že se po někom bude střílet).

V řádném procesu to dopadne tak, že se věc vyšetří a notář půjde za vyděračské dopisy do basy a za předchozí trestný čin také a Vy k tomu budete mít ještě další trestný čin, že jste notáře vytáhl z trestného činu a poškodil jiného.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Paní Bradáčová,

je zdokladované, že jsem Vás několikráte žádala, abyste zajistila řádný proces a nestrkala mně do blázince.

Vy jste však vůbec nereagovala a napsala jste mně, že patřím do blázince.

POD VAŠÍM PRÁVNÍM DOHLEDEM MNĚ BYLY MEDIKOVÁNY SMRTELNÉ KOMBINACE LÉKŮ RIVOTRIL A GERODORM.

VEDLEJŠÍM ÚČINKEM LÉKU RIVOTRIL JE SEBEVRAŽDA A VEDLEJŠÍM ÚČINKEM LÉKU GERODORM JSOU BLUDY.

TAKŽE TO BUDE TAK, ŽE VÁS JAKO VRCHNÍ STÁTNÍ ZÁSTUPKYNI V ŘÁDNÉM PROCESU PROŽENU ZA TRESTNÝ ČIN VRAŽDY A TĚŽKÉHO UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ JAKO ORGANIZÁTORA TRESTNÉHO ČINU PODLE § 24 ODST. 1 PÍSM. A) TRESTNÍHO ZÁKONÍKU Č. 40/2009 SB.

Paní Bradáčová,

jako právnička stojíte za úplné hovno, protože kdybyste o právu něco věděla, tak byste se ve vlastním zájmu nenamočila do takového průseru.

A pro Vás to bude životní průser.

Do teď jste měla velmi jednoduchý život a vystačila jste si při řešení všeho se smradlavou píčou.

Ale tyto časy skončily, protože u mě jste narazila.

Dobře víte, že za tohle všechno Vás čeká to, že si budete 20 let chladit píču v báni, aby Vám tak nesmrděla.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

 Pánové posranci Rochl a Pumprla,

Vy jste dělali píčoviny a mysleli jste si, že jste absolutně beztrestní, protože jste vyšetřovatel a státní zástupce.

Ale podívejte se na to tak, že MUDr. David Rath je dnes již skutečně a definitivně ve vězení na 7 let a možná se mu to prodlouží na 9,5 let (když nezaplatí).

MUDr. David Rath je exposlanec a exministr zdravotnictví a rozhodně nikoho nezavíral do blázince, nikomu nepředepisoval smrtelné dávky léků, nikoho nepronásledovat protizákonnými dopisy, jednoduše MUDr. David Rath nevraždil a je ve vězení na 7 let.

Vy jste pouhý vyšetřovatel a státní zástupce, vraždíte a protože se Vám to nepovedlo, tak jste vymysleli, že zase po nás budete střílet (ale odborně tomu říkáte předvedení za účelem vyjádření se k nějakému soupisu, který je dávno vyřešen).

Podle precedentu MUDr. Davida Ratha je to tak, že jestli po nás zase chcete střílet, tzn., že nás chcete zavraždit, tak Vám hrozí už výjimečný trest (tj. 20 - 30 let nebo doživotí, propadnutí majetku). Protože už teď Vám reálně hrozí tak přibližně 15 let, jedná se také o množství trestných činů.

Pro bábu Bradáčovou, jako organizátorku to platí také, ale ona spíše skončí na doživotí na psychiatrii, protože se v trestním řízení zjistí, že je duševně nemocná autistka, protože nerozeznala nebezpečí fiktivního trestního stíhání bez důkazů a navíc, až ji budou v poutech odvádět, tak se stejně psychicky zhroutí a místo do zadržovací cely ji stejně budou muset odvést na psychiatrii.

Celkově je to tak, že nejvíc škodí slaboši.

Vyřiďte to Hosákovi, co ho čeká.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Zase jsme dostali dopis, že posranec Rochl chce zase střílet po 85-letém vdovci a předsedkyni NGO.

Pozn. Předvedení notářem v rámci řízení o dědictví ve skutečnosti znamená střelbu, protože když se uvede právní argument, že na předvedení nemá notář právo, tak to nepomůže a začne Rochl střílet.

K tomu zastáváme stanovisko, že jako diplomaté chápeme, že tajným službám vyhovuje současný stav - udělat trochu ostudy české justici pro jejich další cíle.

Ale pokud však tajné služby nechají zástupce NGO ve fyzickém až smrtelném ohrožení příliš dlouho, tak NGO začne korigovat svoje postoje k tajným službám, což už by se mohlo pro tajné služby stát z různých důvodů nevýhodné.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové posranci Rochl Pumprla,

Se souhlasem tajných služeb reagujeme na otázku Hosáka jestli jsem se pochcávala :

Hosákovi dne 23. ledna 2020 smrdělo z huby, jako když schlastal chcíplou krysu.

Potom pořád krkal a začal blít.

Nóó to byla podívaná......on ten vůl Hosák tu krysu sežral a ani ji nepokousal a pak když ji blil, tak mu lezly z huby chlupy se střevama, mezi tím se mu v hubě mrskaly nožičky s ocáskem.

Hosák se celou dobu vrtěl na židli a strašně to mlaskalo, protože se celou dobu na židli čvachtal v nažloutlých sračkách.

No a v ordinaci to po Hosákovi smrdělo, jako v cisterně hovnocucu, ale Hosák si myslí, že je jeho ordinace výrobna luxusních parfémů.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové postranci Rochl a Pumprla,

když dne 11. července 2019 smradlavá škrkavka Hrenčínová se svojí bandou útočila na mého otce samopalem, protože podle ní chcípal na mozkovou mrtvici a na takové lidi se musí útočit samopalem, tak se také mimo jiné vytahovala, jak ona jako pravá škrkavka zajede s píčou do Štrasburku a před Evropským soudem pro lidská práva se perfektně se obhájí v angličtině.

No, tajné služby by přece jen měli dát smradlavé škrkavce Hrenčínové příležitost vystoupit v angličtině před mezinárodním soudem............tajné služby na to mají čl. 36 odst. 2 Úmluvy.

Ona smradlavá škrkavka Hrenčínová se zasmrádlou tlustoprdkou Martincovou a posraným Hosákem si myslí, že znát jazyk je hračka.............akorát neumí vysvětlit proč v angličtině umí pouze :"I have," a dál se nedostanou a v češtině, kdyby jim počítač neopravil gramatické chyby, tak by to nebylo ke čtení.

Použít několik cizích jazyků v praxi, to je jiná znalost, tomu ale rozumí pouze tajné služby, ale smradlavá škrkavka Hrenčínová, ta to nikdy nepochopí, protože si myslí, o své poblité píče, že je nepřekonatelná a že se z ní tajné služby poserou.

No, ale jestli to tajné služby takhle potáhnou dál, tak budou mít pro svoji práci akorát smradlavou škrkavku Hrenčínovou, protože někomu kdo umí použít několik jazyků a zná mezinárodní úmluvy o lidských právech jsou předepisovány smrtelné dávky léků Rivotril a Gerodorm.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové posranci Rochl Pumprla,

co si myslíte, že se stane když by škrkavku Hrenčínovou strčili do vazby???

No, podle mého vůbec nic, protože 

PÍČA HRENČÍNOVÉ NEBUDE VŮBEC NIKOMU CHYBĚT.

Protože Hrenčínová má píču poblitou a taky smrdí jako žumpa.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové postranci Rochl a Pumprla,

vyřiďte smradlavým doktorům, hlavně Hosákovi a Martincové, aby se připravili, že si prdele budou ochlazovat v lochu.

Ani Hosák, ani Martincová v řádném procesu nedokážou, že za nimi přišel ZÁSTUPCE TAJNÝCH SLUŽEB a řekl : " My tady máme nevládní organizaci..................6 jazykových verzí....................mezinárodní právo.........mezinárodní úmluvy........a potřebujeme, abyste předsedkyni zavraždili smrtelnými dávkami léků. RIVOTRIL A GERODORM"

To nedokážete.

A jestli si smradlavka Martincová o sobě myslí, že ona je v hierarchii vysoko oproti předsedkyni NGO, tak je Martincová smradlavka na hlavu.

