Aktuality VIII/2020

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové posranci Rochl Pumprla,

Se souhlasem tajných služeb reagujeme na otázku Hosáka jestli jsem se pochcávala :

Hosákovi dne 23. ledna 2020 smrdělo z huby, jako když schlastal chcíplou krysu.
Potom pořád krkal a začal blít.

Nóó to byla podívaná......on ten vůl Hosák tu krysu sežral a ani ji nepokousal a pak když ji blil, tak mu lezly z huby chlupy se střevama, mezi tím se mu v hubě mrskaly nožičky s ocáskem.

Hosák se celou dobu vrtěl na židli a strašně to mlaskalo, protože se celou dobu na židli čvachtal v nažloutlých sračkách.

No a v ordinaci to po Hosákovi smrdělo, jako v cisterně hovnocucu, ale Hosák si myslí, že je jeho ordinace výrobna luxusních parfémů.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové postranci Rochl a Pumprla,

když dne 11. července 2019 smradlavá škrkavka Hrenčínová se svojí bandou útočila na mého otce samopalem, protože podle ní chcípal na mozkovou mrtvici a na takové lidi se musí útočit samopalem, tak se také mimo jiné vytahovala, jak ona jako pravá škrkavka zajede s píčou do Štrasburku a před Evropským soudem pro lidská práva se perfektně se obhájí v angličtině.

No, tajné služby by přece jen měli dát smradlavé škrkavce Hrenčínové příležitost vystoupit v angličtině před mezinárodním soudem............tajné služby na to mají čl. 36 odst. 2 Úmluvy.

Ona smradlavá škrkavka Hrenčínová se zasmrádlou tlustoprdkou Martincovou a posraným Hosákem si myslí, že znát jazyk je hračka.............akorát neumí vysvětlit proč v angličtině umí pouze :"I have," a dál se nedostanou a v češtině, kdyby jim počítač neopravil gramatické chyby, tak by to nebylo ke čtení.

Použít několik cizích jazyků v praxi, to je jiná znalost, tomu ale rozumí pouze tajné služby, ale smradlavá škrkavka Hrenčínová, ta to nikdy nepochopí, protože si myslí, o své poblité píče, že je nepřekonatelná a že se z ní tajné služby poserou.

No, ale jestli to tajné služby takhle potáhnou dál, tak budou mít pro svoji práci akorát smradlavou škrkavku Hrenčínovou, protože někomu kdo umí použít několik jazyků a zná mezinárodní úmluvy o lidských právech jsou předepisovány smrtelné dávky léků Rivotril a Gerodorm.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové posranci Rochl Pumprla,

co si myslíte, že se stane když by škrkavku Hrenčínovou strčili do vazby???

No, podle mého vůbec nic, protože

PÍČA HRENČÍNOVÉ NEBUDE VŮBEC NIKOMU CHYBĚT.

Protože Hrenčínová má píču poblitou a taky smrdí jako žumpa.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pánové postranci Rochl a Pumprla,

vyřiďte smradlavým doktorům, hlavně Hosákovi a Martincové, aby se připravili, že si prdele budou ochlazovat v lochu.

Ani Hosák, ani Martincová v řádném procesu nedokážou, že za nimi přišel ZÁSTUPCE TAJNÝCH SLUŽEB a řekl : " My tady máme nevládní organizaci..................6 jazykových verzí....................mezinárodní právo.........mezinárodní úmluvy........a potřebujeme, abyste předsedkyni zavraždili smrtelnými dávkami léků RIVOTRIL A GERODORM"

To nedokážete.

A jestli si smradlavka Martincová o sobě myslí, že ona je v hierarchii vysoko oproti předsedkyni NGO, tak je Martincová smradlavka na hlavu.

To, že Martincová umí česky s gramatickými chybami, natož, aby ovládala několik cizích jazyků, to by nikomu nevadilo.

