Aktuality mimořádné

Aktualizace

Dočasně zpřístupněné případy

STANOVISKO NGO 

K POKRAČUJÍCÍMU STALKINGU

NGO trvá, na nové vyšetřovací verzi, že stalking NENÍ nařízením BIS, ale pokračování soukromého stalkingu.

Nejvíc ze všeho Vás podporoval Váš psychiatrický blud v hlavě, že všechen stalking je nařízením BIS, a proto jste propadli v pocitu falešného bezpečí.

Dále NGO nadále bude předkládat vyšetřovací verzi, že stalking nebyl na objednávku BIS, ale jednalo se o soukromý stalking, protože se začíná formovat důkazní materiál, že skutečným objednavatelem trvalé invalidity je starosta Města Chlumec nad Cidlinou Ing. Miroslav Uchytil s jeho dcerou Bc. Barborou Vídeňskou, DiS.

Ve skutečnosti Vám všem vůbec nejde o nějaké léčení a už vůbec ne o trestní vyšetřování.

Za téměř 2 roky nebyl proveden jediný úkon trestního řízení dokazováním, výslechy, rekonstrukce, konfrontace a další, a to zvlášť za situace, kdy si všichni stěžovali , jací jsou chudáci, co se o nich píše, ale je vidět, že ve skutečnosti nikomu nevadilo, co se o něm píše, hlavním cílem byl stalking.

Vůbec se nepokoušejte říkat, že jsem někoho potloukla, když je to naopak.

Nebo, že chtít smluvní pacht po firmě FytAgro je duševní porucha nebo zločin.

A už vůbec ne, že mezinárodní úmluvy o lidských právech a postup podle nich je duševní porucha.

V poslední řadě se ani nepokoušejte tvrdit, že po Vašem stalkingu trpím posttraumatickou stresovou poruchou a že potřebuji léčit, protože všichni dobře víte, že jsem Váš stalking zvládla tak, jak by ostatní nezvládli.

Naopak proběhla pozitivní psychologická transformace, která umožní dovést v následném řádném procesu pachatelé stalkingu do vězení (a některé na psychiatrii).

Pokud tvrdíte, že předsedkyně NGO je tak duševně nemocná, že nemůže ani sednout do auta a popojet ani 2 km na nákup, natož aby jezdila po půdních blocích, tak ji musíte zařídit invalidku.

Pokud nezařídíte invalidku, protože to nejde, tak předsedkyni NGO zase nebudete nijak omezovat.

Zkusili jste poprosit praktického lékaře MUDr. Pavla Bareše, aby mně blokoval normální podnikatelskou činnost, on se z Vás skutečně posral, no a teď je lidem v Chlumci nad Cidlinou pro smích, jak mu odklízíte lopatou a koštětem hovna od prdele.

Jestli zkusíte zblbnout ještě někoho dalšího, tak mu uděláme zase ostudu, jaký má hnojník u prdele, až ho na osobní prohlídce vysvlíknete do naha a budete mu prohlížet prdel.

Je jasné, že v době nouzového stavu na nás fyzicky útočit se zbraněmi nemůžete, nemáte roušky, 2m rozestupy a test na COVID, TAKŽE JSTE V PRDELI.

Navíc v nouzovém stavu se nemá nic dělat, nikam jezdit a ani se nemáme s nikým stýkat, a to platí i pro policajty.

Možná ještě zkusíte napsat nějaký drzý dopis, ale příště už dostanete odpověď, abyste si vylízali prdel.

Nová vyšetřovací verze

NGO předkládá novou vyšetřovací verzi k předchozí vyšetřovací verzi

JUDR. LENKA BRADÁČOVÁ, PHD. POUŽÍVÁ TECHNIKU, ŽE NĚKOMU VYHOVÍ V TRESTNÉ ČINNOSTI, RESP. ŽE HO TZV. PŘIKRYJE A PAK NÁSLEDNĚ PO NĚM POŽADUJE SLUŽBY, RESP. HO VYDÍRÁ.

A ZDE JE PODEZŘENÍ, ŽE ING. MIROSLAV UCHYTIL JE VYDÍRATELNÝ JUDR. LENKOU BRADÁČOVOU, PHD., ŽE HRAJE ZÁSADNÍ ROLI V TRESTNÉM ČINU OBJEDNÁVKY TRVALÉ INVALIDITY PŘEDSEDKYNĚ NGO JAKO OBJEDNAVATEL, Z HLEDISKA TRESTNÍHO ŘÍZENÍ ZATÍM VE STADIU PODEZŘENÍ.

Vyšetřovací verze NGO :

1. JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. nevydírá starostu Města Chlumec nad Cidlinou Ing. Miroslava Uchytila, protože :

a) mohla jednoduše reagovat sama

b) mohla reagovat prostřednictvím JUDr. Alexandra Pumprly

c) sama prezentuje, že státní zástupce musí psychicky snést kritiku od protistrany

d) je profesionálně zvyklá na nesouhlas


2. Ing. Miroslav Uchytil zareagoval jako potrefená husa, která nejvíc kejhá na informaci o problematice budoucího vyšetřování těžkého ublížení na zdraví s následkem trvalé invalidity předsedkyně NGO.

3. K tomu, že trvalá invalidita byla objednaná a nikoli náhodná svědčí následující fakta :

a) dne 16. 5.2016 Policie Nový Bydžov vůbec neřešila podstatu věci podání léků bez medikace

b) Policie zareagovala tak rychle, že není reálné, aby v tak krátkém čase stihla dojet ze služebny do nemocnice, nejspíše již byla připravená na místě

c) po krátkém slovním nátlaku byly použité zakázané traumatizující a smrtelné údery s použitím zakázaného elektrického prostředku k zneškodnění ( bezvědomí bez možnosti cítit a reagovat na bolest).

d) zdravotnický personál nereagoval a nenechal ošetřit, když předsedkyně NGO po zakázaných úderech bezvládně ležela na zemi, což svědčí, že zdravotnický personál jednal na objednávku

e) po tomto útoku byla předsedkyně NGO spoutána a byla trhavými pohyby odtažena, což opětně svědčí, že Policie Nový Bydžov chtěla zvýšit zdravotní následky

f) zástupce vedoucího Policie Nový Bydžov se vůbec nezajímal o důkaz pro zajištění a bez dotazu na zranění nechal předsedkyni NGO pohodit do zadržovací cely

g) když předsedkyně NGO bezvládně ležela na studených dlaždičkách, tak se na ni Policisté chodili několik hodin do večera dívat bez zajištění adekvátní zdravotní pomoci a čekali až chcípne na vnitřní krvácení, další důkaz pro jednání na objednávku

4. Skutečným prostředníkem mezi zdravotní sestrou, která přinesla léky bez medikace (smrtelné) paní Markétou Stojanovou není Ing. Miroslav Uchytil, ale jeho dcera Bc. Barbora Vídeňská, DiS.

Ing. Miroslav Uchytil je pouze plátce, s tím že objednávku trvalé invalidity zajistil u Policie Nový Bydžov.

5. NGO vyvíjí vyšetřovací verzi, že celý stalking s fyzickým násilím, máváním pistolemi před nosem a odtahování do blázince je na objednávku skutečného objednavatele trvalé invalidity starosty Města Chlumec nad Cidlinou Ing. Miroslava Uchytila a jeho dcery Bc. Barbory Vídeňské, DiS.