To, že Martincová umí česky s gramatickými chybami, natož, aby ovládala několik cizích jazyků, to by nikomu nevadilo.

Ale podstatné je to, že kdyby Martincová něco věděla o lékařství, tak by se sama ve vlastním zájmu nenamočila do takového průseru, že bude s píčou přemýšlet v lochu, že předepsání smrtelných dávek léků je trestný čin vraždy.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Tak pánové Rochl a Pumprla,

už to vypadá, že jste ZNALECKÝ POSUDEK o vážné duševní poruše s bludy PADĚLALI...není razítko...není ověřovací doložka....nedá se ověřit...neví se ani jak se na otázky znalce odpovídalo....znalecký posudek není obsahem spisové dokumentace

Už je to tak ....BUDE TO VÁŠ DALŠÍ TRESTNÝ ČIN......

Pánové Rochl a Pumprla,

musíte urychleně přemýšlet o tom, jestli budete dělat KRIMINÁLNÍKY V LOCHU.......nebo jestli ze sebe chcete dělat PITOMCE V BLÁZINCI....tak musíte začít bláznit zavčas a už by to chtělo začít...........protože kdybyste mírnix týrnix jako státní zástupce a vyšetřovatel chtěli tvrdit, že jste ZCVOKLI......tak je potřeba mít určitou dobu předvoj

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

DIPLOMATICKÉ ŘEŠENÍ :

Když NGO napíše, že JUDR. Alexandr Pumprla kpt. Ing. Marian Rochl ohrožují základy demokratického právního státu podle čl. 9 odst. 3 Ústavy ČR, tak je to Pumprlovi a Rochlovi u prdele.

Takže to vyřešíme DIPLOMATICKOU CESTOU tak, že použijeme stejné metody a V RÁMCI TRESTNÍHO ŘÍZENÍ OFICIÁLNĚ A VEŘEJNĚ POPÍŠEME JAK SMRDÍ MUDR. BRIGITA SLOVÁČKOVÁ NA PSYCHIATRII V HRADCI a uvidíme jak dlouho to vydržíte :

Takže za prvé - smrdí Brigita Slováčková, jenže ona si o svém smradu myslí, že je to luxusní parfém, přitom ordinace Slováčkové voní asi jako septik.

Za druhé - kdyby měla smradlavou Slováčkovou prohlížet škrkavka Hrenčínová, tak by Hrenčínová našla na prdeli Slováčkové zaschlá hovna, které by ji od prdele musela odsekat majzlíkem.

Ona totiž Slováčková má zaschlými hovny ucpanou prdel a nemůže se vysrat a prdy ji také nejdou.

Ta třetí - Slováčková má tak zařezané spodní prádlo, že to ani nejde vyprat.

Za čtvrté - Slováčková má zapařenou shnilou píču a zarostlou plesnivými chlupy.

Závěrem na přílohu, že tento text píšeme se souhlasem tajných služeb.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala otázku v případu Křivé obvinění.

 Pane Pumprla,

kdy půjdete příkladem a v rámci obecné právní normy stejného rozhodování umístíte své smradlavé debilní dětičky, bez kriminalistických důkazů a zdravotní indikace, do blázince, kde by jim Hosák předepsal smrtelné kombinace léků RIVOTRIL a GERODORM v nejvyšších denních dávkách (8 tablet po 3 hodinách a 2 injekce, celkem za 24 hodin a to jen proto, že řeknou, že nejsou důvody pro nedobrovolnou hospitalizaci)???

Stejně se nemůžete dočkat, že se svých geneticky pitomých ( mimochodem podle zákonitostí genetiky po Vás) spratků zbavíte.

Měl by jste po starostech ???

Mimochodem po léku RIVOTRIL JE VEDLEJŠÍM ÚČINKEM SEBEVRAŽDA.


ASI JSTE SE MNĚ TAKTO CHTĚLI ZBAVIT???


V řádném proženu Vás proženu jako za těžké ublížení na zdraví a nedokončenou vraždu.


Tohle svinstvo podepsala prim. MUDr. Jela Hrnčiarová.

Řekněte Hrnčiarové, že je za to tak 20 let natvrdo v lochu a na Mírově.

Vysvětlete Hrnčiarové, co to znamená MÍROV, aby věděla jak si tam bude pařit svou smradlavou píču, to bude mít za 20 let píču pěkně přepařenou (nebo také spíše vychladlou), aby se měla na co těšit.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

Pane Rochl,

chtěla jsem se zeptat, kdy na základě Vašeho precedentu v příloze, zaútočíte na starého posraného Ježka samopalem.

Jde o to, že by nám starý posraný a pochcaný Ježek vyprávěl o vrcholu zákonnosti Vašeho právního postupu.

Hlavně, aby se to stihlo, protože až starý Ježek ležící ve chcankách a sračkách budě čumět do hlavně samopalu, tak ho to taky může klepnout a už nám nestihne nic povědět.

Nóó, ale mladému Ježkovi je to úplně fuk, když jeho otec zaklepe bačkorama, protože mladému Ježkovi zbudou po starém Ježkovi akorát posrané trenýrky a ty nejsou předmětem dědictví, takže žádnou práci mít nebude a kdyby náhodou mladému Ježkovi zbyl byt, tak se mladý Ježek stejně nemůže dočkat, až posraný tatíček natáhne brka, aby se v tom bytě mladý Ježek mohl se smradlavým čurákem pelešit. Že by mladému Ježkovi čurák voněl, to nelze předpokládat.

Obecně je to tak, že mladému Ježkovi stačí k životu smradlavý čurák a otec je mu na obtíž. 

Odborně se tomu říká porucha rané vazby.

ALE SITUACE U JEŽKŮ DOMA NENÍ VZOREM SPOLEČENSKÉ NORMY, protože společenské normy určuje Občanský zákoník a ne posranci Ježkovi.

A to je ten problém, že pan Ježek si myslí, že se z něho všichni poserou.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 K příloze sdělujeme, že nepřistoupíme na kompromisní řešení, že se vlastně nic nestalo a TRVÁME NA VRÁCENÍ VÁMI UKRADENÝCH LEGÁLNÍCH ZBRANÍ SLOUŽÍCÍ K OCHRANĚ ZDRAVÍ, ŽIVOTA A MAJETKU.

Při osobním kontaktu se pan Ježek na zbraních v Hradci se jevil jako rozumný člověk, ale bohužel se nakazil kapénkovou infekcí blbosti od Rochla a jeho profesní činnost je formována osobní a rodinnou anamnézou.

Pan Ježek má na základě své vážné duševní poruchy s bludy nevývratné přesvědčení, že u všech ostatních je to stejné, jako u něho doma.

Pan Ježek, když přijde ráno do ložnice svého otce, tak najde v posteli dementního pitomce v chcankách a sračkách......................ALE SITUACE U JEŽKŮ DOMA NENÍ VZOREM SPOLEČENSKÉ NORMY, protože společenské normy určuje Občanský zákoník a ne posranci Ježkovi.

A to je ten problém, že pan Ježek si myslí, že se z něho všichni poserou.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

PANE PUMPRLA,


MYSLÍTE SI, ŽE MÁTE PRÁVNÍ A MORÁLNÍ PRÁVO O MNĚ PSÁT BEZ KRIMINALISTICKÝCH DŮKAZŮ A ZDRAVOTNÍ INDIKACE, ŽE JSEM VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY JIŽ 4 ROKY, ŽE SE MÁM LÉČIT NA PSYCHIATRII, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ???

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

 Tak pánové Rochl a Pumprla,

přes rok jste mně pronásledovali stalkingem a strčili jste mě do blázince, kde jste mně oficiálně předepsali smrtelné dávky léků.

Vy tvrdíte, že jsem fyzicky napadla hlídku Policie dne 16. května 2016, ale za celé 4 roky nemáte rozsudek.

Skutečnost je taková, že já jsem byla těžce zraněná, ale já, na rozdíl od Vás, mám zdravotní dokumentaci.

A teď mám ještě další doklad, že úraz páteře ještě není doléčen a v léčení se musí pokračovat.

Takže, když si to shrneme, správně jsem se měla léčit z úrazu, ale Vy jste mě přes rok pronásledovali a strčili jste mě do blázince, kde jste mně oficiálně předepsali smrtelné dávky léků.

