Aktuality V/2020

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Případ Křivé obvinění je v něčem shodný s případem vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky a v něčem odlišný.

Shody se Slovenskem :

1. Pachatelé, kteří s úplným klidem zastřelili 2 veřejně činné Slováky si mysleli, že jsou absolutně beztrestní, s tím, že mají výjimečná práva jako « banda mafiánů ».

2. Na Slovensku již probíhá řádný proces trestního řízení s trestními sazbami od 15 let do doživotí.

To Čechy čeká, i když se tomu kpt. Ing. Marian Rochl zatím vysmívá.

Odlišnosti od Slovenska :

1. Do českého případu, na rozdíl od Slovenska, je oficiálně « NAMOČENA » i česká justice - Policie, státní zastupitelství, Fakultní nemocnice, Vrchní státní zástupkyně JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D....na Slovensku se jedná pouze o kontroverzního podnikatele a několik soukromých pachatelů.

Stanovisko ke zdravotní dokumentaci během násilné hospitalizace předsedkyně NGO v blázinci :

1. Fakultní nemocnice stanovila diagnózu paranoidně perzekuční bludy na základě výroku předsedkyně NGO : « Nemáte žádné důkazy pro hospitalizaci. » pozn. Citace ze zdravotní dokumentace.

Tento důvod neobstojí v řádném procesu jak z hlediska medicinského, trestního a hlavně neobstojí z hlediska veřejného mínění.

2. Zdravotní dokumentace dokazuje, že byly předepisovány smrtelné kombinace léků.

3. Česká « banda mafiánů » si musela být vědoma co dělá a spoléhala, že předsedkyni NGO fyzicky zničí.

4. Když Policie pod vedením kpt. Ing. Mariana Rochla donutila předsedkyni NGO k nástupu do policejního auta tím, že ji mávala pistolí před nosem, tak kpt. Ing.Marian Rochl věděl, že předsedkyni NGO odváží doslova NA JATKA NA SMRT, protože mu to JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. veřejně dovolila, s tím že kpt. Ing. Marian Rochl si myslel, že předsedkyně NGO opustí nemocnici PŘES MÁRNICI V RAKVI.

Sebejistota kpt. Ing. Marian Rochla se brala z veřejné právní podpory Vrchní státní zástupkyně JUDr. Lenky Bradáčové, Ph.D.

Toto nebylo ani na Slovensku.

JUDr. Alexandr Pumprla měl sebejistotu, že předsedkyně NGO má zničený nervový systém, protože věděl, že nemocnice medikovala smrtelné kombinace léků.

NGO se ani neobtěžuje zasílat žádost o zastavení stalkingu JUDr. Lence Bradáčové, Ph.D., protože NGO předpokládá, že JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. nejen že stalking nezastaví, ale ještě rozdmýchá další vlnu stalkingu.

Aktualizace

Mimořádné opatření

Zápis z mimořádného zasedání

Nejvyššího orgánu - členské schůze NGO

ze dne 7. května 2020 s platností 9. května 2020

ROZHODNUTÍ

O ZNEHODNOCENÍ KVALITY OBSAHU SERVERU NGO.

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala stanovisko v případu Křivé obvinění.

Na základě vytvořeného precedentu, že nejsou potřeba kriminalistické důkazy ani zdravotní indikace k nemocniční psychiatrické léčbě a násilném pozorování na psychiatrické klinice, JE PRÁVNĚ PRAKTIKOVATELNÉ, aby JUDr. Lenku Bradáčovou, Ph.D. i bez jejího souhlasu pozorovali v blázinci.


Pozorováním JUDr. Lenky Bradáčové, Ph.D. v blázinci by se jednoduše diagnostikovalo, zda její přesvědčení, že jedná na příkazy tajných služeb je či není výsledek vážné duševní poruchy s bludy.


Potenciální blud JUDR. Lenky Bradáčové, Ph.D. by bylo možné jednoduše diagnostikovat řádným vyšetřením jejího mozku.