6. Na základě výše uvedených informací NGO podporuje vyšetřovací verzi, že stalking NENÍ na objednávku BIS.

Doplnění k ukončení registrace u praktického lékaře MUDr. Pavla Bareše, MBA, Chlumec nad Cidlinou

Pokud místní praktický lékař na menším městě, kde není anonymita, řekne podnikatelce s vysokoškolským vzděláním a 25-letou praxí v pracovním procesu, že je tak duševně nemocná, že nemůže ani sednout do auta a popojet ani 2 km na nákup a že k tomu nepotřebuje žádný zdravotní důkaz, tak je to DRZOST A SPROSTOTA.

Pokud MUDr. Pavel Bareš, MBA, jako praktický lékař nejdříve požaduje po rehabilitační klinice v Praze, návrh dalšího postupu po těžkém úrazu páteře a po cca 3 měsících se vůbec nezajímá, jak dopadla rehabilitace a bez jakýchkoliv důkazů tvrdí, že pacientka je duševně nemocná, tak ve vší úctě, MUDr. Pavel Bareš, MBA není lékař, ale OBYČEJNÉ HOVADO, KTERÉ PRACUJE PRO OBJEDNAVATELE TRVALÉ INVALIDITY starosty Města Chlumec nad Cidlinou Ing, Miroslava Uchytila - z hlediska trestního řízení ve stadiu podezření, aby oběť trestného činu doslova vyřadil z normálního života.

Opakuji, že pokud bych byla tak nemocná, jak tvrdí HOVADO BAREŠ, tak by měl připravit podklady pro invalidku.

A pokud nemá "papíry" pro invalidku, tak mně nemůže omezovat v podnikání, že nemůžu jezdit autem a drze požadovat, abych desítky kilometrů na půdní bloky chodila pěšky a platila ve zdravotním pojištění, aby si BAREŠ MOHL PAŘIT PRDEL V ORDINACI.

DÁLE JE OTÁZKOU, KOLIK LIDÍ MUDR. PAVEL BAREŠ, MBA JEŠTĚ POŠKODÍ JAKO PRAKTICKÝ LÉKAŘ, KTERÝ "PRACUJE " PRO MĚSTO A POLICII A PRO KTERÉ NA OBJEDNÁVKU PÍŠE LÉKAŘSKÉ ZPRÁVY, ŽE JSOU TAK DUŠEVNĚ NEMOCNÍ, ŽE NEMŮŽOU SEDNOUT ZA VOLANT???

Doplnění k řidičáku

Další investigací bylo dokázáno, že jediný v uvozovkách "důkaz" pro to, abyste mně dělali problémy s řidičákem a zbrojákem je skutečnost, že Město Kolín napsalo mému praktickému lékaři a 

MUDr. Pavel Bareš, MBA se jednoduše POSRAL, namísto toho aby se zachoval jako lékař.

Nejdřív sám požaduje po rehabilitační klinice, návrh dalšího postupu k těžkému úrazu páteře a po dopisu z Města Kolín se jako lékař vůbec nezajímá o to jak dopadla rehabilitace a bez lékařských důkazů žvaní o duševní nemoci (bez diagnózy a bez léků).

Tady je závažné podezření, že MUDr. Pavel Bareš "PRACUJE" PRO OBJDENAVATELE TRVALÉ INVALIDITY.

Město Kolín má akorát výsledek, že lidi se MUDr. Pavlu Barešovi, MBA akorát budou smát, jak mu budou  ODKLÍZET LOPATOU A KOŠTĚTEM HOVNA OD PRDELE.

Pane Pospíšil,

to co jste udělal je trestný čin a připravte se na to, že v řádném procesu Vás budou NA OSOBNÍ PROHLÍDCE vysvlékat do naha a hledat co máte v prdeli.

Pane Pospíšil,

když si myslíte, že bez jakýchkoliv důkazů můžete o komkoliv říkat, že je duševně nemocný a že nemůže sednout do auta a ani popojet 2 km na nákup...tak jak je to s Vámi???

Pane Pospíšil nejste Vy náhodou duševně nemocný, když pácháte trestnou činnost, můžete vůbec jezdit autem, nejste náhodou nebezpečný pro společnost a neměl byste být umístěn do blázince v rámci ústavního ochranného léčení???

Závěrem :

Jestliže nemám nárok na finanční zajištění z invalidního důchodu, tak mně jako podnikatelku nebudete omezovat, že v rámci podnikání nesmím jezdit autem.

Buď bude invalidka nebo si s omezováním mého řidičáku vyližte prdel.

Ukončení registrace u praktického lékaře MUDr. Pavla Bareše, MBA

 1. MUDr. Pavel Bareš, MBA dne 13. ledna 2021 odmítl zdravotní kontrolu pro potvrzení na zbrojní průkaz na základě pochybného papíru z Městského úřadu Kolín.

Městský úřad Kolín nemá žádnou zákonnou kompetenci vydávat lékařské závěry, že nemám zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel.

Na tomto pochybném papíru bylo pouze uvedeno, že « Hosák říkal, že trpím vážnou duševní nemocí, která vylučuje řízení motorových vozidel... »

Tento Hosák neuvedl žádnou diagnózu, ani žádný jiný důkaz a potvrzuje, že jsem bez medikace a bez psychiatrické diagnózy.

Stanovisko :

Z lékařského hlediska není papír z Městského úřadu Kolín důkazem pro praktického lékaře. Doplňuji, že MUDr. Pavel Bareš, MBA odmítl, abych si papír ofotila, protože ho nesmím mít.

2. Dle řeči vyplynulo, že MUDr. Pavel Bareš, MBA tuto skutečnost zjistil někdy v září 2020, ale nijak nekontaktoval ani mně ani « Hosáka » s žádostí o podrobnější informace, jaký je ve skutečnosti můj zdravotní stav a jak má rozhodovat v akutních případech, kdy můžu být přivezena k praktickému lékaři třeba i v bezvědomí.

Stanovisko :

MUDr. Pavel Bareš, MBA porušuje základní lékařská pravidla přístupu k pacientovi a způsobu léčení.

3. Uvedu možnou reálnou situaci :

Ve skutečnosti žádnou duševní nemocí netrpím a může se stát, že jako agornom budu chodit po půdním bloku, poštípají mně včely nebo šlápnu do vosího hnízda nebo mě napadne divoké zvíře, budu přivezena mým obchodním partnerem k praktickému lékaři....

MUDr. Pavel Bareš, MBA na základě smyšlené úvahy o duševní nemoci nepodá léky na akutní stav, které by ve skutečnosti pomohly, protože bude argumentovat, že pro duševní nemoc nemůže podat léky, které pomůžou v případě, že pacient duševní nemocí netrpí.

Jedná se o kontraindikace léků a vedlejší účinky, zesilování a zeslabování účinnosti léků vzhledem ke kontraindikacím a vedlejším účinkům.

Stanovisko :

Lékařský postup MUDr. Pavla Bareše, MBA je z trestního hlediska :

a) UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ podle § 14 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. S trestní sazbou 6 měsíců až 3 roky, v případě způsobení těžké újmy na zdraví 2-8 let v případě způsobení smrti 5 -10 let.

b) TĚŽKÉ UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ podle § 145 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. S trestní sazbou 3 - 10 let v případě způsobení smrti 8 až 16 let.

c) VRAŽDA ( z hlediska profesní erudice se může jednat i o přímý úmysl) § 140 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. S trestní sazbou 15- 20 let nebo výjimečným trestem v úmyslu získat pro jiného prospěch, protože se v řeči zmínil, že to po něm chtěli policajti (pozn. V případu Křivé obvinění)

d) Z POHLEDU PACIENTA, BÝT REGISTROVÁN U TAKOVÉHO LÉKAŘE JAKO JE MUDR. PAVEL BAREŠ, MBA...TO SE "SEBEVRAŽDA" a ztráta důvěry, co vlastně takový praktický lékař může způsobit.