BUDE TO TAK, ŽE V ŘÁDNÉM PROCESU VÁS JEŠTĚ PROŽENU ZA UBLÍŽENÍ NEBO TĚŽKÉ UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ ZA ROČNÍ STALKING, BLÁZINEC , NAMÍSTO LÉČENÍ ÚRAZU.

To vše k ostatním Vašim trestným činům.

ZA OFICIÁLNĚ PŘEDEPSANÉ SMRTELNÉ DÁVKY LÉKŮ VÁS PROŽENU JAKO ZA NEDOKONČENOU VRAŽDOU.

Správně jsem se měla léčit z úrazu a ne žrát ty Vaše smrtelně jedovatá svinstva.

Až se v řádné procesu budete vymlouvat na to, že Vám píčovinu stalking přikázala bába Bradáčová, tak si tu smradlavou bábu Bradáčovou utopíte sami.

Já si s posranou Bradáčovou ruce špinit nebudu.

Pánové posranci Rochl a Pumprla, špinavou práci uděláte na mě.

JE OTÁZKA JESTLI VÁM TAJNÉ SLUŽBY DOVOLÍ, MĚ JEŠTĚ JEDNOU MĚ STRČIT DO BLÁZINCE A NUTIT MĚ ŽRÁT SMRTELNÉ JEDOVATÁ SVINSTVA???


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

Vy jste si celou dobu myslel, že máte nade mnou převahu, že mě právně a morálně zničíte, protože se Vám to vedlo v předchozích případech a nikdy jste za to neměl žádnou sankci, protože se Vám každého podařilo psychicky a fyzicky vyčerpat, což byla podstata všeho.

To jste neměl nijak odůvodněné, pouze vypozorované.

Vaše převaha spočívala pouze ve 2 věcech :

1. Vaše neoblomné přesvědčení Vašeho úspěchu, bez ohledu na skutečný stav a situaci, koho jste si vybral za oběť a koho ve skutečnosti máte před sebou.

2. Fyzická převaha - ono když pošlete bandu 8-12 goril a míří na mě minimálně 2 pistole a paralyzér...tak obecně v tomto případě každý ustoupí.......to je pud sebezáchovy, s tím se nedá nic dělat.


Jenže pane Rochl, problém je v tom, že prohrát bitvu neznamená prohrát válku.

Jednoduše jsem Vás nechala nadělat píčoviny a Vy jste na to jako vůl skočil, a teď Vám to všechno spočítám, protože v právní převaze vítězím já.

Na tom se shodneme.

Pane Rochl,

udělal jste chybu, že nedomyslel jste co budete dělat, když se Vám akce nepovede.

Já Vám to řeknu, půjdete si hlavu ochladit do lochu.


To Vám ta bába Bradáčová, skutečně stála za to.

Ono to totiž dopadne tak, že oficiální výsledek bude takový, že si to tajné služby u báby Bradáčové neobjednaly, protože tajné služby si jako spolupracovníky nevybírají takové blbce jako bábu Bradáčovou a hlavně tajné služby nejsou obsazeny blbcema jako Vy a neřídili by celou akci tak pitomě jako Vy. Vy jste nevedl žádnou tajnou akci, Vy jste pouze hloupě zachraňoval skutečné viníky z případu Nedobrovolná hospitalizace.

Bába Bradáčová to všechno zinscenovala sama, protože je sama vážně duševně nemocná s bludy a trpí nevývratným přesvědčením, že jedná na pokyny tajných služeb, protože trpí vážnou duševní poruchou a měla by se léčit na psychiatrii.

A na psychiatrii dostanete bábu Bradáčovou Vy pánové Rochl a Pumprla, já se s tím zabývat nebudu a špinit ruce už vůbec ne.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

K příloze sdělujeme, že nepřistoupíme na kompromisní řešení, že se vlastně nic nestalo a TRVÁME NA VRÁCENÍ VÁMI UKRADENÝCH LEGÁLNÍCH ZBRANÍ SLOUŽÍCÍ K OCHRANĚ ZDRAVÍ, ŽIVOTA A MAJETKU.

Máte pěkný průser, protože se jedná o trestný čin NEDOVOLENÉ OZBROJOVÁNÍ, 3 X NEDOKONČENÁ VRAŽDA, ozbrojený útok, neposkytnutí pomoci, protizákonné trestní stíhání předsedkyně NGO, padělání znaleckého posudku.......................obecně by bylo rychlejší vyjmenovat, které trestné činy jste neudělali..........bylo by to rychlejší jako ve filmu VRCHNÍ PRCHNI.

Nepřistoupíme na to, že by majitel zbrojního průkazu teď došel k doktorovi, a tím, by se zahladili Vaše svinstva, ani Vám neumožníme, že byste získali důkaz tzv. poslední cestou sanitkou do nemocnice a pak návrat autem pohřební služby na hřbitov.

Jako dcera se o zdravotní stav svého otce postarám, aby vydržel všechny Vaše sprosťárny a nechci se nijak utěšovat, ale tajné služby Vám nedovolí, abyste nás zase otrávili.

Human Rights Defense z.s. - NGO  odeslala stanovisko Úřadu pro ochranu osobních údajů.

 Podáváme stanovisko podle § 36 správního řádu č. 500/2004 Sb.

právní argumenty :

1. Úřad pro ochranu osobních údajů (dále jen UOOU) nejdřív udělí pokutu 150 000 Kč za uvedení jmen, které ani na serveru nejsou a ani tyto lidi neznáme a to bez jakéhokoliv správního ani jiného řízení.

Je podstatné, že v řízení neplatí právní a logické argumenty.

ALE KDYŽ SE OBJEVÍ TÉMATIKA "MRTVOL", TAK JE IHNED NA POŘADU OSOBNÍ NAHLÍŽENÍ DO SPISU A ÚSTNÍ PROJEDNÁVÁNÍ VĚCI, COŽ VE SKUTEČNOSTI NESLOUŽÍ SPRÁVNÍMU ŘÍZENÍ, PROTOŽE ZA PRVÉ JSME VĚC JIŽ VYHRÁLI A BĚŽÍ ŘÍZENÍ O ODŠKODNĚNÍ, A ZA DRUHÉ PODLE SPRÁVNÍHO ŘÁDU SE MĚLO POSTUPOVAT JIŽ OD ZAČÁTKU ŘÍZENÍ A NIKOLI AŽ PO TÉMATICE "MRTVOL".

Je z průběhu řízení viditelné, že ve skutečnosti osobní nahlížení do spisu a ústní projednání věci neslouží správnímu řízení, ale kompromisnímu řešení, že se vlastně nic nestalo.

NGO zaujímá ekonomické stanovisko, že ať si UOOU klidně uděluje protizákonné pokuty a může i ve vyšších částkách, protože čím více nezákonností udělá, tím lépe pro NGO, protože NGO následně bude vymáhat odškodnění, což je z ekonomického hlediska výhodné.

NGO si zajistí, aby měla právní stránku v pořádku, hlavně pro ESLP, že jsme jako všemu chtěli zabránit, ale v ČR jsou takoví blbci, že se nám to nepovedlo, a proto máme nárok na odškodnění.

Z ekonomického hlediska je výhodné, že právní blboviny dělá UOOU, což je jako stát ČR, protože ve státním rozpočtu je dostatek financí na zaplacení (podle premiéra a exministra financí Andreje Babiše je ve státním rozpočtu na proplacení odškodnění snad připravena 1 miliarda...a také by mohly být i 2 miliardy).

Tyto finance v rukou nevládní organizace zajišťují naprostou ekonomickou spolehlivost využití na veřejně prospěšný projekt v souladu s mezinárodními úmluvami o lidských právech.

Stejné finance v rukou státu jsou zatím používány na placení posranců Rochla a Pumprly, smradlavé škrkavky Hrenčínové a zasmrádlé tlustoprdky Martincové, kteří svým postupem již ohrožují demokratický právní stát, vytvořením NEBEZPEČNÉHO PRECEDENTU, ŽE JAKÉMUKOLIV OBČANU SE MŮŽE MÁVAT PISTOLÍ PŘED NOSEM, NÁSILNĚ HO DRŽET V BLÁZINCI A PŘEDEPSAT MU SMRTELNÉ DÁVKY LÉKŮ BEZ JAKÉKOLIV ZDRAVOTNÍ INDIKACE A VŠE POD PRÁVNÍM DOHLEDEM PANÍ BRADÁČOVÉ.

