Aktuality VI/2020

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Skutečnost, že JUDr. Alexandr Pumprla Okresní státní zástupce v Hradci Králové prohlásil bez důkazů, že server NGO www.hrd-ngo.com je výsledek vážné duševní poruchy s bludy, s tím, že předsedkyně NGO není trestně ani jinak odpovědná, protože má vymizelé ovládací a rozpoznávací schopnosti, nám dává neomezenou moc detailně veřejně popisovat a bez jakýchkoliv sankcí jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Tvrdit bez důkazů, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy s tím, že by se měla psychiatricky léčit, s tím, že důkazem je veřejný server www.hrd-ngo.com , může tak akorát notorický ožrala v hospodě před zavírací dobou v půlnoci, ale NE státní zástupce.

Podle čl. 1 a 2 Ústavy ČR by bylo řešením zastavit stalking na NGO a její předsedkyni - jednoznačným prohlášením, resp. změnou výroku usnesení o zastavení trestního stíhání, že se trestný čin nestal a že znalecký posudek neexistuje a že nejsou žádné kriminalistické ani zdravotní indikace k tvrzení, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy již 4 roky.

Toto je velmi jednoduché, ale zároveň problematické, protože v okamžiku tohoto pravomocného usnesení by se automaticky museli trestně stíhat podezřelí viníci jako kpt. Ing. Marian Rochl, JUDr. Alexandr Pumprla, prof. MUDr. Ladislav Hosák, Ph.D. a další

Zásadní problém je zatím v "hlavách" představitelů vrcholné české justice, kterým zatím v hlavě "běží program", že když je předsedkyně NGO (vysokoškolsky vzdělaná s jazykovými znalostmi a s veřejnou prezentací serveru NGO) prohlášena úředně za duševně nemocnou, tak je to v pořádku a když by měl být trestně stíhán kpt. Ing. Marian Rochl, který touto veřejnou prezentací již ohrožuje demokratický právní stát, tak je vrcholným představitelům české justice je kpt. Ing. Mariana Rochla tak strašně líto, že raději budou trpět jak se veřejně prezentuje jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Zásadně žádáme, aby nám BIS neodepisovala a to ani standardním formulářem a sama se rozhodla, zda udělá pořádek s kpt. Ing. Marianem Rochlem, JUDr. Alexandrem Pumprlou a prof. MUDr. Ladislavem Hosákem, Ph.D. a ostatními.

V případě, že tento "pořádek" nebude proveden, zatím pokračujeme ve veřejném popisu jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd., s tím, že se zjistí, jak dlouho tento stav česká justice vydrží???

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane doktore,

když píšete o odborných znalostech, tak se shodneme na jednom, že řádné trestní řízení potřebuje nezpochybnitelné důkazy in dubio pro reo.

Když v usnesení o zastavení trestního stíhání (i v celém trestním řízení), jako papoušek opakujete, že jsem fyzicky napadla hlídku Policie dne 16. května 2016 v Novém Bydžově, přestože neexistuje rozsudek a státní zástupkyně řekla opak, tak to může znamenat 2 věci :

1. buď jste tuctový kriminálník, který si myslí, že je jištěn tajnými službami a může se chovat jako mafiánský bandita bez pravidel

nebo

2. jste obyčejný debil, který trpí vážnou duševní poruchou s bludy a má vymizelé rozpoznávací a ovládací schopnosti, který to má v hlavě přeházené a trpí nevývratným přesvědčením, že existuje nějaký rozsudek, který neexistuje

Nóó...vypadá to, že Vám v trestním řízení bude Rochl prohlížet prdel, jestli jste si tam něco nestrčil.

Bude to probíhat tak, že až Vám Rochl bude čumět na prdel a zkoumat co tam všechno skladujete, tak z Vaší prdele vystřelí vodní (kalové) dělo....Vy se na Rochla vyserete a Rochl z Vás bude celý posraný.

Vůbec si to ani nepředstavuji, jak bude Rochl chodit po Ulricháku a budou z něj kapat Vaše hovna...to bude smradu.

Pane doktore..............a teď nejsem trestně odpovědná..............sám jste si to zařídil............jenže Vy jste si myslel, že se z Vašeho usnesení poseru................jenže já Vám to všechno omlátím o rypák.