4. MUDr. Pavel Bareš, MBA profesně chybuje v tom, že se neinformuje na trvale užívané léky a diagnózy. Dále, že sebejistě vydává lékařská stanoviska, že nejsem zdravotně způsobilá na zbrojní a řidičský průkaz a to bez jakékoliv diagnózy.

Stanovisko :

zde se jedná o podezření z trestného činu VYSTAVENÍ NEPRAVDIVÉ LÉKAŘSKÉ ZPRÁVY podle § 350 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. S trestní sazbou až 8 let .

5. Dle řeči MUDr. Pavel Bareš, MBA tvrdí, že není potřeba žádných zdravotních důkazů pro tvrzení vážné duševní nemoci, a že se vážná duševní nemoc neprojeví na žádném vyšetření a existuje, s tím, že zejména vysokoškoláci trpí duševními nemocemi.

Stanovisko :

Zde je otázkou, zda ve skutečnosti není vážně duševně nemocný sám MUDr. Pavel Bareš, MBA a podezřelé páchání trestné činnosti i jako spolupachatel s policajty není výsledek vážné duševní nemoci. 

Zda vůbec MUDr. Pavel Bareš. MBA může jezdit s autem, zda vůbec může vykonávat práci lékaře a zda není nebezpečný pro společnost zda by neměl být umístěn do ústavní péče na ochranné léčení.


SÁM MUDR. PAVEL BAREŠ TVRDÍ, ŽE PRO TVRZENÍ DUŠEVNÍ NEMOCI U KOHOKOLIV NEJSOU POTŘEBA ZDRAVOTNÍ DŮKAZY.

6.Dále MUDr. Pavel Bareš, MBA tvrdí, že v situaci, kdy na mně zcela protizákonně mířili 2 pistole a paralyzér a ihned jsem byla spoutaná, tak jsem se zachovala tak, že pro psychiatra to je jednoznačný důkaz o vážné duševní nemoci, s tím, že není potřeba žádný důkaz ani žádné vyšetření.


Stanovisko :

ZDE JE OTÁZKOU, CO BY SE STALO S MUDR. PAVLEM BAREŠEM, MBA POKUD BY BEZDŮVODNĚ MÍŘILI POLICISTÉ PISTOLEMI NA NĚJ. 

NEBUDEME ZACHÁZET DO PODROBNOSTÍ, ALE PODLE JEHO SCHOPNOSTÍ BY TO VE VŠÍ ÚCTĚ BYLO TAK, ŽE AŽ BY NA OSOBNÍ PROHLÍDCE MUDR. PAVLA BAREŠE, MBA VYSVLÉKLI DO NAHA, TAK BY MU MUSELI LOPATOU, KOŠTĚTEM A TLAKOVOU VODOU OČISTIT VÝKALY ZE ZADNÍ ČÁSTI TĚLA.


7. Závěrečné právní vyhodnocení :

a) Pokud podle MUDR. Pavla Bareše, MBA trpím takovou vážnou duševní nemocí, že nemůžu sednou za auto a popojet si ani 2 km na nákup, natož jezdit po půdních blocích, tak mám jednoznačně nárok na finanční zajištění z invalidních důchodu.

b) Pokud nemám finanční zajištění z invalidního důchodu, tak mně nemůže MUDr. Pavel Bareš, MBA omezovat a chtít, abych na něj vydělávala na placení zdravotního pojištění jako OSVČ, a nemohla v rámci zaměstnání jezdit autem.

c) Jestli si hradečtí policisté myslí, že mně budou likvidovat soukromý a profesní život do konce života, tím, že musím vydělávat jako podnikatelka a nesmím ani jezdit autem a nic dělat, tak se musí smířit s tím, že tak to nebude a že budou o situaci přemýšlet ve vězeňské cele.

Dále prof. MUDr. Ladislav Hosák, Ph.D. se musí smířit s tím, že zemře pro množství a závažnost trestných činů zemře ve vězení....ale jako psychiatr má dostatek psychických mechanizmů, aby se s touto situací vyrovnal.

8. Věc je předána kromě zdravotní pojišťovny také České lékařské komoře, s tím, že si uvědomuji, že během nouzového stavu věc nemusí být řešena, ale vzhledem k závažnosti je toto podání důkazním materiálem proti praktickému lékaři MUDr. Pavlu Barešovi, MBA pro budoucí řádný proces.

MUDr. Pavel Bareš, MBA si musí uvědomit, že svým postupem, kdy bez důkazů tvrdí, že jsem vážně duševně nemocná mně komplikuje až likviduje život, s tím, že se budu k němu chovat adekvátně a nebudu ho litovat, když bude vyšetřován v trestním řízení a bude mu případně udělen nepodmíněný trest odnětí svobody, protože on mně také nelitovat, co teď budu dělat bez řidičáku a zbrojáku a s takovou diskreditací.

Odpor

JUDR. LENKA BRADÁČOVÁ, PHD. POUŽÍVÁ TECHNIKU, ŽE NĚKOMU VYHOVÍ V TRESTNÉ ČINNOSTI, RESP. ŽE HO TZV. PŘIKRYJE A PAK NÁSLEDNĚ PO NĚM POŽADUJE SLUŽBY, RESP. HO VYDÍRÁ.

A ZDE JE PODEZŘENÍ, ŽE ING. MIROSLAV UCHYTIL - STAROSTA MĚSTA CHLUMCE NAD CIDLINOU JE VYDÍRATELNÝ JUDR. LENKOU BRADÁČOVOU, PHD., ŽE HRAJE ZÁSADNÍ ROLI V TRESTNÉM ČINU OBJEDNÁVKY TRVALÉ INVALIDITY PŘEDSEDKYNĚ NGO JAKO OBJEDNAVATEL, Z HLEDISKA TRESTNÍHO ŘÍZENÍ ZATÍM VE STADIU PODEZŘENÍ.

ZDE JE OTÁZKOU, ZDA ING. MIROSLAV UCHYTIL NAŘÍDÍ BEZ JAKÉHOKOLIV ŘÍZENÍ UDĚLIT POKUTU JUDR. LENCE BRADÁČOVÉ, I KDYŽ JE V PRAZE, PROTOŽE JE ZDE VYTVOŘEN PRECEDENT, ŽE NENÍ TŘEBA DODRŽOVAT VĚCNOU A MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST.

JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. znevažuje mezinárodní právo, když v rámci trestního řízení opakovaně uvádí, že mezinárodní úmluvy o lidských právech a postup podle nich, jsou výsledkem vážné duševní poruchy, drog a alkoholu.

ZDE JE OTÁZKOU, ZDA ING. MIROSLAV UCHYTIL NAŘÍDÍ POKUTU JUDR. LECE BRADÁČOVÉ PH.D. ZA ZNEVÁŽENÍ MEZINÁRODNÍCH ÚMLUV O LIDSKÝCH PRÁVECH.

Město Chlumec nad Cidlinou udělilo pokutu Ing. Ladislavě Kryžové jako fyzické osobě bez jakéhokoliv správního řízení, přestože není občan Chlumec nad Cidlinou a níže uvedený text nenapsala (napsala text NGO).