Paní Bradáčová a posranci Rochl a Pumprla musí brát v úvahu právní skutečnost, že předsedkyně NGO všechny útoky na zdravotní stav - medikaci smrtelných dávek léků přece jen přežila a jednou bude věc řešena v řádném procesu.

PANÍ BRADÁČOVÁ A POSRANCI ROCHL A PUMPRLA BY SE JEŠTĚ MOHLI JEDNOU POKUSIT OTRÁVIT PŘEDSEDKYNI NGO, ALE JDE O TO JESTLI JIM TO TAJNÉ SLUŽBY DOVOLÍ (viz. příloha).

Doplňující informace :

NGO ví co dělá proč např. nevymáhá peníze z pana Jindřicha Rygla, který předsedkyni NGO potloukl do invalidity, protože ten nemá peníze ani na zaplacení léčení, natož na odškodnění.

Princip je v tom, že pan Jindřich Rygl je policajt a Policie je stát a stát má peníze na zaplacení odškodnění

Dále úkolem státu je prošetřit, proč pan Jindřich Rygl předsedkyni NGO tak potloukl a 

kdo si co vlastně objednal???

To ví dobře paní Markéta Stojanová

( a možná por. Mgr. Pavel Mühlstein).

Protože pan Jindřich Rygl by na to nepřišel a to ho nechceme podceňovat.


Human Rights Defense z.s. - NGO přijmula přípis Úřadu pro ochranu osobních údajů

Úřad pro ochranu osobních údajů měl nejdřív pilno mýrnix týrnix udělit pokutu 150 000 Kč bez jakéhokoliv řízení a najednou má fofr věc ústně projednávat.

STANOVISKO K DRZOSTEM OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

to, že pracujete pro tajné služby s fiktivním trestním stíháním bez důkazů a ještě jste si přidal, že jsem úplně blbá a mám bludy, je tak, že musíte mít potvrzení Ministerstva vnitra o tzv. vložené osobě, podle zákona.

Tento postup se používá pro odhalování trestné činnosti a nikoli k páchání trestné činnosti.

Pokud potvrzení Ministerstva vnitra nemáte a dohodl jste se pouze na per huba, tak máte průser.

Zatím můžete být v klidu, protože teď Vás zachraňuje paní Bradáčová.


Jenže paní Bradáčovou vyhodí a nový Vrchní státní zástupce Vás nebude zachraňovat a vysere se na Vás.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Paní Magdo Berky,

kdybyste byla klasická úřednice, tak byste takovou pitomost ani nepsala.

Paní Magdo Berky,
protože je chováte jako bandita, tak Vám to vysvětlím jazykem banditů.

Vážená banditko Magdo Berky,

o dokazování podle správního řádu rozhoduji já a nikoli Vy, a Vy pouze musíte skákat, jak já budu pískat.

Obecně soucítím s Vaší osobní a rodinnou anamnézou, že Vaše profesní myšlení je formováno rodinnou anamnézou, že jste dceruška prostitutky a alkoholika a nemůžete se dočkat, až Hrenčínová s Jiráskem zaútočí na Vašeho ožralého tatíčka samopalem, aby chcípl na mozkovou mrtvici, protože se cítíte ukřivděná, že Vás nalitý tatíček den denně mazal řemenem, protože si o Vás myslel, že jste nenapravitelné dítě chlastu.

Paní Magdo Berky,

nedělejte ze sebe většího blbce než jste, zas tak blbá nejste a víte, že kryjete podvody Rochla.Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 V předmětném řízení je uváděno, že majitel zbrojního průkazu má projevy projevy mozkové mrtvice ( velice zmatený, upřený a skelný a dezorientovaný pohled a zmatené slovní vyjadřování,...) od 6. června 2019 nepřetržitě dodnes.


  • Přesto ho kpt. Ing. Marian Rochl s kpt. Ing. Michaelou Hrenčínovou a komandem nechali bez pomoci chcípat na mozkovou mrtvici ve dnech 6. - 7. června 2019, kdy protizákonně odtáhli jeho dceru v poutech (dnes je prokázána protizákonnost trestního stíhání předsedkyně NGO).
  • Dne 11. července 2019 na majitele zbrojního průkazu s projevy mozkové mrtvice zaútočil samopalem kpt. Jirásek s kpt. Ing. Michaelou Hrenčínovou a komandem.
  • Ve dnech 10. -24. ledna 2020 majitele zbrojního průkazu nechali chcípat bez pomoci na mozkovou mrtvici kpt. Ing. Marian Rochl s kpt. Ing. Michaelou Hrenčínovou a komandem s prof. MUDr. Ladislavem Hosákem, Ph.D.
  • Protože majitel zbrojního průkazu ještě NECHCÍPL, tak mu paní Magda Berky udělila pokutu 2 000 Kč, s tím, že by mu mohla udělit pokutu až 50 000 Kč a to jen proto, že NECHCÍPL. Ono z mrtvého by se to špatně vymáhalo.

Pane Rochl,

SRANDIČKY SKONČILY a začíná se věc « ROZMAZÁVAT » dokazováním ve správním a trestním řízení.

Pokud máte tu DRZOST zajistit dopis, že majiteli zbrojního průkazu, že mu je udělena pokuta, protože ještě NECHCÍPL, tak se začne « ROZMAZÁVAT » proč jste nechali majitele zbrojního průkazu chcípac bez pomoci na mozkovou mrtvici.

To znamená, že :

  • kpt. Ing. Marian Rochl, prof. Mudr. Ladislav Hosák, Ph.D., MUDr. Marie Martincová

  • « komando » pprap. Josef Lokvenc, por. Ing. Tomáš Plhoň, kpt. Ing. Michaela Hrenčínová, por. Mgr. Šárka Filipská, Petr Vavřínek, Lišice 22, Chlumec nad Cidlinou

  • MUDr. Martin Uhlíř, MUDr. David Bayer

se projdou u Ulricháku a nemocnice na Magistrát

a budou dokazovat :

PROČ NECHALI OTCE PŘEDSEDKYNĚ NGO BEZ POMOCI CHCÍPAT NA MOZKOVOU MRTVICI, KDYŽ SE NÁSLEDNĚ PROKÁZALA PROTIZÁKONNOST DRŽENÍ PŘEDSEDKYNĚ NGO V BLÁZINCI A PROTIZÁKONNOST TRESTNÍHO STÍHÁNÍ.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala otázku v případu Křivé obvinění.

TAK PÁNOVÉ ROCHL A PUMPRLA,

PŘEČTĚTE SI PŘÍLOHU A CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT, JESTLI JSTE SE UŽ POSRALI, NEBO JESTLI VÁM MÁM JEŠTĚ PŘIDAT, ABYSTE MĚLI NA POLICII A STÁTNÍM ZASTUPITELSTVÍ VYMALOVÁNO ???

Skutečnost, že JUDr. Alexandr Pumprla Okresní státní zástupce v Hradci Králové prohlásil bez důkazů, že server NGO www.hrd-ngo.com je výsledek vážné duševní poruchy s bludy, s tím, že předsedkyně NGO není trestně ani jinak odpovědná, protože má vymizelé ovládací a rozpoznávací schopnosti, nám dává neomezenou moc detailně veřejně popisovat a bez jakýchkoliv sankcí jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Tvrdit bez důkazů, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy s tím, že by se měla psychiatricky léčit, s tím, že důkazem je veřejný server www.hrd-ngo.com , může tak akorát notorický ožrala v hospodě před zavírací dobou v půlnoci, ale NE státní zástupce.

V rámci bezpodmínečné kapitulace...co si česká justice zpackala, tak si to taky zaplatí v rámci odškodnění.

ŽVANĚNÍ O TOM, ŽE PŘEDSEDKYNĚ NGO JE VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY UŽ 4 ROKY, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ČESKOU JUSTICI PŘIJDE PĚKNĚ DRAHO.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala odpor proti příkazu Úřadu pro ochranu osobních údajů

 Právní argumenty 

1. Úřad pro ochranu osobních údajů (dále jen UOOU) nemá řádnou právní pravomoc najednou udělit pokutu 150 000 Kč bez jakéhokoliv správního ani jiného řízení a za uvedení jmen, které ani na serveru nejsou a ani tyto lidi neznáme.