Následně by se mohlo zodpovědně posoudit, zda JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. vůbec může vykonávat funkci Vrchní státní zástupkyně, nebo zda se bude JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. léčit na psychiatrii, protože by mohla být nebezpečná pro společnost, protože vlivem bludu nevývratného přesvědčení, že jedná na pokyny tajných služeb, s tím, že jsou vymizelé rozpoznávací a ovládací schopnosti tempore criminis.

Do budoucna by psychologické vyšetření mohlo být podmínkou pro výkon funkce Vrchního státního zástupce.

Tvrzení, že server NGO je výsledek vážné duševní poruchy s bludy a je nebezpečný pro společnost je žurnalisticky okoukané a téma vyšumuje.

Aktualizace případu

Odškodnění - Křivé obvinění

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala uplatnění nároku na majetkovou, nemajetkovou škodu, nákladů a výdajů řízení podle zákona č. 82/1998 Sb. Pro právnickou osobu - nevládní organizaci Human Rights Defense z.s. - IČO 018 01 970 Vrchnímu státnímu zastupitelství v Praze

NGO několikráte žádala JUDr. Lenku Bradáčovou, Ph.D., o vykonání dohledu a dozoru v případu Křivé obvinění.

JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. však vůbec nereagovala.

Předmětným právním postupem, JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. vytvořila NEBEZPEČNÝ PRECEDENT, že kdokoli, bez kriminalistických důkazů a bez zdravotní indikace může být označen za CVOKA, OŽRALU nebo NARKOMANA a může být násilně umístěn do blázince a to tak, že se VYBRANÉ OBĚTI STALKINGU, zamává pistolí před nosem, když se oběť vzepře, tak je možné ji bez problémů zastřelit, násilně odvézt do blázince, přikurtovat a napíchat injekcemi, a to vše pod PRÁVNÍM DOHLEDEM JUDr. Lenky Bradáčové, Ph.D., pro účely VEŘEJNÉ PREZENTACE BEZPRÁVÍ. 

Režim v blázinci :

V 6:30 přijde sanitář a oznámí, že je ráno, v 7:30 je snídaně, potom tzv. Komunita, kde si blázni zazpívají písničku, do 9:00 vizita, kde blázen řekne paní doktorce, že je vše v pořádku, nic nepotřebuje a nic ho nebolí.

Potom si blázen může pastelkami vybarvovat antistresové omalovánky nebo si plete čepici. V 11:30 je oběd. Do 14:00 si blázen odpočine na pokoji. A odpoledne si blázen zase kreslí antistresovky nebo plete čepici. V 16:30 je večeře. Po večeři si blázen poklábosí s ostatními blázny, jak si musíme vytahovat suché chleby z odpadkového koše, abychom neumřeli hlady a o tom, jak nedostatky ve výživě bláznů v cvokárně akorát doničí naše nervy...

Ve 20:00 sdělíte sanitářovi, že žádné léky neberete a ve 21:00 sdělíte sestře, že nic nepotřebujete a ještě si v časopisech zjistíte, která herečka se vdává a která zpěvačka se rozvádí. Ve 21:30 se musí zhasnout a do rána se každou hodinu na spící obličej blázna rozlije jasný proud světla z chodby, protože sestry chodí kontrolovat, jestli blázni ještě nespáchali sebevraždu.

JE NUTNÉ POLOŽIT OTÁZKU, PROČ JUDR. LENKA BRADÁČOVÁ, PH.D. DĚLÁ TAK NAMÁHAVOU PRÁVI NA STÁTNÍM ZASTUPITELSTVÍ A NEPROHLÁSÍ SE JEDNODUŠE ZA CVOKA A NEJDE SI UŽÍVAT BEZSTAROSTNÝ ŽIVOT DO BLÁZINCE???

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala žádost v případu Křivé obvinění.

Žádost o dohled Vrchní státní zástupkyni

JUDR. Lence Bradáčové

Paní doktorko, 

ŽÁDAT VÁS O DOHLED ve věci vydání drzého znaleckého posudku, že server NGO je výsledek vážné duševní poruchy s bludy a je nebezpečný pro společnost ASI NEMÁ SMYSL, protože potřebujete prezentovat politiku bezpráví a nikoli budovat právní stát Rule of Law ???