Žádost o podání vysvětlení 

JUDr. Lence Bradáčové, Ph.D

Paní Bradáčová,

docela by mě zajímalo, co Vy byste dělala, kdyby Vás pprap. Jindřich Rygl - Policie Nový Bydžov POTOUKL JAKO MĚ - na invaliditu, doživotně na invalidní vozík a nechat se obsluhovat pro zdravotní nesoběstačnost.

No je to tak :

za prvé - když by Vás podprápora tloukl do trvalé invalidity, tak byste si myslela, že jste na wellness masáži, protože Váš organizmus je tak narušený, že máte vymizelé rozpoznávací schopnosti a nepoznáte, co je tlučení do trvalé invalidity a co je wellness masáž

NGO dočasně zpřístupňuje případ

GRUZIE

Korespondence NGO - Gruzie

Korespondence NGO - ČR


NGO dočasně zpřístupňuje případ

Advokát Mgr. Jan Ševčík

Die NGO stellt den Rechtsfall die Schickane der NRO wieder zur Verfügung

Aktualizace 

dočasně zpřístupněných případů

Chlumec nad Cidlinou

Přeložka silnice II/327

Křivé obvinění - 1. část

Ing. Monika Nebeská

Ředitelka ZD Všestary

Jan Bruinsma

Hlavní manager ZD Všestary

Vrácení zbrojního průkazu

Policie Kolín vrací zbrojní průkaz.

Odůvodnění :

1 zrušení trestního stíhání

2. dle Policie Kolín je zdravotní a psychický stav s požadavky k držení zbrojního průkazu dle vyhlášky a nepodléhá mimořádné zdravotní kontrole

НПО снова открыла дело

ДЕДОВЩИНА НПО

Stanovisko

Policejní Prezidium postoupilo věc na moji žádost, že Policie Kolín vydá zbrojní průkaz k PRAVIDELNÉ ZDRAVOTNÍ KONTROLE.

A doplňuji, že že předchozí trestná činnost (ve stadiu podezření), jako je krádež osobních dokladů, zneužití pravomoci úřední osoby, pomluva atd., protože Policie nikdy neměla důkaz o mojí zdravotní nezpůsobilosti, TRVÁ I NADÁLE, a pro policisty v Kolíně se jedná o reálnou trestní sazbu kolem 8 let nepodmíněně, s tím se paní Benková musí smířit.

Takže paní Benková přepíše papír, vrátí zbrojní průkaz, já zajdu na pravidelnou zdravotní kontrolu a proti paní Benkové bude někdy zahájeno trestní stíhání, kde bude také vyšetřena jako obviněná na psychiatrii, zda netrpí vážnou duševní poruchou s bludy, když je tak nevývratně přesvědčená, že má nějaké důkazy o mojí zdravotní nezpůsobilosti.

Také by paní Benková mohla být umístěna do ústavního ochranného léčení, protože se svými bludy na Policii je nebezpečná pro společnost.

Doplňující procesní fakta :

Je jednoznačné, že řízení je tak provokativně protiprávní, že se nejedná o klasický proces, ale o nějaký typ objednávky z vrchu.

Je zde nutno podotknout, zda úředníci v Kolíně správně vyhodnocují situaci.

Do současné doby se úředníci v Kolíně chovali tak, že sprosté protiprávní jednání, že po někom budou střílet a že mají důkazy, že je někdo zdravotně nezpůsobilý i když ten důkaz nemají, úředníci v Kolíně vyhodnocovali tak, že si sprostoty můžou dovolit, protože jsou významnými členy rozvědky.

Je zde ještě druhé vysvětlení, jestli tajné služby náhodou celou situaci nenarafičili na úředníky v Kolíně, aby se v následném řádném procesu úředníci v Kolíně stali levnými mediálními obětmi.

Tajné služby si tento postup mohli dovolit, protože tajné služby považovali úředníky v Kolíně za takové hlupáky, že situaci nerozpoznají a sami na sebe si zdokladují trestnou činnost, což tajné služby využijí nebo zneužijí proti úředníkům v Kolíně.

NA ZÁKLADĚ VÝŠE UVEDENÝCH SKUTEČNOSTÍ ŽÁDÁM O VRÁCENÍ ZBROJNÍHO PRŮKAZU ZA ÚČELEM PRAVIDELNÉ ZDRAVOTNÍ KONTROLY, S TÍM, ŽE PŘEDCHOZÍ PODEZŘELÁ TRESTNÁ ČINNOST PRO POLICISTY A ÚŘEDNÍKY TRVÁ. POKUD PANÍ BENKOVÁ TAKTO NECHCE UČINIT, NEVADÍ POČKÁ SE NE BEZPODMÍNEČNOU KAPITULACI A ŘÁDNÝ PROCES, ZA COŽ V RÁMCI ODŠKODNĚNÍ DOSTANU VÍCE A PANÍ BENKOVOU ČEKÁ VYŠŠÍ TRESTNÍ SAZBA.

BIS sdělení

NGO sděluje BIS, že blbci v Kolíně chtějí zase střílet po předsedkyni NGO dne 7. prosince 2020.


Vysvětlivky :

Blbci v Kolíně : Městský úřad, odbor správních činností a přestupků

Blbec je zřejmě pipča Jana Kramářová ( pipča si není schopna dodělat ani titul Bc, a kdoví jestli má zbrojní průkaz, když chce po někom střílet v době nouzového stavu.

Pipča Kramářová nemá zřejmě od Koronaviru sežrané plíce, ale mozek.

Dále : předvedení znamená střelbu.

BIS sdělení

K dopisu BIS v přísloze sdělujeme, že dopisy se minuly v poště.

Soudce Mgr. David Schmuck začal couval a slíbil ambulantní psychiatrickou léčbu.

NGO s tímto postupem souhlasí, a proto v současné době a za současných podmínek ambulantní psychiatrické léčby po BIS nežádá bezpodmínečnou kapitulaci, protože pro NGO je výhodná « patová » situace, kdy nemusí souhlasit se spoluprací s tajnými službami, předsedykně NGO není ohrožená podáváním smrtelných dávek léků a navíc NGO nemusí vykazovat žádnou činnost, protože vše je po dohodě.

Tajné služby použijí náhradní nebo paralelní variantu, kdy podle pravidel musí mít                  tzv. « zálohy ».

NGO předpokládá, že tajné služby mají v záloze 2-3 nevládní organizace se 6 jazyky se znalostí mezinárodních úmluv, kdy předseda záložní NGO souhlasí s tím, že ho Policie bude ohrožovat s pistolemi, odtahovat ho v poutech, vyslvíkat ho do naha, prohlížet mu prdel a psychiatr se ho bude vyptávat jak se pochcává.


POKRAČOVÁNÍ KONTROLNÍHO TESTU POSLEDNÍHO OBJEDNAVATELE V ŘADĚ

ŽÁDOST O OKAMŽITÝ MERITORNÍ ZÁSAH BIS

Přestože předsedkyně NGO splnila všechny požadavky stalkerů - útočníků, což znamená, že znepřístupnila veškeré informace na serveru NGO a objednala se na ambulantní psychiatrickou léčbu a přestala pracovat, což podle původní dohody vyměnila za podávání smrtelných dávek léků v ústavním ochranném léčení, tak DOSTALA DOPIS OD SOUDU, ŽE NĚKDY PO 24. LISTOPADU 2020 BUDE ZAVRAŽDĚNA PODÁVÁNÍM SMRTELNÝCH DÁVEK LÉKŮ V ÚSTAVNÍM OCHRANNÉM LÉČENÍ.