Teď můžeme počítat, jak dlouho to vydržíte, číst o sobě jak serete....musíte to vydržet, protože jakmile řeknete, že je to jinak, tak budete dělat buď kriminálníka v lochu nebo pitomce v blázinci, kde to na kurtech poserete celé nemocnici.


V rámci bezpodmínečné kapitulace...co si česká justice zpackala, tak si to taky zaplatí v rámci odškodnění.

ŽVANĚNÍ O TOM, ŽE PŘEDSEDKYNĚ NGO JE VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY UŽ 4 ROKY, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ČESKOU JUSTICI PŘIJDE PĚKNĚ DRAHO.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Stalking na NGO pokračuje.

Není možné poole zákona, aby notářská kancelář napsala dědici, že mu bude udělovat pokutu 50 000 Kč a bude ho předvádět a zasílala policejní tiskopis pro ušlou mzdu u zaměstnavatele, zvlášť když dědictví bylo již projednáno.

Je to jasné, že Rochl si nedá pokoj a zase vyhrožuje.

Stalking na NGO pokračuje.

ROCHL ZASE CHCE STŘÍLET

PO 85-LETÉM VDOVCI.

SKUTEČNĚ BY SI TAJNÉ SLUŽBY MĚLY JIŽ UDĚLAT POŘÁDEK S ROCHLEM.

Pane Rochl,

jste formován Vaší osobní a rodinnou anamnézou.

Skutečně to máte těžké, když budete dědit po mamince, tak Vám jako pravá zasmrádlá prostitutka odkázala akorát posrané nachcávačky (znečištěné kalhotky), které nejsou předmětem dědictví, protože se Vaše maminka za socializmu vyptávat na Národní výbor, jak má nastrkovat píču, aby dostala 2 000 Kč.

A tatínek cvičil fitness s půllitrem v hospodě, a když byl unavený, tak začal cvičit s frťanama, a dědictví po tatínkovi máte v hospodě.

Pane Rochl,

to že na takové sprosťárny nemáte nárok, to dobře víte, a už se známe osobně a víte, že se z Vaší pistole nebo samopalu neposereme.

Kdyby Vás přece jen taková píčovina napadla, tak si s sebou neberte tu smradlavou škrkavku Hrenčínovou.

Ani podle trestního řádu ani podle zákona o Policii nemám zákonnou povinnost čuchat smrady z prdele Hrenčínové.

Závěrem, bude se měnit na soudu notářská kancelář a JUDr. Jan Krček si zaplatí náklady řízení a odškodnění za vyhrožování v rámci odškodnění, jinak se jedná o jeho trestný čin, leda že by trpěl vážnou duševní poruchou s bludy a měl vymizelé rozpoznávací a ovládací schopnosti.

Pane Rochl, sám jste di to zařídil...nejsem trestně odpovědná a můžu si o Vás psát jestli serete na řídko nebo prdíte bobky...musíte to vydržet, protože jakmile řeknete, že je to jinak, tak budete dělat buď kriminálníka v lochu nebo pitomce v blázinci, kde to na kurtech poserete celé nemocnici.

Ještě k tomu proč se vlastně projednává dědictví???

Vy jste se před tajnými službami chtěl vytáhnout, jak z rodiny předsedkyně NGO uděláte narkomany a myslel jste, jak budete chytrý, když najdete několik mrtvol, jenže byla jen jedna..............Fakultní nemocnice pro jistotu neuvedla příčinu smrti.............a Obvodní oddělení v Chlumci nad Cidlinou pro jistotu na ohlášení záchranné služby 155 pro jistotu vraždu taky nešetřila.

Podle přílohy Vás zatím kryje paní Bradáčová...ono je úplně normální upravovat potraviny a posílat přes Tesco otrávené nákupy potravin.

Pane Rochl...mně jste potom přidal infikované parazity v zadržovací cele......a potom jste zajistil něco do čaje a jídla v blázinci na zničení nervového systému..........navíc Fakultní nemocnice Hradec Králové sama potvrdila medikaci smrtelných dávek léků.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.  

Stanovisko ke zdravotní dokumentaci.