Máme to chápat tak, že budete ZACHRAŇOVAT JUDR. ALEXANDRA PUMPRLU, i kdybyste měla být VYHOZENA Z FUNKCE Vrchní státní zástupkyně ???.

Paní doktorko,

tvrzení, že server NGO je výsledek vážné duševní poruchy s bludy a je nebezpečný pro společnost je žurnalisticky okoukané a téma vyšumuje.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY 

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala sdělení v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

z hlediska žurnalistiky, jsou sprostoty oprsklého Pumprly, že předsedkyně NGO je duševně nemocná, opilá a narkomanka, již značně okoukané a už to vyšumuje.

Takže je potřeba nastolit nové téma pro zvednutí sledovanosti a lidi by další rok zajímalo, jakou prognózu má PSYCHIATRICKÁ TEORIE BLUDŮ. Jakou prognózu má blud Hosáka o tom, jak se Pumprla učí nasazovat prezervativ a jakou prognózu má blud Pumprly o tom, jak se daří škrkavkám v prdeli Hrenčínové.

Tvrdit bez důkazů, že předsedkyně NGO je vážně duševně nemocná s bludy s tím, že by se měla psychiatricky léčit, s tím, že důkazem je veřejný server www.hrd-ngo.com , může tak akorát notorický ožrala v hospodě před zavírací dobou v půlnoci, ale NE státní zástupce.

STANOVISKO K DRZOSTEM

OPRSKLÉHO PUMPRLY 

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala sdělení v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

když může být Pumprla takový drzoun a sprosťák a bez důkazů o mně říkat již rok, že jsem duševně nemocná, opilá a narkomanka a teď si ještě oprskle přidal, že jsem vážně duševně nemocná a mám bludy přesně od 16. května 2016.

Pane Rochl,

když Pumprla píše, že předsedkyně NGO trpí bludy, tak lidé obecně neví, co je to za vážnou nemoc.

Pane Rochl,

měl byste lidem vysvětlit, že BLUD je NEVÝVRATNÉ PŘESVĚDČENÍ např. Pumprly, že Hrenčínová má v prdeli škrkavky, které měly Parlamentní zasedání a usnesly se, že Hrenčínové ucpou střevo.

Na to však zasedaly škrkavky v Senátu, které usnesení o ucpání střeva odložily, protože nejdřív počkají, že Hrenčínová vrátí legální zbraně, které ukradla čerstvému vdovci na jeho vlastní obranu, kterého nechala chcípat bez pomoci na mozkovou mrtvici dne 11. července 2019, když na něj Hrenčínová s Jiráskem, bez příkazu, zaútočila samopalem, aby ho to kleplo a já řešila DALŠÍ POHŘEB a Rochl mě začal znovu tahat v poutech.


Aby lidi pochopili, co je to BLUD a o jak vážnou nemoc se jedná.

STANOVISKO K DRZOSTEM OPRSKLÉHO PUMPRLY 

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala sdělení v případu Křivé obvinění.

Pane Rochl,

když může být Pumprla takový drzoun a sprosťák a bez důkazů o mně říkat již rok, že jsem duševně nemocná, opilá a narkomanka a teď si ještě oprskle přidal, že jsem vážně duševně nemocná a mám bludy přesně od 16. května 2016...

Pane Rochl,

když Pumprla píše, že předsedkyně NGO trpí bludy, tak lidé obecně neví, co je to za vážnou nemoc.

Pane Rochl,

měl byste lidem vysvětlit, že BLUD je NEVÝVRATNÉ PŘESVĚDČENÍ např. Hosáka, že Pumprla chodí po Hradci s prezervativem na hlavě, protože v jeho funkci, vedoucího státního zástupce se spletl a prezervativ nasadil jinam.

Aby lidi pochopili, co je to BLUD.

Blud je skutečně vážná nemoc

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala uplatnění nároku na majetkovou, nemajetkovou škodu, nákladů a výdajů řízení podle zákona č. 82/1998 Sb. Pro právnickou osobu - nevládní organizaci Human Rights Defense z.s. - IČO 018 01 970 a Ing. Ladislavu Kryžovou jako fyzickou sobu.