Proto NGO vznáší veřejný dotaz, zda vraždu předsedkyně NGO v ústavním ochranném léčení po 24. listopadu 2020 nařídily ZPRAVODAJSKÉ SLUŽBY - BIS???

Pokud NE (dopisy se minuly v poště), NGO žádá, aby BIS podle zákona 153/1994 Sb § 5 odst. 1 písm. a) OKAMŽITĚ ZASÁHLA, protože způsoby státního zastupitelství a Policie v Hradci Králové OHROŽUJÍ DEMOKRATICKÉ ZÁKLADY ČESKÉ REPUBLIKY.

NGO upřesňuje, že žádá MERITORNÍ ZÁSAH BIS podle § 8 odst. 3 zákona č. 153/1994 Sb., kdy bude požadovat po Policii (státním zastupitelství, soudu) okamžitou bezpodmínečnou kapitulaci ( změna výroku o zastavení trestního stíhání, že se trestný čin nestal a nejsou žádné zdravotní ani kriminalistické indikace k tvrzení vážné duševní poruchy s bludy a ochranné ústavní léčení).

POKUD VÝŠE UVEDENÍ BIS NEZAJISTÍ, DOJDE VE VEŘEJNÉM MÍNĚNÍ 10 MILIÓNŮ ČESKÝCH OBČANŮ KE SMÝŠLENÍ, ŽE ZPRAVODAJSKÉ SLUŽBY NAŘIZUJÍ VRAŽDY NA PSYCHIATRICKÝCH KLINIKÁCH, NAŘIZOVÁNÍM FIKTIVNÍCH TRESTNÍM STÍHÁNÍM BEZ DŮKAZŮ, ŽE NĚKDO POTLOUKL HLÍDKU POLICIE, I KDYŽ TO NENÍ PRAVDA ( ve skutečnosti potloukla hlídku Policie předsedkyni NGO) a že CHTÍT PACHT PO ZEMĚDĚLSKÉ FIRMĚ NEBO MZDU PO ZAMĚSTNAVATELI JE ZLOČIN A DUŠEVNÍ NEMOC.

ZÁVĚREM, POKUD BIS PODLE ZÁKONA NEZAJISTÍ OKAMŽITOU ZMĚNU VÝROKU USNESENÍ O ZASTAVENÍ TRESTNÍHO STÍHÁNÍ ( je potřebné hledat na Krajském státním zastupitelství v Hradci Králové u JUDr. Lukáše Vodička, tam je nečinnost), TAK SE VEŘEJNĚ PŘED 10 MILIONY ČESKÝCH OBČANŮ PŘIZNÁ K TOMU, ŽE SAMA BIS OHROŽUJE ZÁKLADY DEMOKRATICKÉHO PRÁVNÍHO STÁTU, což si BIS nemůže dovolit.

Human Rights Defense z.s. - NGO

ZAHAJUJE 

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

NA PŘEDSEDU NGO

Požadujeme podle stanov :

1. Znalost celkem 6 jednacích jazyků a to :

           1 x na úrovni rodného jazyka - čeština (popř. slovenština)

           3 x na úrovní B 1 odborné - angličtina, ruština,

                                                         němčina nebo francouzština

            2 x na úrovní A1 odborné - francouzština nebo němčina, ukrajinština

            vítány jsou i znalosti jiných jazyků,

            jako např. španělštiny, turečtiny nebo čínštiny


2. znalost problematiky lidských práv a mezinárodních úmluv o lidských právech


Nabízíme :

Pozn. NGO je bez její vlastní vůle ovládána tajnými službami, které mají speciální požadavky na předsedu NGO a to :

1. Nový předseda NGO se musí pochcávat, tzn. NGO požaduje lékařsky doloženou inkontinenci.

2. Nový předseda NGO se musí vzdát soukromého a profesního života a s nadšením trpět stalking tajných služeb, kdy jeho život bude vypadat tak, že bude rezignovaně přijímat v datových schránkách každý týden ohrožující dopisy, že ať jakkoliv vyhoví útočníkům, tak že bude zavražděn smrtelnými dávkami léků.

Že novému předsedovi NGO bude Policie vtrhávat do obydlí, mířit na nového předsedu pistolemi nebo samopalem, že bude nový předseda neustále Policií odtahován v poutech, vysvlékám do naha, bude mu prohlížena prdel a bude se ho psychiatr neustále vyptávat, jak se pochcává.

3. Nový předseda NGO nebude mít v NGO mzdu, protože v současné době je již NGO v ekonomických problémech vlivem pronásledování.

4. Nejlepší by bylo, kdyby nový předseda NGO, jako sponzor "vrazil" do NGO 10 -20 miliónů Kč.

5. Nový předseda NGO si bude muset platit náklady na právní obranu a advokáta sám.

6. Nový předseda NGO bude muset být štěstím bez sebe, že se stane obětí stalkingu tajných služeb, že se vzdá soukromého a profesního života, že na něj bude mířeno pistolemi nebo samopalem, že bude neustále vysvlékán, že mu bude neustále prohlížena prdel, a že se ho psychiatr neustále bude vyptávat, jak se pochcává.


STRUKTUROVANÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA ADRESU :

Human Rights Defense z.s.

P.O.BOX 8

503 51 Chlumec nad Cidlinou

NÁSTUP IHNED

KONTROLNÍ TEST

Human Rights Defense z.s. odeslala sdělení Bezpečnostní informační službě.    

NGO provádí kontrolní test posledního objednavatele v řadě.

1. Jestli se po této datové zprávě předsedkyně NGO dostane sprostý ohrožující dopis, tak je jednoznačným posledním objednavatelem v řadě BIS.

Pokud BIS nechce být oficiálním posledním objednavatelem v řadě, tak NGO doporučuje, aby si BIS pohlídala kromě JUDr. Alexandra Pumprly také odbor dopravy a přestupky v Kolíně, zbrojáky v Kolíně a Hradci Hrálové a s tím související.

BIS to zařídí jednoduše tak, jako když dala všem příkazy, aby všichni útočili na předsedkyni NGO, tak úplně jednoduše BIS dá všem příkazy "zastavit palbu".

2. Tato datová zpráva je odeslaná pouze BIS, a proto JUDr. Alexandr Pumprla nemůže tvrdit, že vlítne s pistolemi na předsedkyni NGO...-. protože je v zákoně napsáno, že se něco dozvěděl....protože když se jedná o tajné služby, tak by se přece jen měl JUDr. Alexandr Pumprla zeptat, jestli může nebo nemůže na předsedkyni NGO vlítnout s pistolí a začít ji vysvlíkat do naha jako nějaký úchyl.

3. BIS má přece jen ještě možnost vše "hodit" na JUDr. Alexandra Pumprlu, protože právní pozice dozorujícího státního zástupce je zásadní v trestním řízení, ostatní jsou pouze přisluhovači.

4. Obecně BIS si tak provokativní bezpráví nemůže vzít na sebe, protože přece jen není otrokářský řád.


DOTAZ NA SPOKOJENOST

Human Rights Defense z.s. odeslala sdělení Bezpečnostní informační službě.   

 K našemu dopisu na BIS pokládáme dotaz :

Co tajné služby vlastně celou akcí právního stalkingu na NGO sledovaly a zda jsou v současné době spokojeny ???

1. Pokud tajné služby chtěly poukázat na situace, kdy by následně došlo k určitým justičním změnám jako v některých státech Rady Evropy, tak mohly tajné služby ponechat věc pouze u "sporu" práva nahlížení do spisu, způsobu dokazování atd.