Fakultní nemocnice Hradec Králové Psychiatrická klinika si řádně zdokumentovala, že nechala zcela záměrně chcípat bez pomoci na mozkovou mrtvici otce předsedkyně NGO, když byla předsedkyně NGO protizákonně držena v zajetí. Pozn. Jedná se o TRESTNÝ ČIN NEPOSKYTNUTÍ POMOCI - DOKONANÝ AŽ VRAŽDA - POKUS.

Zásadní důkaz :

Když se zavolá na tísňovou linku 155 záchranné služby a ohlásí se stav ohrožení zdraví a života, tak záchranná služba přijede do 10 minut a do 15 minut je pacient na lehátku v sanitce a probíhá vyšetření a první pomoc.

MUDr. Marie Martincová uvádí ve zdravotní dokumentaci např. Dne 17. ledna 2020, že otec předsedkyně NGO může zemřít, ale že předsedkyni NGO nedovolí přístup k telefonu ani nijak nezajistí kontrolu zdravotní stavu.

Nevývratné přesvědčení MUDr. Marie Martincové, že jedná správně je důkazem vážné duševní poruchy s bludy na základě její osobní a rodinné anamnézy, že se chová jako dceruška prostitutky a alkoholika gamblera.

MUDr. Marie Martincová se jednoznačně nemůže dočkat až její den denně ožralý tatíček chcípne bez pomoci na mozkovou mrtvici, protože ho nenávidí, protože ji den denně mlátil řemenem jako nenapravitelné dítě chlastu a všechny peníze naházel do automatů, že doma neměli ani na žrádlo, proto je teď utržená z řetězu a stala se z ní smradlavá tlustoprdka.

Že by ji chlupy mezi nohama voněly, to se nedá předpokládat.

Kdyby ji Hrenčínová na osobní prohlídce čuměla na prdel, jestli si tam Martincová něco nestrčila, tak se i Hrenčínová poblije z toho hnojníku u prdele Martincové.

Martincová má prdel širokou jak jako štyrský valach a břicho napumpované jako přehuštěnou pneumatiku, že když se na kurtech posere, tak se vykoupe ve vlastních sračkách, protože jich bude dostatek.

Maminka nebyla psychotička, protože psychotička je sice psychicky labilní, ale milující matka, ale prostitutka je zvyklá svoji rodinu nechávat i několik týdnů bezdůvodně samotnou, a když někdo chcípne její vinou, tak se vlastně nic nestane.

MUDr. Marie Martincová si o vlastních dětech myslí, že jsou spratkové, kriminálníci a zločinci (podle zákonitostí genetiky po ní), a nemůže se dočkat až svoje spratky strčí do blázince k Hosákovi a naordinuje jim smrtelné dávky léků a zbaví se jich, protože děti pro Martincovou znamenají jen krátký slastný požitek sexu, ale potom ji už nezajímají.

TAJNÉ SLUŽBY TO SKUTEČNĚ PŘEHÁNĚJÍ, PROTOŽE KDYŽ CHTĚJÍ DĚLAT PSYCHOTESTY A POLITIKU BEZPRÁVÍ, TAK SE MAJÍ ZABÝVAT POUZE PŘEDSEDKYNÍ NGO, ALE ŠIKANOVAT 84-LETÉHO ČERSTVÉHO VDOVCE, ÚTOČIT NA NĚHO SAMOPALEM A NECHAT HO 14 DNÍ BEZ POMOCI CHCÍPAT NA MOZKOVOU MRTVICI, TO UŽ JE SKUTEČNĚ MOC.


Tajné služby chybují v tom, že na takovou akci mají použít profesionály, kteří akci zvládnou, ale pokud tajné služby staví na smradlavých prostitutkách jako je Hrenčínová se škrkavkami v prdeli a smradlavé tlustoprdce Martincové, která akorát vymyslí jak zavraždit otce předsedkyně NGO neposkytnutím pomoci a naordinovat předsedkyni NGO smrtelné dávky léků, proto že jen řekla, že nejsou důvody pro hospitalizaci, tak předsedkyně NGO mohla opustit nemocnici přes márnici v rakvi a tajné služby takto budou mít po celé politice bezpráví.