Pozn. Prof. MUDr. Ladislav Hosák, Ph.D. se musí konečně vyjádřit, jestli vystavil drzý posudek, že předsedkyně NGO trpí vážnou duševní poruchou s bludy a zajistil to tak, že by byly přidány narkotika do čaje s prodlouženým účinkem, které zajistily zničení nervového systému od 24. ledna 2020 do 31. března 2020.

Nemocnice tvrdila že předsedkyně NGO byla dne 24. ledna 2020 naprosto zdravá a dne 31. března 2020 tvrdí Pumprla, že předsedkyně NGO má zničený nervový systém a je na trvalou invaliditu, případně brzo chcípne.

Je otázka, kde bere Rochl s Pumprlou tu jistotu, že jsem v přibližně na přelomu března a dubna 2020 tak neurologicky zničená, když ještě dne 24. ledna 2020 jsem byla naprosto zdráva propuštěna z blázince, kde oficiálně nebyl podán jediný lék.

Je pravděpodobné, že Rochl s Pumprlou podali něco do čaje nebo jídla, jako třeba narkotika s prodlouženým uvolňováním a dlouhodobým účinkem, které mají za následkem zničení mozku a nervového systému přibližně za 2 měsíce po propuštění z blázince, s tím, že během těchto 2 měsíců došlo k sestupu z naprostého zdraví do trvalé invalidity nebo až smrti, protože nebezpečnost sobě a okolí může znamenat v praxi spáchání sebevraždy bez objektivního důvodu, což se vyskytuje po určitých narkotikách, což by byl důvod, že není diagnóza, protože s může jednat o nějaké nové neznámé narkotikum, ke kterým by mohl mít přístup právě Rochl s Pumprlou při vyšetřování jiné trestné činnosti.

Nová záložka

Mimořádné opatření

Zápis z mimořádného zasedání

Nejvyššího orgánu - členské schůze NGO

ze dne 30. dubna 2020

SOUHRN

NGO získala vážné podezření, že je zneužívána tajnými službami prostřednictvím Vrchní státní zástupkyně JUDr. Lenky Bradáčové pro veřejnou prezentaci udržování politiky bezpráví.

NGO situaci vyhodnotila a konstatuje, že nemá žádnou smluvní povinnost udržovat politiku bezpráví pro tajné služby ani JUDr. Lenku Bradáčovou, s tím, že NGO má plnou suverenitu i k výmazu NGO z veřejného rejstříku.

NGO dále konstatuje, že nebude nadále neustálou a zbytečnou právní obranou podporovat politiku bezpráví pro JUDr. Lenku Bradáčovou ani nikoho jiného.

NGO právě naopak, dle stanov, bude podporovat důvěru veřejnosti se spravedlnost, s tím, že každý se může domoci spravedlnosti za jakkoliv nevýhodných podmínek.

NGO proto rozhoduje změně taktických opatření :

1. Pozastavení veškeré činnosti zahraničních sekcí - anglické a ruské a podsekcí německé, francouzské a ukrajinské.

2. Omezení české sekce pouze na vymáhání odškodnění a zásadních doprovodných úkonů.

3. Omezení bude trvat do doby než se případy začnou řešit meritorně a nikoli stalkingem.

Aktualizace případu

Křivé obvinění

NGO získala vážné podezření, že je zneužívána tajnými službami prostřednictvím Vrchní státní zástupkyně JUDr. Lenky Bradáčové pro veřejnou prezentaci udržování politiky bezpráví.

JUDr. Lenka Bradáčová má bezpečnostní prověrku, má přístup k utajovaným informacím a může jednat s tajnými službám.

1. NGO několikráte žádala JUDr. Lenku Bradáčovou o vykonání dozoru a dohledu v případu Křivé obvinění, avšak JUDr. Lenka Bradáčová vůbec neodpověděla, kromě jednoho dopisu, že předsedkyně NGO patří do blázince.