2. Pokud by tajné služby za každou cenu chtěly "zachránit" skutečné viníky z případu Nedobrovolná hospitalizace, tak mohly tajné služby "zařídit" prostřednictvím mediační služby, aby došlo k proplacení nákladů na léčení úrazu a věc by byla vyřešena.

3. Pokud by tajné služby za každou cenu chtěly "pracovat" pro holandského podnikatele p. Jana Bruinsmu, tak měly zajistit uspořádání LPIS tak, aby nedocházelo k jeho negativní reklamě na internetu.

4. Pokud tajné služby chtěly zlikvidovat NGO , tak to mohly jednoduše říct, protože pro předsedkyni NGO není tato práce důležitá a navíc stejně profesně směřuje k odbornosti rostlinolékaře pro alternativní plodiny( aktivní živnostenské listy).

5. Pokud si tajné služby myslely, že na předsedkyni NGO udělají veřejný stalking, prostřednictvím JUDr. Alexandra Pumprly, kdy ji cca každé 3 měsíce pošlou drzý dopis, pak na ni kpt. Ing. Marian Rochl s komandem namíří pistole, v poutech ji někam odtáhne, vysvleče ji donaha, prohlédne ji prdel a psychiatr se ji zeptá jak se pochcává....

Pozn. Pro veřejnost : předsedkyně NGO dostává do datové schránky každý týden ohrožující dopisy, které musí řešit a její život se točí pouze na odepisování na sprosté ohrožující dopisy, a když napíše právní argument, tak vždy dostane odpověď, že právní argument neplatí a ať napíše nějaký jiný dopis, na který dostane stejnou odpověď.

Vysvětlení pro veřejnost : předsedkyně NGO se snaží tajným službám vysvětlit, že tento život žít nebude, ať se to tajným službám bude nebo nebude líbit, protože tento život obecně nechce žít nikdo normální, ale může si tento život žít šéf BIS, protože na základě pravidla rovnosti se JUDr. Alexandr Pumprla může také zeptat šéfa BIS, jak se pochcává a v případě, že by šéf BIS vlastní chcanky necítil, tak může mít COVID a bude muset do karantény, takže na pitomosti stalkingu již nebude mít čas a možnosti.

Tak by obecně NGO zajímalo jestli vysvlékání do naha, prohlížení prdele a otázky pochcávání někomu pomohlo....jestli se holandskému podnikateli p. Janu Bruinsmovi, hlavnímu managerovi ZD Všestary zvýšily ekonomické zisky nebo jestli to nějak pomohlo politickým cílům Rady Evropy nebo jestli pochcávání zajistí, aby se dcera starosty Chlumce nad Cidlinou Ing. Miroslava Uchytila stala významných členem rozvědky???

6. Dotaz NGO je co vlastně tajné služby chtěly a jestli tajné služby jsou spokojeny s výsledkem pochcávání???Druhá oběť

Human Rights Defense z.s. odeslala sdělení Bezpečnostní informační službě.  

Vzhledem k tomu, že kpt. Ing. Marian Rochl nacvičenou cestu z Hradce Králové do Chlumce nad Cidlinou, tak NGO dlouho přemýšlela, jakou vhodnou oběť nabídnout z Chlumce nad Cidlinou.

Pro NGO je to velmi těžké, protože NGO bude zásadně přednostně pomáhat lidem z Chlumce nad Cidlinou.....ale přes to všechno NGO jednu vhodnou oběť nabízí.

1. Jedná se o Bc. Barboru Vídeňskou, DiS. Je to dcera starosty Chlumce nad Cidlinou Ing. Miroslava Uchytila, pracuje na radnici, což je velká výhoda pro kpt. Ing. Mariana Rochla, protože je to ihned na kraji Chlumce nad Cidlinou a nemusí zajišťovat nezúčastněnou osobu, protože nebude vstupovat do obydlí.

2. Bc. Barbora Vídeňská, DiS. Jako dcera starosty se dobře vypořádá se situací, když by její matce podali podezřelé smrtelné léky v nemocnici.... Bc. Barbora Vídeňská, DiS. V takové situaci určitě řekne....: " Ano, klíďo píďo dejte matce smrtelné léky, už se nemůžu dočkat až chcípne."

Bc. Barbora Vídeňská, DiS. Jako dcera starosty se dobře vypořádá se situací, když kpt. Jirásek s komandem bude mířit na jejího otce samopalem.

Bc. Barbora Vídeňská, DiS. V takové situaci určitě řekne....: " Klidně, ať to otce klepne, už se nemůžu dočkat."

Bc. Barbora Vídeňská, DiS. Jako dcera starosty se dobře vypořádá se situací, když ji 3 týdny po smrti matky kpt. Ing. Marian Rochl bombasticky přepadne s pistolemi, odtáhne v poutech a převeze na psychiatrické vyšetření, kde ji psychiatr řekne, že požadavky podle zákona a paragrafu jsou duševní nemocí konkrétně se jedná o prasklou gramofonovou desku.

Bc. Barbora Vídeňská, DiS. V takové situaci určitě řekne....: " Já jsem úplně v pohodě, se mnou to vůbec nehne, že matka zemřela...matka pro mě nikdy nic neznamenala."

Jen závěrem, až paní Markétě Stojanové rupnou nervy a začne mluvit, tak se toho možná dost dozvíme, protože i ta systematičnost vedení fyzického útoku do trvalé invalidity je na policistu také dost podezřelá...

První oběť

Human Rights Defense z.s. odeslala sdělení Bezpečnostní informační službě. 

Jako první vhodnou oběť pro politiku bezpráví NGO navrhuje tajným službám PhDr. Kristýnu Hosákovou, Ph.D., dceru soudního znalce.

PhDr. Kristýna Hosáková, Ph.D. je profesí psycholožka, což znamená, že bude mít dostatek odborných psychologických znalostí, jak psychicky zvládat situace, kdy bude obviněna z něčeho co neudělala, třeba, že fyzicky napadla hlídku Policie a potloukla 3 vycvičené policejní gorily.

Že je duševně nemocný zločinec, když chce mzdu po svém zaměstnavateli atd.

PhDr. Kristýna Hosáková, Ph.D. se velmi dobře psychologicky vyrovná se situací, když na ni kpt. Ing. Marian Rochl vlítne s pistolemi, odtáhne ji v poutech, vysvleče ji do naha, prohlédne prdel, do dokumentace napíše, že smrdí a pak se si psychiatr zeptá jak se pochcává....

Navíc PhDr. Kristýna Hosáková, Ph.D. má tatínka psychiatra, který ji může předepsat léky na uklidnění, případně ji může hospitalizovat, aby si trochu odpočinula, než na ni kpt. Ing. Marian Rochl vlítne s pistolemi podruhé....


NÁVRH OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Human Rights Defense z.s. odeslala sdělení Bezpečnostní informační službě.

 K dopisu na BIS viz. Příloha sdělujeme následující :

1. NGO sdělila BIS vše diplomatickou cestou, ale zřejmě NGO a tajné služby mají odlišné diplomatické vnímání.

2. Proto NGO sděluje BIS stručně a bez diplomatických servítků, že žádný líbivý dopis již nenapíšeme.

a) Trestní stíhání je provokativně protiprávní a neplatí právní ani logický argument.