2. Řízení s UOOU jsme jednoznačně vyhráli, viz. Příloha č. 1. Tímto UOOU sám deklaroval, že nemá žádnou pravomoc jakkoliv do naší činnosti zasahovat.

3. Co se týče shromáždění údajů panem Popem z Nového Města nad Metují.......pan Pop je důvěrník Policie, neboli udavač a bonzák, a lidé v Novém Městě nad Metují by si na něj měli dávat pozor.

4. Co se týče zveřejnění nějakých neznámých jmen....NGO dává podnět, aby UOOU nařídil odstranění všech osobních údajů z katastru nemovitostí www.cuzk.cz a Katastrálnímu úřadu udělil likvidační pokutu.

Kdokoliv může jednoduše veškeré osobní údaje přebírat a šířit ze serveru katastru nemovitostí.

Investigace :

Z hlediska investigace jde o to, že ve skutečnosti již nejde o to zda se nějaké jméno může nebo nemůže zveřejnit, ale o to že se jedná o PŘÁTELSKOU VÝPOMOC v případu KŘIVÉ OBVINĚNÍ.

Není logické, aby paní Ivanu Janů, jako předsedkyni UOOU ovládal pan Rochl ani pan Pumprla.

Ale komu ve skutečnosti paní Ivana Janů poskytuje přátelské služby je paní Lence Bradáčové (Vrchní státní zástupkyně). Časové souvislosti souhlasí.

V celku by možná ani nešlo o to, zda trestní stíhání předsedkyně NGO zrušit (zastavit) z důvodu zveřejnění nějakého nedůležitého jména nebo nějak vyvolat řízení, kde by se vše vysvětlilo a určilo.

SPÍŠE JDE O TO, ŽE VŽDY, KDYŽ SE OBJEVÍ TÉMATIKA V PŘÍLOHÁCH Č. 2 A 3. O TOM, CO SI MYSLEL PAN ROCHL, ŽE SE CHTĚL PŘED TAJNÝMI SLUŽBAMI VYTÁHNOUT, ŽE UDĚLÁ Z RODINY PŘEDSEDKYNĚ NGO NARKOMANY POSÍLÁNÍM UPRAVENÝCH NÁKUPŮ POTRAVIN A NAJDE NĚKOLIK MRTVOL, ALE BYLA JEN JEDNA.

Když se objeví tato tématika, tak najednou se objeví udělování pokut nejdřív 40 000 Kč a potom 150 000 Kč, ale podle všeho to vypadá, ŽE ZA MRTVOLAMI NEMUSÍ NUTNĚ STÁT PAN ROCHL, ALE VŽDY TATO TÉMATIKA ROZRUŠÍ PANÍ BRADÁČOVOU.

LIDI BY SI OBECNĚ MOHLI MYSLET MYSLET, ŽE PANÍ BRADÁČOVÁ JE HLOUPÁ ŽENSKÁ, KTERÁ SI MYSLELA, ŽE SI NA MRTVOLÁCH V PŘÍPADU KŘIVÉ OBVINĚNÍ UDĚLÁ KARIÉRU A STANE SE PREZIDENTKOU, ALE ZÁSADNÍ CHYBU PANÍ BRADÁČOVÁ UDĚLALA V TOM, ŽE PŘECE JENOM PŘEDSEDKYNĚ NGO PŘEŽILA NEJEN UPRAVENÉ POTRAVINY, ALE TAKÉ INFIKOVANÉ PARAZITY V ZADRŽOVACÍ CELE, ALE TAKÉ ČAJ V BLÁZINCI S NĚČÍM CO NIČÍ NERVOVÝ SYSTÉM A SMRTELNOU MEDIKACI LÉKŮ FAKULTNÍ NEMOCNICÍ HRADEC KRÁLOVÉ, A NEPŘISTOUPÍ NA KOMPROMISNÍ ŘEŠENÍ, ŽE SE VLASTNĚ NIC NESTALO, ALE VĚC JEDNOU BUDE ŘEŠENA V ŘÁDNÉM PROCESU.


JDE TEĎ O TO, JESTLI SE TEĎ PAN ROCHL, PAN PUMPRLA NEBO PANÍ BRADÁČOVÁ POKUSÍ OTRÁVIT PŘEDSEDKYNI NGO JEŠTĚ JEDNOU, NEBO JESTLI JIM TO TAJNÉ SLUŽBY DOVOLÍ???

Hlavní příčinou může být již rozvrat mezi panem PUMPRLOU a paní Bradáčovou, protože PAN PUMPRLA BY MOHL PROMLUVIT, JAK VLASTNĚ CELÝ PROCES FIKTIVNÍHO TRESTNÍHO STÍHÁNÍ PROBĚHL, ŽE TO VLASTNĚ PO NĚM CHTĚLA PANÍ BRADÁČOVÁ, PROTOŽE TO JE TO NEJROZUMNĚJŠÍ CO BY PAN PUMPRLA MOHL UDĚLAT, přece si tu všechnu špínu pan Pumprla nenechá na sobě, vždyť mu za to hrozí vězení.


Human Rights Defense z.s. - NGO přijmula příkaz Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Úřad pro ochranu osobních údajů udělil NGO, bez jakéhokoliv řízení, pokutu 150 000 Kč  i za zveřejnění jmen, která na serveru NGO nejsou uvedeny ani je neznáme.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

vypadá to, že s těma útoky SAMOPALEM na otce předsedkyně NGO Policejní prezídium nechce nic mít a proto Vám to hodili zpátky....

Pane Rochl,

vy jste skutečně VŮL (pozn. vykastrovaný býk), když něco takového chcete prosazovat, tak si musíte vybrat vhodnou oběť...........když jste si na ty sprosťárny vybral otce předsedkyně NGO........tak jste nedomyslel, že to rozmažu jako hovno po internetu...........a víte dobře, že když se maže hovno, tak to smrdí...........

Pane Rochl,

já Vám něco poradím.

Jestli chcete jít na někoho samopalem..............tak si vyberte za oběť STARÉHO HOSÁKA, protože když to starého Hosáka náhodou klepne, tak mladý Hosák Vám ještě poděkuje, že se uprděného fotříka konečně zbavil...........protože , když je mladý Hosák psychiatr...........tak HOSÁK JAKO PSYCHIATR VYROVNÁ PSYCHICKY S VRAŽDOU SVÉHO OTCE ÚPLNĚ JEDNODUŠE.

Další věc, KDYŽ BY POLICAJT ZMLÁTIL MLADOU HOSÁKOVOU (pozn. Dceru přednosty Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové), TAK JI OTEC HOSÁK VYMĚNÍ SNÍMKY MAGNETICKÉ REZONANCE PÁTEŘE, NECHÁ JI DOŽIVOTNÍM INVALIDOU TRPĚT V UKRUTNÝCH BOLESTECH A SÁM SI JI STRČÍ DO BLÁZINCE, KDE JI PŘEDEPÍŠE SMRTELNÉ DÁVKY LÉKŮ.....protože se Hosák jako psychiatr stejně nemůže dočkat, až se své smradlavé dcerušky zbaví, protože si Hosák stejně myslí, že je geneticky pitomá po něm.

Skutečnost, že JUDr. Alexandr Pumprla Okresní státní zástupce v Hradci Králové prohlásil bez důkazů, že server NGO www.hrd-ngo.com je výsledek vážné duševní poruchy s bludy, s tím, že předsedkyně NGO není trestně ani jinak odpovědná, protože má vymizelé ovládací a rozpoznávací schopnosti, nám dává neomezenou moc detailně veřejně popisovat a bez jakýchkoliv sankcí jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Tvrdit bez důkazů, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy s tím, že by se měla psychiatricky léčit, s tím, že důkazem je veřejný server www.hrd-ngo.com , může tak akorát notorický ožrala v hospodě před zavírací dobou v půlnoci, ale NE státní zástupce.

V rámci bezpodmínečné kapitulace...co si česká justice zpackala, tak si to taky zaplatí v rámci odškodnění.