A poslední poznámka, tajné služby mají pro smradlavé prostitutky Hrenčínovou a Martincovou nadprůměrné mzdy, a tyto dvě smradlavky se pak drze ptají předsedkyně NGO, jestli ji právní obrana už nevyčerpala z peněz a jestli už konečně má exekuci, tak mají i na proplacení odškodnění.

V rámci bezpodmínečné kapitulace...co si česká justice zpackala, tak si to taky zaplatí v rámci odškodnění.

ŽVANĚNÍ O TOM, ŽE PŘEDSEDKYNĚ NGO JE VÁŽNĚ DUŠEVNĚ NEMOCNÁ S BLUDY UŽ 4 ROKY, S TÍM, ŽE DŮKAZEM JE VEŘEJNÝ SERVER NGO www.hrd-ngo.com ČESKOU JUSTICI PŘIJDE PĚKNĚ DRAHO.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Chceme se zeptat, jestli ještě trváte na tom, že otec předsedkyně NGO je zmatený pitomec se skelným pohledem, který musí platit pokuty za to, že ještě nechcípl, nebo jestli to uděláte jako Krajský úřad Středočeského kraje a řeknete, že se jednalo o osobní pocity a domněnky jednoho policajta.

Skutečnost, že JUDr. Alexandr Pumprla Okresní státní zástupce v Hradci Králové prohlásil bez důkazů, že server NGO www.hrd-ngo.com je výsledek vážné duševní poruchy s bludy, s tím, že předsedkyně NGO není trestně odpovědná, nám dává neomezenou moc detailně veřejně popisovat a bez jakýchkoliv sankcí jak konkrétní zástupci české justice serou, chčijou, prdí a smrdí na kurtech, co si schovali do prdele, jak jim smrdí hovna atd.

Uvidíme jestli tento stav česká justice vydrží přes rok, jak musela předsedkyně NGO trpět pomluvy, že je cvok, ožrala na narkomanka.

V rámci našeho požadavku bezpodmínečné kapitulace v tomto řízení žádáme vrátit legální zbraně, doklady a písemně anulovat pomluvy u praktických lékařů.

Ještě jednu věc, nedělejte komedii, že se pitomě budete ptát na upřesnění podání a pak to zamítnete, všechny podrobnosti Vám řekne kpt. Ing. Marian Rochl.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

Vy jste to Hosákovi pěkně zavařil.

Hosák Vám lezl do prdele a co z toho má ???

Stanovisko ke zdravotní dokumentaci :

1. Protizákonná hospitalizace - trestný čin DIOKONČENÝ- zbavení osobní svobody

Pozn. Prohlásit za bludy z psychiatrického hlediska tvrzení : "nemáte důkazy k hospitalizaci."....to neuspěje v řádném procesu

2. Předepsání smrtelných dávek léků bez zdravotní indikace - trestný čin -NEDOKONČENÝ - vražda

Pozn. Předepsání až 8 tablet a injekce léků na nervový systém...pro zdravého člověka je smrtelná dávka již 2 max. 3 tablety

3. Zabavení telefonu a neposkytnutí pomoci člověku ve věku 84 let s dokladem o akutním stavu mozkové mrtvice - trestný čin - NEDOKONČENÝ - vražda

Pozn. Tvrzení, že dcera nesmí pomoct otci, protože je zavřená jako zločinec v blázinci kvůli vážné duševní poruše s bludy, kdy důkazem je veřejný server NGO www.hrd-ngo.com, neuspěje v řádném procesu.

4. Trestný čin - DOKONČENÝ - vystavení nepravdivého znaleckého posudku, že předsedkyně je vážně duševně nemocná s bludy od 16. května 2016 - důkaz v usnesení o zastavení trestního stíhání.

Pozn. Opětně neuspěje v řádném procesu

Když se to tak všechno spočítá, tak Hosák skončí svoji kariéru profesora jako kriminálník v lochu asi tak na 20 let.


Pane Rochl,

vypadá to tak, že jako vyšetřovatel budete na osobní prohlídce prohlížet Hosákovi prdel, jestli si tam něco neschoval.


To bude prča...pacienti v blázinci potom budou chodit očuchávat posraného profesora na kurtech.


Jestli to Hosákovi všechno stálo za to???