Každý průměrný advokát situaci vyhodnotí, že se jedná o objednávku z vrchu a obecně i pro neprávníky je situace tak provokativní, že jim také dochází, že situace není normální.

b) Předsedkyně NGO nadále nebude veřejně reprezentovat NGO jako vážně duševně nemocný pitomec s bludy, protože BIS nemá žádné zdravotní ani kriminalistické důkazy.

Předsedkyně NGO pokládá otázku jestli si BIS myslí, že napsat o komkoliv bez důkazů, že je vážně duševně nemocný, že je nebezpečný pro společnost a musí se zavřít do ústavní péče....patří k demokratické svobodě projevu???

Obecně se předsedkyně NGO ptá, jestli ona sama může napsat na internet, nebo do trestního řízení, že šéf BIS je vážně nemocný pitomec s bludy, že je nebezpečný pro společnost a že patří do blázince.... bez jakékoliv sankce???

Pozn. Dozorující státní zástupce je ve svých výrocích omezen ve svobodě projevu omezen na pouze dokazatelné informace a to platí i pro BIS.

c) NGO se nadále nebude veřejně prezentovat, že její profesionální právní práce v 6 jazykových verzích je výsledek vážné duševní poruchy s bludy a to bez ohledu na přání BIS.

d) NGO nadále nebude platit náklady na právní obranu a dostávat se do ekonomických problémů jen kvůli tajným službám.

e) Předsedkyně NGO jako fyzická osoba se nenarodila a není na světe proto, aby ji byl zlikvidován profesní a soukromý život a byla nucena sedět doma a rezignovaně čekat na to, kdy ji kpt. Ing. Marian Rochl přepadne s pistolemi, odtáhne ji v poutech, pak ji vysvlečou do naha, prohlédnou prdel a pak se ji psychiatr bude vyptávat, jak se pochcává, jen proto, že se jedná o přání tajných služeb.

3. Aby však NGO tajné služby nepoškodila a nerozešli jsme se ve zlém, NGO předkládá tajným službám obchodní spolupráci :

a) Tajné služby budou moci bez problémů kontinuálně pokračovat v politice bezpráví, i když ztratili oběť předsedkyni NGO, která vše rozmazala na internetu a ještě v 6 jazykových verzích.

b) Proto NGO navrhuje, že bude tipovat vhodné oběti pro politiku bezpráví a protože nebudou dostatečně kvalifikované, NGO bude provádět vzdělávací činnost pro tajné služby.

NGO nabízí tajným službám, že bude školit oběti, jak založit nevládní organizaci, jak zařídit veřejný server, jak udělat mediální cirkus, tzn. NGO proškolí oběti ve stylistice žurnalistiky, manipulačních metodách, strategiích vyjednávání včetně zakázaných metod manipulace.

Dále NGO naučí oběti několik jazyků do té míry, aby byli schopni bez přípravy rozmazávat politiku bezpráví na internetu.....

c) NGO si v rámci písemné smlouvy nechá vše dobře zaplatit, ale protože nevládní organizace nemůže oficiálně uzavřít smlouvu s tajnými službami, tak se to bude muset vyřešit nějak přes sponzora.


Oznámení

VZHLEDEM K MIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTI, KTERÁ JE NÁSLEDKEM POKRAČUJÍCÍCH PROVOKACÍ, FYZICKÝCH, PRÁVNÍCH A EKONOMICKÝCH ÚTOKŮ TAJNÝCH SLUŽEB NA NGO.

Byla dočasně znepřístupněna celá

UKRAJINSKÁ JAZYKOVÁ VERZE

serveru NGO

Повідомлення

ВРАХОВУЮЧИ НЕГАЛЬНУ СЛУЧАЙ НЕПРЕРИМНИХ ОПЕРАЦІЙНИХ, ФІЗИЧНИХ, ЮРИДИЧНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ НАПАДКІВ СПЕЦСЛУЖБ  НА НBО. 

ЦІЛУ УКРАЇНСКУ МОВНУ ВЕРСІЮ СЕРВЕРА НBО ВИКОРИСТАНО НА ЧАС.


Oznámení


VZHLEDEM  K MIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTI, KTERÁ JE NÁSLEDKEM POKRAČUJÍCÍCH PROVOKACÍ, FYZICKÝCH, PRÁVNÍCH A EKONOMICKÝCH ÚTOKŮ TAJNÝCH SLUŽEB NA NGO.


BYLA DOČASNĚ ZNEPŘÍSTUPNĚNA CELÁ ČESKÁ JAZYKOVÁ VERZE SERVERU NGO.Dočasně znepřístupněno

Vrchní státní zastupitelství v Praze
JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D.

Informace

Vzhledem k tomu, že tajné služby, prostřednictvím JUDr. Alexandra Pumprly, pokračují v PROVOKACÍCH, FYZICKÝCH, PRÁVNÍCH A EKONOMICKÝCH ÚTOCÍCH na předsedkyni NGO

NGO rozhodla ve zrychleném řízení o urychlení znepřístupnění serveru, aby se profesionální právní texty staly nepoužitelné pro cíle tajných služeb, s tím, že přednostně budou znepřístupňovány všechny záložky týkající se zanedbání zdravotní péče, Fakultní nemocnice Hradec Králové, JUDr. Lenky Bradáčové, Ph.D. - vrchní státní zástupkyně a JUDr. Alexandra Pumprly - vedoucího státního zástupce.

Na základě výše uvedených informací 
NGO přednostně znepřístupňuje záložky :

NEDOBROVOLNÁ HOSPITALIZACE - FAKULTNÍ NEMOCNICE HRADEC KRÁLOVÉ

NEDOBROVOLNÁ HOSPITALIZACE - OBLASTNÍ NEMOCNICE JIČÍN A.S.

NEDOBROVOLNÁ HOSPITALIZACE -   JUDR. ALEXANDR PUMPRLA 


Dočasně znepřístupněno

Aktuality 2018 - německá jazyková verze

Zeitweise nicht verfügbar

Aktualitäten 2018 

Dočasně znepřístupněno

Aktuality 2018 - francouzská jazyková verze

Temporairement désactivé

Actualités 2018 

Informace pro sledovatele

Dochází 

k postupnému znepřístupňování serveru NGO

Odůvodnění :

1. Znepřístupněný server NGO se stane neužitečným pro posledního objednavatele v řadě (tajné služby) fyzického a právního stalkingu na NGO. 

NGO deklaruje že nebude pokračovat ve své činnosti za současných stávajících podmínek.

2.NGO přistoupila na veškeré požadavky JUDr. Alexandra Pumprly :

a) NGO souhlasí s tvrzením JUDr. Alexandra Pumprly, že profesionální právní práce celkem v 6 jazycích je výsledkem vážné duševní poruchy s bludy.

b) Předsedkyně NGO se v současné době dobrovolně ambulantně léčí na psychiatrii u prof. MUDr. Ladislava Hosáka, Ph.D. a podstupuje ambulantně psychoterapii u jeho dcery PhDr. Kristýny Hosákové, Ph.D.

c) Předsedkyně NGO nepracuje a doma si čte časopisy a sleduje filmy.

d) NGO postupně znepřístupňuje profesionální právní práci ve všech jazykových verzích výměnou za to, že předsedkyně NGO nebude nucena jíst smrtelné dávky léků v ústavním ochranném léčení.