Ale podstatné je to, že kdyby Martincová něco věděla o lékařství, tak by se sama ve vlastním zájmu nenamočila do takového průseru, že bude s píčou přemýšlet v lochu, že předepsání smrtelných dávek léků je trestný čin vraždy.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Tak pánové Rochl a Pumprla,

už to vypadá, že jste ZNALECKÝ POSUDEK o vážné duševní poruše s bludy PADĚLALI...není razítko...není ověřovací doložka....nedá se ověřit...neví se ani jak se na otázky znalce odpovídalo....znalecký posudek není obsahem spisové dokumentace

Už je to tak ....BUDE TO VÁŠ DALŠÍ TRESTNÝ ČIN......

Pánové Rochl a Pumprla,

musíte urychleně přemýšlet o tom, jestli budete dělat KRIMINÁLNÍKY V LOCHU.......nebo jestli ze sebe chcete dělat PITOMCE V BLÁZINCI....tak musíte začít bláznit zavčas a už by to chtělo začít...........protože kdybyste mírnix týrnix jako státní zástupce a vyšetřovatel chtěli tvrdit, že jste ZCVOKLI......tak je potřeba mít určitou dobu předvoj

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

DIPLOMATICKÉ ŘEŠENÍ :

Když NGO napíše, že JUDR. Alexandr Pumprla kpt. Ing. Marian Rochl ohrožují základy demokratického právního státu podle čl. 9 odst. 3 Ústavy ČR, tak je to Pumprlovi a Rochlovi u prdele.

Takže to vyřešíme DIPLOMATICKOU CESTOU tak, že použijeme stejné metody a V RÁMCI TRESTNÍHO ŘÍZENÍ OFICIÁLNĚ A VEŘEJNĚ POPÍŠEME JAK SMRDÍ MUDR. BRIGITA SLOVÁČKOVÁ NA PSYCHIATRII V HRADCI a uvidíme jak dlouho to vydržíte :

Takže za prvé - smrdí Brigita Slováčková, jenže ona si o svém smradu myslí, že je to luxusní parfém, přitom ordinace Slováčkové voní asi jako septik.

Za druhé - kdyby měla smradlavou Slováčkovou prohlížet škrkavka Hrenčínová, tak by Hrenčínová našla na prdeli Slováčkové zaschlá hovna, které by ji od prdele musela odsekat majzlíkem.

Ona totiž Slováčková má zaschlými hovny ucpanou prdel a nemůže se vysrat a prdy ji také nejdou.

Ta třetí - Slováčková má tak zařezané spodní prádlo, že to ani nejde vyprat.

Za čtvrté - Slováčková má zapařenou shnilou píču a zarostlou plesnivými chlupy.

Závěrem na přílohu, že tento text píšeme se souhlasem tajných služeb.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala otázku v případu Křivé obvinění.

Pane Pumprla,

kdy půjdete příkladem a v rámci obecné právní normy stejného rozhodování umístíte své smradlavé debilní dětičky, bez kriminalistických důkazů a zdravotní indikace, do blázince, kde by jim Hosák předepsal smrtelné kombinace léků RIVOTRIL a GERODORM v nejvyšších denních dávkách (8 tablet po 3 hodinách a 2 injekce, celkem za 24 hodin a to jen proto, že řeknou, že nejsou důvody pro nedobrovolnou hospitalizaci)???

Stejně se nemůžete dočkat, že se svých geneticky pitomých ( mimochodem podle zákonitostí genetiky po Vás) spratků zbavíte.

Měl by jste po starostech ???

Mimochodem po léku RIVOTRIL JE VEDLEJŠÍM ÚČINKEM SEBEVRAŽDA.


ASI JSTE SE MNĚ TAKTO CHTĚLI ZBAVIT???


V řádném proženu Vás proženu jako za těžké ublížení na zdraví a nedokončenou vraždu.

Tohle svinstvo podepsala prim. MUDr. Jela Hrnčiarová.

Řekněte Hrnčiarové, že je za to tak 20 let natvrdo v lochu a na Mírově.