ŽVANĚNÍ O TOM, ŽE PŘEDSEDKYNĚ NGO JE VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY UŽ 4 ROKY, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ČESKOU JUSTICI PŘIJDE PĚKNĚ DRAHO.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Skutečnost, že JUDr. Alexandr Pumprla Okresní státní zástupce v Hradci Králové prohlásil bez důkazů, že server NGO www.hrd-ngo.com je výsledek vážné duševní poruchy s bludy, s tím, že předsedkyně NGO není trestně ani jinak odpovědná, protože má vymizelé ovládací a rozpoznávací schopnosti, nám dává neomezenou moc detailně veřejně popisovat a bez jakýchkoliv sankcí jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Tvrdit bez důkazů, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy s tím, že by se měla psychiatricky léčit, s tím, že důkazem je veřejný server www.hrd-ngo.com , může tak akorát notorický ožrala v hospodě před zavírací dobou v půlnoci, ale NE státní zástupce.

Podle čl. 1 a 2 Ústavy ČR by bylo řešením zastavit stalking na NGO a její předsedkyni - jednoznačným prohlášením, resp. změnou výroku usnesení o zastavení trestního stíhání, že se trestný čin nestal a že znalecký posudek neexistuje a že nejsou žádné kriminalistické ani zdravotní indikace k tvrzení, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy již 4 roky.

Toto je velmi jednoduché, ale zároveň problematické, protože v okamžiku tohoto pravomocného usnesení by se automaticky museli trestně stíhat podezřelí viníci jako kpt. Ing. Marian Rochl, JUDr. Alexandr Pumprla, prof. MUDr. Ladislav Hosák, Ph.D. a další

Zásadní problém je zatím v "hlavách" představitelů vrcholné české justice, kterým zatím v hlavě "běží program", že když je předsedkyně NGO (vysokoškolsky vzdělaná s jazykovými znalostmi a s veřejnou prezentací serveru NGO) prohlášena úředně za duševně nemocnou, tak je to v pořádku a když by měl být trestně stíhán kpt. Ing. Marian Rochl, který touto veřejnou prezentací již ohrožuje demokratický právní stát, tak je vrcholným představitelům české justice je kpt. Ing. Mariana Rochla tak strašně líto, že raději budou trpět jak se veřejně prezentuje jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Zásadně žádáme, aby nám BIS neodepisovala a to ani standardním formulářem a sama se rozhodla, zda udělá pořádek s kpt. Ing. Marianem Rochlem, JUDr. Alexandrem Pumprlou a prof. MUDr. Ladislavem Hosákem, Ph.D. a ostatními.

V případě, že tento "pořádek" nebude proveden, zatím pokračujeme ve veřejném popisu jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd., s tím, že se zjistí, jak dlouho tento stav česká justice vydrží???


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane doktore,

když píšete o odborných znalostech, tak se shodneme na jednom, že řádné trestní řízení potřebuje nezpochybnitelné důkazy in dubio pro reo.

Když v usnesení o zastavení trestního stíhání (i v celém trestním řízení), jako papoušek opakujete, že jsem fyzicky napadla hlídku Policie dne 16. května 2016 v Novém Bydžově, přestože neexistuje rozsudek a státní zástupkyně řekla opak, tak to může znamenat 2 věci :

1. buď jste tuctový kriminálník, který si myslí, že je jištěn tajnými službami a může se chovat jako mafiánský bandita bez pravidel

nebo

2. jste obyčejný debil, který trpí vážnou duševní poruchou s bludy a má vymizelé rozpoznávací a ovládací schopnosti, který to má v hlavě přeházené a trpí nevývratným přesvědčením, že existuje nějaký rozsudek, který neexistuje


Nóó...vypadá to, že Vám v trestním řízení bude Rochl prohlížet prdel, jestli jste si tam něco nestrčil.

Bude to probíhat tak, že až Vám Rochl bude čumět na prdel a zkoumat co tam všechno skladujete, tak z Vaší prdele vystřelí vodní (kalové) dělo....Vy se na Rochla vyserete a Rochl z Vás bude celý posraný.

Vůbec si to ani nepředstavuji, jak bude Rochl chodit po Ulricháku a budou z něj kapat Vaše hovna...to bude smradu.

Pane doktore..............a teď nejsem trestně odpovědná..............sám jste si to zařídil............jenže Vy jste si myslel, že se z Vašeho usnesení poseru................jenže já Vám to všechno omlátím o rypák.

Teď můžeme počítat, jak dlouho to vydržíte, číst o sobě jak serete....musíte to vydržet, protože jakmile řeknete, že je to jinak, tak budete dělat buď kriminálníka v lochu nebo pitomce v blázinci, kde to na kurtech poserete celé nemocnici.


V rámci bezpodmínečné kapitulace...co si česká justice zpackala, tak si to taky zaplatí v rámci odškodnění.

ŽVANĚNÍ O TOM, ŽE PŘEDSEDKYNĚ NGO JE VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY UŽ 4 ROKY, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ČESKOU JUSTICI PŘIJDE PĚKNĚ DRAHO.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Stalking na NGO pokračuje.

Není možné poole zákona, aby notářská kancelář napsala dědici, že mu bude udělovat pokutu 50 000 Kč a bude ho předvádět a zasílala policejní tiskopis pro ušlou mzdu u zaměstnavatele, zvlášť když dědictví bylo již projednáno.

Je to jasné, že Rochl si nedá pokoj a zase vyhrožuje.

Stalking na NGO pokračuje.

ROCHL ZASE CHCE STŘÍLET 

PO 85-LETÉM VDOVCI.

SKUTEČNĚ BY SI TAJNÉ SLUŽBY MĚLI JIŽ UDĚLAT POŘÁDEK S ROCHLEM.

Pane Rochl,

jste formován Vaší osobní a rodinnou anamnézou.

Skutečně to máte těžké, když budete dědit po mamince, tak Vám jako pravá zasmrádlá prostitutka odkázala akorát posrané nachcávačky (znečištěné kalhotky), které nejsou předmětem dědictví, protože se Vaše maminka za socializmu vyptávat na Národní výbor, jak má nastrkovat píču, aby dostala 2 000 Kč.

A tatínek cvičil fitness s půllitrem v hospodě, a když byl unavený, tak začal cvičit s frťanama, a dědictví po tatínkovi máte v hospodě.

Pane Rochl,

to že na takové sprosťárny nemáte nárok, to dobře víte, a už se známe osobně a víte, že se z Vaší pistole nebo samopalu neposereme.

Kdyby Vás přece jen taková píčovina napadla, tak si s sebou neberte tu smradlavou škrkavku Hrenčínovou.

Ani podle trestního řádu ani podle zákona o Policii nemám zákonnou povinnost čuchat smrady z prdele Hrenčínové.

Závěrem, bude se měnit na soudu notářská kancelář a JUDr. Jan Krček si zaplatí náklady řízení a odškodnění za vyhrožování v rámci odškodnění, jinak se jedná o jeho trestný čin, leda že by trpěl vážnou duševní poruchou s bludy a měl vymizelé rozpoznávací a ovládací schopnosti.

Pane Rochl, sám jste di to zařídil...nejsem trestně odpovědná a můžu si o Vás psát jestli serete na řídko nebo prdíte bobky...musíte to vydržet, protože jakmile řeknete, že je to jinak, tak budete dělat buď kriminálníka v lochu nebo pitomce v blázinci, kde to na kurtech poserete celé nemocnici.

Ještě k tomu proč se vlastně projednává dědictví???

Vy jste se před tajnými službami chtěl vytáhnout, jak z rodiny předsedkyně NGO uděláte narkomany a myslel jste, jak budete chytrý, když najdete několik mrtvol, jenže byla jen jedna..............Fakultní nemocnice pro jistotu neuvedla příčinu smrti.............a Obvodní oddělení v Chlumci nad Cidlinou pro jistotu na ohlášení záchranné služby 155 pro jistotu vraždu taky nešetřila.

Podle přílohy Vás zatím kryje paní Bradáčová...ono je úplně normální upravovat potraviny a posílat přes Tesco otrávené nákupy potravin.

Pane Rochl...mně jste potom přidal infikované parazity v zadržovací cele......a potom jste zajistil něco do čaje a jídla v blázinci na zničení nervového systému..........navíc Fakultní nemocnice Hradec Králové sama potvrdila medikaci smrtelných dávek léků.


Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

Stanovisko ke zdravotní dokumentaci.

Fakultní nemocnice Hradec Králové Psychiatrická klinika si řádně zdokumentovala, že nechala zcela záměrně chcípat bez pomoci na mozkovou mrtvici otce předsedkyně NGO, když byla předsedkyně NGO protizákonně držena v zajetí. Pozn. Jedná se o TRESTNÝ ČIN NEPOSKYTNUTÍ POMOCI - DOKONANÝ AŽ VRAŽDA - POKUS.

Zásadní důkaz :

Když se zavolá na tísňovou linku 155 záchranné služby a ohlásí se stav ohrožení zdraví a života, tak záchranná služba přijede do 10 minut a do 15 minut je pacient na lehátku v sanitce a probíhá vyšetření a první pomoc.

MUDr. Marie Martincová uvádí ve zdravotní dokumentaci např. Dne 17. ledna 2020, že otec předsedkyně NGO může zemřít, ale že předsedkyni NGO nedovolí přístup k telefonu ani nijak nezajistí kontrolu zdravotní stavu.

Nevývratné přesvědčení MUDr. Marie Martincové, že jedná správně je důkazem vážné duševní poruchy s bludy na základě její osobní a rodinné anamnézy, že se chová jako dceruška prostitutky a alkoholika gamblera.

MUDr. Marie Martincová se jednoznačně nemůže dočkat až její den denně ožralý tatíček chcípne bez pomoci na mozkovou mrtvici, protože ho nenávidí, protože ji den denně mlátil řemenem jako nenapravitelné dítě chlastu a všechny peníze naházel do automatů, že doma neměli ani na žrádlo, proto je teď utržená z řetězu a stala se z ní smradlavá tlustoprdka.

Že by ji chlupy mezi nohama voněly, to se nedá předpokládat.

Kdyby ji Hrenčínová na osobní prohlídce čuměla na prdel, jestli si tam Martincová něco nestrčila, tak se i Hrenčínová poblije z toho hnojníku u prdele Martincové.

Martincová má prdel širokou jak jako štyrský valach a břicho napumpované jako přehuštěnou pneumatiku, že když se na kurtech posere, tak se vykoupe ve vlastních sračkách, protože jich bude dostatek.

Maminka nebyla psychotička, protože psychotička je sice psychicky labilní, ale milující matka, ale prostitutka je zvyklá svoji rodinu nechávat i několik týdnů bezdůvodně samotnou, a když někdo chcípne její vinou, tak se vlastně nic nestane.

MUDr. Marie Martincová si o vlastních dětech myslí, že jsou spratkové, kriminálníci a zločinci (podle zákonitostí genetiky po ní), a nemůže se dočkat až svoje spratky strčí do blázince k Hosákovi a naordinuje jim smrtelné dávky léků a zbaví se jich, protože děti pro Martincovou znamenají jen krátký slastný požitek sexu, ale potom ji už nezajímají.

TAJNÉ SLUŽBY TO SKUTEČNĚ PŘEHÁNĚJÍ, PROTOŽE KDYŽ CHTĚJÍ DĚLAT PSYCHOTESTY A POLITIKU BEZPRÁVÍ, TAK SE MAJÍ ZABÝVAT POUZE PŘEDSEDKYNÍ NGO, ALE ŠIKANOVAT 84-LETÉHO ČERSTVÉHO VDOVCE, ÚTOČIT NA NĚHO SAMOPALEM A NECHAT HO 14 DNÍ BEZ POMOCI CHCÍPAT NA MOZKOVOU MRTVICI, TO UŽ JE SKUTEČNĚ MOC.


Tajné služby chybují v tom, že na takovou akci mají použít profesionály, kteří akci zvládnou, ale pokud tajné služby staví na smradlavých prostitutkách jako je Hrenčínová se škrkavkami v prdeli a smradlavé tlustoprdce Martincové, která akorát vymyslí jak zavraždit otce předsedkyně NGO neposkytnutím pomoci a naordinovat předsedkyni NGO smrtelné dávky léků, proto že jen řekla, že nejsou důvody pro hospitalizaci, tak předsedkyně NGO mohla opustit nemocnici přes márnici v rakvi a tajné služby takto budou mít po celé politice bezpráví.

A poslední poznámka, tajné služby mají pro smradlavé prostitutky Hrenčínovou a Martincovou nadprůměrné mzdy, a tyto dvě smradlavky se pak drze ptají předsedkyně NGO, jestli ji právní obrana už nevyčerpala z peněz a jestli už konečně má exekuci, tak mají i na proplacení odškodnění.

V rámci bezpodmínečné kapitulace...co si česká justice zpackala, tak si to taky zaplatí v rámci odškodnění.


ŽVANĚNÍ O TOM, ŽE PŘEDSEDKYNĚ NGO JE VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY UŽ 4 ROKY, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ČESKOU JUSTICI PŘIJDE PĚKNĚ DRAHO.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Chceme se zeptat, jestli ještě trváte na tom, že otec předsedkyně NGO je zmatený pitomec se skelným pohledem, který musí platit pokuty za to, že ještě nechcípl, nebo jestli to uděláte jako Krajský úřad Středočeského kraje a řeknete, že se jednalo o osobní pocity a domněnky jednoho policajta.

Skutečnost, že JUDr. Alexandr Pumprla Okresní státní zástupce v Hradci Králové prohlásil bez důkazů, že server NGO www.hrd-ngo.com je výsledek vážné duševní poruchy s bludy, s tím, že předsedkyně NGO není trestně odpovědná, nám dává neomezenou moc detailně veřejně popisovat a bez jakýchkoliv sankcí jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Uvidíme jestli tento stav česká justice vydrží přes rok, jak musela předsedkyně NGO trpět pomluvy, že je cvok, ožrala na narkomanka.

V rámci našeho požadavku bezpodmínečné kapitulace v tomto řízení žádáme vrátit legální zbraně, doklady a písemně anulovat pomluvy u praktických lékařů.

Ještě jednu věc, nedělejte komedii, že se pitomě budete ptát na upřesnění podání a pak to zamítnete, všechny podrobnosti Vám řekne kpt. Ing. Marian Rochl.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

Vy jste to Hosákovi pěkně zavařil.

Hosák Vám lezl do prdele a co z toho má ???

Stanovisko ke zdravotní dokumentaci :

1. Protizákonná hospitalizace - trestný čin DIOKONČENÝ- zbavení osobní svobody

Pozn. Prohlásit za bludy z psychiatrického hlediska tvrzení : "nemáte důkazy k hospitalizaci."....to neuspěje v řádném procesu

2. Předepsání smrtelných dávek léků bez zdravotní indikace - trestný čin -NEDOKONČENÝ - vražda

Pozn. Předepsání až 8 tablet a injekce léků na nervový systém...pro zdravého člověka je smrtelná dávka již 2 max. 3 tablety

3. Zabavení telefonu a neposkytnutí pomoci člověku ve věku 84 let s dokladem o akutním stavu mozkové mrtvice - trestný čin - NEDOKONČENÝ - vražda

Pozn. Tvrzení, že dcera nesmí pomoct otci, protože je zavřená jako zločinec v blázinci kvůli vážné duševní poruše s bludy, kdy důkazem je veřejný server NGO www.hrd-ngo.com, neuspěje v řádném procesu.

4. Trestný čin - DOKONČENÝ - vystavení nepravdivého znaleckého posudku, že předsedkyně je vážně duševně nemocná s bludy od 16. května 2016 - důkaz v usnesení o zastavení trestního stíhání.

Pozn. Opětně neuspěje v řádném procesu


Když se to tak všechno spočítá, tak Hosák skončí svoji kariéru profesora jako kriminálník v lochu asi tak na 20 let.


Pane Rochl,

vypadá to tak, že jako vyšetřovatel budete na osobní prohlídce prohlížet Hosákovi prdel, jestli si tam něco neschoval.


To bude prča...pacienti v blázinci potom budou chodit očuchávat posraného profesora na kurtech.


Jestli to Hosákovi všechno stálo za to??? 

Kdyby Vás Hosák v lednu 2020 poslal do prdele, s tím, že nejsou důvody pro hospitalizaci, tak by si na Psychiatrické klinice v klidu užíval až do penze jako uznávaný profesor.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

už to asi víte, že jste to s tím řidičákem prosral.