Kdyby Vás Hosák v lednu 2020 poslal do prdele, s tím, že nejsou důvody pro hospitalizaci, tak by si na Psychiatrické klinice v klidu užíval až do penze jako uznávaný profesor.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

už to asi víte, že jste to s tím řidičákem prosral.

Máte vážnou duševní poruchu s bludy, máte nevývratné přesvědčení, že vidíte nějaký znalecký posudek, který není a asi Vás budou muset strčit do blázince na pozorování, tak se připravte, že Vám bude Plhoň prohledávat prdel jestli jste si tam něco nestrčil. Také si dejte pozor, abyste se na Hrenčínovou nevysral.

Dopadne to tak, že Vám Bayer předepíše kurty a Vy to tam Hosákovi na Psychiatrii ještě všechno poserete.

Jinak jste to posral i Kolíňákům na odboru dopravy, protože to je úplně jasné, že budou platit odškodnění, protože my právní obranu zadarmo dělat nebudeme, nejsme charita a to

žvanění o tom, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy už 4 roky, českou justici přijde pěkně draho.

Ještě Město Kolín bude vyhlašovat insolvenci kvůli jednomu pitomcovi Rochlovi.

Zápis z mimořádného zasedání

Nejvyššího orgánu - členské schůze NGO

ze dne 7. května 2020 s platností 9. května 2020

ROZHODNUTÍ

O ZNEHODNOCENÍ KVALITY OBSAHU SERVERU NGO.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

Vy jste paní Nebeskou normálně podvedl.

Paní Nebeská v nevědomosti myslí, jak je strašně chytrá a důležitá, že pro ni zadržujete majetek vlastníků půdy, které prohlašujete za duševně nemocné zločince.

Jenže ve skutečnosti tajné služby paní Nebeskou zneužívají, protože majetek zadržují ve skutečnosti tajné služby prostřednictvím ministra zemědělství, aby vlastník půdy - předsedkyně NGO rozmazávala politiku bezpráví - narušením tržního systému a diskreditací velkých zemědělských firem na internetu ... a nepodnikala v zemědělství.

Ve skutečnosti tajné služby takto diskreditují velké zemědělské firmy dezinformací, že velké zemědělské firmy nemusí pacht a stát to podporuje.

A když má vlastník půdy tu drzost chtít pacht podle smlouvy, tak ho Rochl, na přání paní Nebeské, prohlásí za cvoka pod právním dohledem Bradáčové, zamává mu pistolí před nosem, Hrenčínová mu na osobní prohlídce při dřepech prohledá prdel, jestli si tam vlastník půdy něco neschoval a pak ho strčí do blázince, kde mu na kurtech nezbude nic jiného, než se posrat.

Pane Rochl,

vidíte jakou ostudu děláte paní Nebeské a ZD Všestarům ???....ještě si to propachtovatelé vyloží tak, že paní Nebeská požaduje po Rochlovi, aby všem vlastníkům půdy, co drze požadují pacht, Hrenčínová prohledala prdel, jestli si tam propachtovatel něco nestrčil.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

jste génius a vytvořil jste precedent, že každý bez důkazů může být prohlášen za cvoka, ožralu a narkomana nebo feťáka, včetně JUDR. Lenky Bradáčové, Ph.D.

Řeklo se, že JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. nechlastá ani nefetuje, pouze je problematické její duševní zdraví.

Takže, pane Rochl, teď asi zajedete do Prahy, zamáváte JUDr. Lence Bradáčové, Ph.D. pistolí před nosem a ukážete jí papír, že je oficiální cvok.

Strčíte ji v poutech do auta, odvezete do Hradce na Ulrichák a Hrenčínová ji na osobní prohlídce vysvleče do naha a při dřepech ji prohledá prdel, jestli si tam Bradáčová něco neschovala (a také pohlavní orgán).

Pane Rochl, to by pro politiku bezpráví by to byly absolutně nezáživné titulky na internet :


« Rochl prohlásil Bradáčovou za cvoka. »

nebo

« Hrenčínová hledala jestli si Bradáčová něco neschovala do prdele. »

Skutečně nepoužitelné pro politiku bezpráví.


Když Hrenčínová bude hledat, co si Bradáčová schovala do prdele, tak Bradáčová dostane hysterický záchvat a budou ji muset dát na kurty v zájmu zachování jejího života.