Vysvětlete Hrnčiarové, co to znamená MÍROV, aby věděla jak si tam bude pařit svou smradlavou píču, to bude mít za 20 let píču pěkně přepařenou (nebo také spíše vychladlou), aby se měla na co těšit.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

Pane Rochl,

chtěla jsem se zeptat, kdy na základě Vašeho precedentu v příloze, zaútočíte na starého posraného Ježka samopalem.

Jde o to, že by nám starý posraný a pochcaný Ježek vyprávěl o vrcholu zákonnosti Vašeho právního postupu.

Hlavně, aby se to stihlo, protože až starý Ježek ležící ve chcankách a sračkách budě čumět do hlavně samopalu, tak ho to taky může klepnout a už nám nestihne nic povědět.

Nóó, ale mladému Ježkovi je to úplně fuk, když jeho otec zaklepe bačkorama, protože mladému Ježkovi zbudou po starém Ježkovi akorát posrané trenýrky a ty nejsou předmětem dědictví, takže žádnou práci mít nebude a kdyby náhodou mladému Ježkovi zbyl byt, tak se mladý Ježek stejně nemůže dočkat, až posraný tatíček natáhne brka, aby se v tom bytě mladý Ježek mohl se smradlavým čurákem pelešit. Že by mladému Ježkovi čurák voněl, to nelze předpokládat.

Obecně je to tak, že mladému Ježkovi stačí k životu smradlavý čurák a otec je mu na obtíž.

Odborně se tomu říká porucha rané vazby.

ALE SITUACE U JEŽKŮ DOMA NENÍ VZOREM SPOLEČENSKÉ NORMY, protože společenské normy určuje Občanský zákoník a ne posranci Ježkovi.

A to je ten problém, že pan Ježek si myslí, že se z něho všichni poserou.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

K příloze sdělujeme, že nepřistoupíme na kompromisní řešení, že se vlastně nic nestalo a TRVÁME NA VRÁCENÍ VÁMI UKRADENÝCH LEGÁLNÍCH ZBRANÍ SLOUŽÍCÍ K OCHRANĚ ZDRAVÍ, ŽIVOTA A MAJETKU.

Při osobním kontaktu se pan Ježek na zbraních v Hradci se jevil jako rozumný člověk, ale bohužel se nakazil kapénkovou infekcí blbosti od Rochla a jeho profesní činnost je formována osobní a rodinnou anamnézou.

Pan Ježek má na základě své vážné duševní poruchy s bludy nevývratné přesvědčení, že u všech ostatních je to stejné, jako u něho doma.

Pan Ježek, když přijde ráno do ložnice svého otce, tak najde v posteli dementního pitomce v chcankách a sračkách......................ALE SITUACE U JEŽKŮ DOMA NENÍ VZOREM SPOLEČENSKÉ NORMY, protože společenské normy určuje Občanský zákoník a ne posranci Ježkovi.

A to je ten problém, že pan Ježek si myslí, že se z něho všichni poserou.

Aktualizace případu

Křivé obvinění - 2. část

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

PANE PUMPRLA,


MYSLÍTE SI, ŽE MÁTE PRÁVNÍ A MORÁLNÍ PRÁVO O MNĚ PSÁT BEZ KRIMINALISTICKÝCH DŮKAZŮ A ZDRAVOTNÍ INDIKACE, ŽE JSEM VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY JIŽ 4 ROKY, ŽE SE MÁM LÉČIT NA PSYCHIATRII, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ???

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Tak pánové Rochl a Pumprla,

přes rok jste mně pronásledovali stalkingem a strčili jste mě do blázince, kde jste mně oficiálně předepsali smrtelné dávky léků.

Vy tvrdíte, že jsem fyzicky napadla hlídku Policie dne 16. května 2016, ale za celé 4 roky nemáte rozsudek.

Skutečnost je taková, že já jsem byla těžce zraněná, ale já, na rozdíl od Vás, mám zdravotní dokumentaci.

A teď mám ještě další doklad, že úraz páteře ještě není doléčen a v léčení se musí pokračovat.