2. Kpt. Ing. Marian Rochl by neměl právní sílu se chovat jako bandita bez pravidel, kdyby neměl podporu a krytí z vrchu.

3. Po znepřístupnění datových schránek pokračovala šikanózní korespondence bez změn. To znamená, že šikanózní korespondenci ovládala vyšší síla, než jen obyčejný skutečný viník z případu Nedobrovolná hospitalizace nebo SZIF, protože ten by dokázal maximálně ovlivňovat hackerskou metodou datovou schránku a nikoli písemnou korespondenci z různých geografických míst.

4. Dle obecné praxe se vedoucí státní zástupce obvykle nezabývá tak bezvýznamným trestným činem jako je křivé obvinění, což by svědčilo o trestním stíhání na objednávku z vrchu.

5. Kdyby nebyl JUDr. Alexandr Pumprla objednaný z vrchu, tak by neriskoval psát taková tvrzení, jako, že je absolutně nepřípustné, aby obviněný nahlížel do spisu (a řádně se dokazovalo), nebo, že server NGO musí prozkoumat psychiatři, jestli postup podle mezinárodních úmluv o lidských právech je duševní porucha či ne. JUDr. Alexandr Pumprla není tak hloupý, aby to nevěděl.

6. Případ Křivé obvinění není řešen meritorně a po celý rok se pouze mluvilo o blázinci. Občané se mohou na tento postup dívat, tak, že je snaha vyšší justice předsedkyni NGO ušikanovat, zdiskreditovat nebo jednoduše zničit.

7. NGO však tento postup vyšší justice vyhodnocuje tak, že tajné služby prostřednictvím JUDr. Lenky Bradáčové potřebují funkční server NGO tak, jak je, pro veřejnou prezentaci bezpráví, aby si občané řekli, že není možné se vůbec právně ubránit.

JUDr. Lenka Bradáčová by tak neriskovala, aby bez obav veřejně prezentovala bezpráví a proto je podezření, že jedná na pokyny z vrchu nebo tajných služeb .

Zápis z mimořádného zasedání

Nejvyššího orgánu - členské schůze NGO

ze dne 30. dubna 2020

Human Rights Defense z.s. - NGO odeslala žádost v případu Křivé obvinění.

Na základě usnesení o zastavení trestního stíhání a prozatímní propouštěcí zprávy, žádám nemocnici o vydání znaleckého posudku, který potvrzuje, že přesně od 16. května 2016 trpím vážnou duševní poruchou s bludy (viz. Přílohy).

Současně žádám o vydání zdravotní dokumentace a MRI snímků mozku, které potvrzují strukturální abnonormality mozku.

Na základě těchto dokladů požádám o invalidní důchod s žádostí o zpětné doplacení cca 4 roky zpět.

Pane Rochl,

přece uznáte, že když jsem podle Vás tak blbá a dokonce už 4 roky, tak přece nebudu tak blbá, abych chodila do práce nebo podnikala.

Pane Rochl,

budete mě za blbost platit a já se budu poflakovat doma a ještě si o Vás na internet můžu psát co chci, protože podle Vás jsem tak blbá, že ani nechápu co je v usnesení o zastavení trestního stíhání.

Pane Rochl,

kdyby mě na sociálce s tím papírem od Pumprly vyrazili, protože řeknou, že je kus toaletního papíru, tak si to zaplatíte v rámci odškodnění.

Někdo to zaplatit musí.

Zastavení trestního stíhání

předsedkyně NGO

Informace o zveřejnění podle čl. 38 odst. 2 Listiny základních práv a svobod ČR, čl. 1 odst. 2, čl. 10 Ústavy ČR a Evropské úmluvy o ochraně lidských práv Rady Evropy čl. 6.

Každý má právo, aby jeho věc byla projednána veřejně a to po celou dobu řízení i po skončení řízení.

Human Rights Defense z.s. - NGO zveřejňuje usnesení o zastavení trestního stíhání předsedkyně NGO

JUDr. Alexandr Pumprla trvá na to, že celý server NGO po celou dobu jeho existence je výsledkem vážné duševní poruchy s bludy na základě znaleckého posudku soudního znalce prof. MUDr. Ladislava Hosáka, Ph.D., který však nebyl přiložen.

JUDr. Alexandr Pumprla trvá na tom, že server NGO je nebezpečný pro společnost a je na psychiatrickou léčbu.