Dál to bude podobné jako u Hrenčínové na kurtech.

Bradáčová bude chcát a srát pod sebe.

A zase absolutně nepoužitelné titulky na internet pro politiku bezpráví :


« Bradáčová se na kurtech posrala. »

« Sanitáři museli Bradáčovou ošetřovat na kurtech v plynových maskách, protože její hovna strašně smrděly. »

« Zvláštní agent tajných služeb...Bradáčová... v prdeli měla neznámý výbušný plyn, zatím utajené výroby (který nenašla ani Hrenčínová na osobní prohlídce) a když si Bradáčová na kurtech prdla, tak Psychiatrická klinika v Hradci Králové vyletěla do povětří jako muniční sklad. »

Opětně absolutně nepoužitelné titulky na internet pro politiku bezpráví.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

s prezentaci bezpráví je to tak, že za oběť stalkingu se musí vybrat osoba, které když zamávají pistolí před nosem a v poutech ji někam odvlečou a zdravotně podrazí, resp. otráví, tak aby když ji pustí, tak aby se nezhroutila a aby ihned vše pořádně rozmazala na internetu, ale odborně podle mezinárodních úmluv o lidských právech a nejlépe ještě v 6 jazycích.............................................. A to je právě to, že se obětí bezpráví stane předsedkyně NGO a nikoli Hrenčínová..............

Pane Rochl, to uznáte, že když by pistolí před nosem zamávali Hrenčínové, tak by dostala hysterický záchvat, takže by ji v blázinci v zájmu zachování jejího života museli ihned dát na kurty...a co by bylo dál...to si dovedete živě představit...............na kurtech je to tak, že Hrenčínová bude muset chcát a srát pod sebe........přitom vylezou z prdele škrkavky..........škrkavky udělají léčivý zábal z moči a stolice .........a škrkavky léčivý zábal namažou Hrenčínové na prdel pro zpevnění hýžďových svalů .........a protože léčivého zábalu bude dostatek...tak ho škrkavky namažou Hrenčínové ještě na stehna pro odstranění celulitidy.........potom škrkavky zalezou zase do prdele a počkají na další léčivý zábal.

Pane Rochl, uznáte, že s Hrenčínovou a jejími chovnými škrkavkami v prdeli se politika bezpráví dělat nedá.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

se škrkavkami Hrenčínové je to tak, že když jste mě odváželi do blázince a Hrenčínová pochopila, že je dceruška prostitutky a alkoholika, tak si tak usrala, že smrděla jako divoké prase, kterému padají z prdele škrkavky....mohl si také usrat Plhoň...také by si mohla usrat Filipská...v podstatě byste si mohl usrat i Vy...ale, že byste takhle smrděl ???...určitě ten smrad táhl z prdele Hrenčínové....stejně by si Hrenčínová měla ve vlastním zájmu nechat vyšetřit prdel na střevní parazity, aby Vám škrkavky na Ulricháku neucpaly kanalizaci...zvlášť teď, když budete záchody potřebovat...

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.  

 Pane Rochl,

když jste s Pumprlu , viz. Příloha, vytvořili precedent, že se bez důkazů každém může říkat, že je cvok, ožrala a narkoman, tak v rámci meritorního řešení případu Křivé obvinění je naprosto zásadní zjistit, KOLIK CHLASTU MÁ DOMA PUMPRLA V LEDNICI ???

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění. 

Pane Rochl,

když jste s Pumprlou , viz. Příloha, vytvořili precedent, že se bez důkazů každém může říkat, že je cvok, ožrala a narkoman, tak v rámci meritorního řešení případu Křivé obvinění je naprosto zásadní zjistit, JESTLI JE HOSÁK JEŠTĚ NA KOKSU( kokain), NEBO UŽ PŘEŠEL NA HRÁCH (heroin) ???

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

 Pane Rochl,

když jste s Pumprlou , viz. Příloha, vytvořili precedent, že se bez důkazů každém může říkat, že je cvok, ožrala a narkoman, tak v rámci meritorního řešení případu Křivé obvinění je naprosto zásadní zjistit, KOLIK TOHO HRENČÍNOVÁ VYCHLASTÁ NEŽ PŘIJDE DO PRÁCE ???