Takže, když si to shrneme, správně jsem se měla léčit z úrazu, ale Vy jste mě přes rok pronásledovali a strčili jste mě do blázince, kde jste mně oficiálně předepsali smrtelné dávky léků. 

BUDE TO TAK, ŽE V ŘÁDNÉM PROCESU VÁS JEŠTĚ PROŽENU ZA UBLÍŽENÍ NEBO TĚŽKÉ UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ ZA ROČNÍ STALKING, BLÁZINEC , NAMÍSTO LÉČENÍ ÚRAZU.

To vše k ostatním Vašim trestným činům.

ZA OFICIÁLNĚ PŘEDEPSANÉ SMRTELNÉ DÁVKY LÉKŮ VÁS PROŽENU JAKO ZA NEDOKONČENOU VRAŽDOU.

Správně jsem se měla léčit z úrazu a ne žrát ty Vaše smrtelně jedovatá svinstva.

Až se v řádné procesu budete vymlouvat na to, že Vám píčovinu stalking přikázala bába Bradáčová, tak si tu smradlavou bábu Bradáčovou utopíte sami.

Já si s posranou Bradáčovou ruce špinit nebudu.

Pánové posranci Rochl a Pumprla, špinavou práci uděláte na mě.

JE OTÁZKA JESTLI VÁM TAJNÉ SLUŽBY DOVOLÍ, MĚ JEŠTĚ JEDNOU MĚ STRČIT DO BLÁZINCE A NUTIT MĚ ŽRÁT SMRTELNÉ JEDOVATÁ SVINSTVA??? 

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

Vy jste si celou dobu myslel, že máte nade mnou převahu, že mě právně a morálně zničíte, protože se Vám to vedlo v předchozích případech a nikdy jste za to neměl žádnou sankci, protože se Vám každého podařilo psychicky a fyzicky vyčerpat, což byla podstata všeho.

To jste neměl nijak odůvodněné, pouze vypozorované.

Vaše převaha spočívala pouze ve 2 věcech :

1. Vaše neoblomné přesvědčení Vašeho úspěchu, bez ohledu na skutečný stav a situaci, koho jste si vybral za oběť a koho ve skutečnosti máte před sebou.

2. Fyzická převaha - ono když pošlete bandu 8-12 goril a míří na mě minimálně 2 pistole a paralyzér...tak obecně v tomto případě každý ustoupí.......to je pud sebezáchovy, s tím se nedá nic dělat.

Jenže pane Rochl, problém je v tom, že prohrát bitvu neznamená prohrát válku.

Jednoduše jsem Vás nechala nadělat píčoviny a Vy jste na to jako vůl skočil, a teď Vám to všechno spočítám, protože v právní převaze vítězím já.

Na tom se shodneme.

Pane Rochl,

udělal jste chybu, že nedomyslel jste co budete dělat, když se Vám akce nepovede.

Já Vám to řeknu, půjdete si hlavu ochladit do lochu.

To Vám ta bába Bradáčová, skutečně stála za to.

Ono to totiž dopadne tak, že oficiální výsledek bude takový, že si to tajné služby u báby Bradáčové neobjednaly, protože tajné služby si jako spolupracovníky nevybírají takové blbce jako bábu Bradáčovou a hlavně tajné služby nejsou obsazeny blbcema jako Vy a neřídili by celou akci tak pitomě jako Vy. Vy jste nevedl žádnou tajnou akci, Vy jste pouze hloupě zachraňoval skutečné viníky z případu Nedobrovolná hospitalizace.

Bába Bradáčová to všechno zinscenovala sama, protože je sama vážně duševně nemocná s bludy a trpí nevývratným přesvědčením, že jedná na pokyny tajných služeb, protože trpí vážnou duševní poruchou a měla by se léčit na psychiatrii.

A na psychiatrii dostanete bábu Bradáčovou Vy pánové Rochl a Pumprla, já se s tím zabývat nebudu a špinit ruce už vůbec ne.