Máte vážnou duševní poruchu s bludy, máte nevývratné přesvědčení, že vidíte nějaký znalecký posudek, který není a asi Vás budou muset strčit do blázince na pozorování, tak se připravte, že Vám bude Plhoň prohledávat prdel jestli jste si tam něco nestrčil. Také si dejte pozor, abyste se na Hrenčínovou nevysral.

Dopadne to tak, že Vám Bayer předepíše kurty a Vy to tam Hosákovi na Psychiatrii ještě všechno poserete.

Jinak jste to posral i Kolíňákům na odboru dopravy, protože to je úplně jasné, že budou platit odškodnění, protože my právní obranu zadarmo dělat nebudeme, nejsme charita a to 

žvanění o tom, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy už 4 roky, českou justici přijde pěkně draho.

Ještě Město Kolín bude vyhlašovat insolvenci kvůli jednomu pitomcovi Rochlovi.

Zápis z mimořádného zasedání

Nejvyššího orgánu - členské schůze NGO

ze dne 7. května 2020 s platností 9. května 2020

ROZHODNUTÍ

O ZNEHODNOCENÍ KVALITY OBSAHU SERVERU NGO.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

Vy jste paní Nebeskou normálně podvedl.

Paní Nebeská v nevědomosti myslí, jak je strašně chytrá a důležitá, že pro ni zadržujete majetek vlastníků půdy, které prohlašujete za duševně nemocné zločince.

Jenže ve skutečnosti tajné služby paní Nebeskou zneužívají, protože majetek zadržují ve skutečnosti tajné služby prostřednictvím ministra zemědělství, aby vlastník půdy - předsedkyně NGO rozmazávala politiku bezpráví - narušením tržního systému a diskreditací velkých zemědělských firem na internetu ... a nepodnikala v zemědělství.

Ve skutečnosti tajné služby takto diskreditují velké zemědělské firmy dezinformací, že velké zemědělské firmy nemusí pacht a stát to podporuje.

A když má vlastník půdy tu drzost chtít pacht podle smlouvy, tak ho Rochl, na přání paní Nebeské, prohlásí za cvoka pod právním dohledem Bradáčové, zamává mu pistolí před nosem, Hrenčínová mu na osobní prohlídce při dřepech prohledá prdel, jestli si tam vlastník půdy něco neschoval a pak ho strčí do blázince, kde mu na kurtech nezbude nic jiného, než se posrat.


Pane Rochl,

vidíte jakou ostudu děláte paní Nebeské a ZD Všestarům ???....ještě si to propachtovatelé vyloží tak, že paní Nebeská požaduje po Rochlovi, aby všem vlastníkům půdy, co drze požadují pacht, Hrenčínová prohledala prdel, jestli si tam propachtovatel něco nestrčil.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

Pane Rochl,

jste génius a vytvořil jste precedent, že každý bez důkazů může být prohlášen za cvoka, ožralu a narkomana nebo feťáka, včetně JUDR. Lenky Bradáčové, Ph.D.

Řeklo se, že JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. nechlastá ani nefetuje, pouze je problematické její duševní zdraví.

Takže, pane Rochl, teď asi zajedete do Prahy, zamáváte JUDr. Lence Bradáčové, Ph.D. pistolí před nosem a ukážete jí papír, že je oficiální cvok.

Strčíte ji v poutech do auta, odvezete do Hradce na Ulrichák a Hrenčínová ji na osobní prohlídce vysvleče do naha a při dřepech ji prohledá prdel, jestli si tam Bradáčová něco neschovala (a také pohlavní orgán).


Pane Rochl, to by pro politiku bezpráví by to byly absolutně nezáživné titulky na internet :


« Rochl prohlásil Bradáčovou za cvoka. »

nebo

« Hrenčínová hledala jestli si Bradáčová něco neschovala do prdele. »


Skutečně nepoužitelné pro politiku bezpráví.


Když Hrenčínová bude hledat, co si Bradáčová schovala do prdele, tak Bradáčová dostane hysterický záchvat a budou ji muset dát na kurty v zájmu zachování jejího života.

Dál to bude podobné jako u Hrenčínové na kurtech.

Bradáčová bude chcát a srát pod sebe.

A zase absolutně nepoužitelné titulky na internet pro politiku bezpráví :


« Bradáčová se na kurtech posrala. »

« Sanitáři museli Bradáčovou ošetřovat na kurtech v plynových maskách, protože její hovna strašně smrděly. »

« Zvláštní agent tajných služeb...Bradáčová... v prdeli měla neznámý výbušný plyn, zatím utajené výroby (který nenašla ani Hrenčínová na osobní prohlídce) a když si Bradáčová na kurtech prdla, tak Psychiatrická klinika v Hradci Králové vyletěla do povětří jako muniční sklad. »

Opětně absolutně nepoužitelné titulky na internet pro politiku bezpráví.STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

s prezentaci bezpráví je to tak, že za oběť stalkingu se musí vybrat osoba, které když zamávají pistolí před nosem a v poutech ji někam odvlečou a zdravotně podrazí, resp. otráví, tak aby když ji pustí, tak aby se nezhroutila a aby ihned vše pořádně rozmazala na internetu, ale odborně podle mezinárodních úmluv o lidských právech a nejlépe ještě v 6 jazycích.............................................. A to je právě to, že se obětí bezpráví stane předsedkyně NGO a nikoli Hrenčínová..............

Pane Rochl, to uznáte, že když by pistolí před nosem zamávali Hrenčínové, tak by dostala hysterický záchvat, takže by ji v blázinci v zájmu zachování jejího života museli ihned dát na kurty...a co by bylo dál...to si dovedete živě představit...............na kurtech je to tak, že Hrenčínová bude muset chcát a srát pod sebe........přitom vylezou z prdele škrkavky..........škrkavky udělají léčivý zábal z moči a stolice .........a škrkavky léčivý zábal namažou Hrenčínové na prdel pro zpevnění hýžďových svalů .........a protože léčivého zábalu bude dostatek...tak ho škrkavky namažou Hrenčínové ještě na stehna pro odstranění celulitidy.........potom škrkavky zalezou zase do prdele a počkají na další léčivý zábal.

Pane Rochl, uznáte, že s Hrenčínovou a jejími chovnými škrkavkami v prdeli se politika bezpráví dělat nedá.


STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.   

 Pane Rochl,

se škrkavkami Hrenčínové je to tak, že když jste mě odváželi do blázince a Hrenčínová pochopila, že je dceruška prostitutky a alkoholika, tak si tak usrala, že smrděla jako divoké prase, kterému padají z prdele škrkavky....mohl si také usrat Plhoň...také by si mohla usrat Filipská...v podstatě byste si mohl usrat i Vy...ale, že byste takhle smrděl ???...určitě ten smrad táhl z prdele Hrenčínové....stejně by si Hrenčínová měla ve vlastním zájmu nechat vyšetřit prdel na střevní parazity, aby Vám škrkavky na Ulricháku neucpali kanalizaci...zvlášť teď, když budete záchody potřebovat...

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.  

 Pane Rochl,

když jste s Pumprlu , viz. Příloha, vytvořili precedent, že se bez důkazů každém může říkat, že je cvok, ožrala a narkoman, tak v rámci meritorního řešení případu Křivé obvinění je naprosto zásadní zjistit, KOLIK CHLASTU MÁ DOMA PUMPRLA V LEDNICI ???

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

 Pane Rochl,

když jste s Pumprlou , viz. Příloha, vytvořili precedent, že se bez důkazů každém může říkat, že je cvok, ožrala a narkoman, tak v rámci meritorního řešení případu Křivé obvinění je naprosto zásadní zjistit, JESTLI JE HOSÁK JEŠTĚ NA KOKSU( kokain), NEBO UŽ PŘEŠEL NA HRÁCH (heroin) ???


STANOVISKO K DRZOSTEM 

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

když jste s Pumprlou , viz. Příloha, vytvořili precedent, že se bez důkazů každém může říkat, že je cvok, ožrala a narkoman, tak v rámci meritorního řešení případu Křivé obvinění je naprosto zásadní zjistit, KOLIK TOHO HRENČÍNOVÁ VYCHLASTÁ NEŽ PŘIJDE DO PRÁCE ???