NGO rozhodla o

DOČASNÉM ZNEPŘÍSTUPNĚNÍ

případu Křivé obvinění

Aktuality 2020

Aktuality 2019

všech cizojazyčných verzích

Anglická jazyková verze


Ruská jazyková verze


Německá jazyková verze


Francouzská jazyková verze


Ukrajinská jazyková verze

Zápis z mimořádného zasedání

Nejvyššího orgánu - členské schůze NGO

ze dne 25. září 2020

s platností 28. září 2020 

 1. NGO vyhodnotila vývoj případu Křivé obvinění.

2. Tajné služby prostřednictvím státního zastupitelství právně a fyzicky útočí na NGO.

3. Tajné služby sledují cíl, že se NGO musí bránit.

4. Tajné služby veřejné profesionální texty právní obrany NGO zneužívají pro své politické cíle.


5. NGO přijala následující opatření :


a) NGO se přestane bránit.

b) Předsedkyně NGO souhlasí s tvrzením státního zastupitelství, že je vážně duševně nemocná a že se bude léčit na psychiatrii ambulantně.

c) Předsedkyně NGO plně vyhovuje požadavkům státního zastupitelství, že úplně přestane pracovat a bude si doma sledovat filmy a číst časopisy.

d) NGO dočasně znepřístupňuje případ Křivé obvinění všech cizojazyčných verzích.

e) Státní zastupitelství souhlasí, že pokud bude případ znepřístupněn na internetu, tak státní zastupitelství nebude nutit předsedkyni NGO, aby jedla smrtelné dávky léků Rivotril a Gerodorm.

f) NGO vyhodnotila, že postupné znepřístupnění všech případů je nejlepším možným způsobem obrany.

g) Metodika právní obrany je duševním vlastnictvím NGO a nikoli tajných služeb.


NGO rozhodla o 

DOČASNÉM ZNEPŘÍSTUPNĚNÍ 

záložek :

  • Křivé obvinění

  • Křivé obvinění - 2. část

  • Křivé obvinění - investigace

  • Odškodnění - Křivé obvinění

  • Aktuality III/2019 až IX/2020

Zápis z mimořádného zasedání

Nejvyššího orgánu - členské schůze NGO

ze dne 16. září 2020

s platností 21. září 2020 11:30 SELČ

Nejvyšší orgán NGO - členská schůze přehodnotila vývoj případu KŘIVÉ OBVINĚNÍ a posoudila ve vzájemných souvislostech vývoj případu po přijetí MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ.

NGO vyhodnotila, že tajným službám vyhovuje funkční server NGO jak ve stavu profesionální právní obrany, tak ve stavu znehodnoceného serveru, který se stal právním bulvárem.

NGO vyhodnotila, že tajné služby zneužívají informace se serveru NGO pro své cíle.

NGO již několikráte sdělila tajným službám, že pokud budou odkládat právní ukončení případu Křivé obvinění ve prospěch NGO, tzn. bezpodmínečnou kapitulaci, tak že NGO zkoriguje svůj postoj k tajným službám.

Případ KŘIVÉ OBVINĚNÍ je v současné době prakticky ukončený, protože ani Policie ani Státní zastupitelství neprokázalo trestný čin ani vážnou duševní poruchu s bludy a případ je ve fázi řízení o odškodnění.

Dále JUDr. Alexandr Pumprla zahájil trestní stíhání předsedkyně NGO, že napadla hlídku Policie v Novém Bydžově dne 16. května 2016, ale chybí zásadní důkaz - rozsudek, který není po 4 letech a ani nebude.

Pozn. Ve skutečnosti byla napadena hlídkou Policie předsedkyně NGO a utrpěla těžké zranění, kdy ji lékaři předpovídali trvalou invaliditu na invalidním vozíku.

Dále je otázkou, jak by fyzicky slabší žena mohla potlouct 3 policejní vycvičené gorily???

Tvrzení JUDr. Alexandra Pumprla, že chtít smluvní pacht po firmě FytAgro s.r.o. je zločin je srovnatelné s tvrzením, že chtít mzdu po zaměstnavateli je zločin, tak to by byla ve věznicích celá aktivní část obyvatelstva a to je několik miliónů, což je v praxi neproveditelné, protože kdyby byli všichni vězněni, protože chtěli smluvní mzdu za svoji práci, tak by chyběli dozorci ve věznici.

Co se týče případu Zveřejňování, Úřad pro ochranu osobních údajů vyhověl NGO plně v jejich prospěch a tvrzení, že NGO případ vyhrála, ale je jí udělena pokuta, která slouží pouze k účelům, že se NGO musí bránit a profesionální veřejná obrana je tajnými službami zneužívána k jejich mediálním cílům.

JUDr. Alexandr Pumprla není schopen předsedkyni NGO zdravotně dokázat, že je vážně duševně nemocná s bludy již 4,5 roku, protože není schopen zajistit magnetickou rezonanci mozku, která by prokazovala změněný mozek ve smyslu zničeného nervového systému.

JUDr. Alexandr Pumprla není schopen oblbovat ani podvodnou magnetickou rezonancí, protože předsedkyně NGO skutečné důkazy má.

Případ KŘIVÉ OBVINĚNÍ je v současné době ve fázi KONEČNÉ INVESTIGACE a vzhledem k dosavadnímu postupu tajných služeb bude NGO poskytovat tyto informace zatím pouze jako PLACENOU SLUŽBU.

NGO je právnickou osobou s vlastní suverenitou s možností svobodného rozhodnutí s jakým jiným subjektem, českým nebo zahraničním, uzavře dohodu o spolupráci, kde budou přesně vymezeny přesné práva a povinnosti smluvních stran včetně ceny služeb, které NGO poskytne.

NGO rozhodně není a nikdy nebude otrokem tajných služeb, které by měly v úmyslu si s NGO manipulovat pro své cíle, bez ohledu na zájmy, ochotu a možnosti NGO i jejich členů.

Dle NGO si tajné služby dosud manipulovaly s NGO s výsledky, že tajné služby měli nefinanční zisky z prezentace politiky bezpráví.

Tajné svých cílů dosáhly velmi jednoduše, tak že jednoduše na NGO zaútočily právně i fyzicky a NGO byla v situaci kdy se musela bránit, a tímto způsobem NGO "zajistila veřejnou komedii" s politikou bezpráví, a to ještě zadarmo a na náklady NGO.

Ze spisové dokumentace vyplývá, že JUDr. Alexandr Pumprla i kpt. Ing. Marian Rochl nikdy neměli v úmyslu vyšetřovat a již od samého počátku měli v úmyslu předsedkyni NGO "prohnat" stalkingem k dobrovolnému souhlasu, že je vážně duševně nemocná s bludy.

Nejdřív si "chudáci", kteří podali trestní oznámení stěžovali, jak jim vadí, co se o nich píše a teď když předsedkyně NGO je oficiálně vážně duševně nemocná s bludy, není trestně odpovědná a může si dělat co chce a podle JUDr. Alexandra Pumprly nemusí dodržovat žádné právní ani morální normy, tak už nikomu nic nevadí.

Je zde otázkou, co by se stalo, kdyby ihned na začátku řízení v březnu2019 předsedkyně NGO řekla : "Ano souhlasím, jsem duševně nemocná, opilá atd. Zajdu na psychiatrii, vyzvednu léky z lékárny (pozn. které však nemusím jíst)...Případ je vyřešen."

...Předsedkyně NGO by se vyhnula rok a půl trvajícím právním a fyzickým útokům a tajné služby by asi měly po celé politice bezpráví...

Předsedkyně NGO se však bránila a tak "zajistila" tajným službám nefinanční zisk - veřejnou prezentaci politiky bezpráví.

Další otázkou je, když při současném pravomocném tvrzení JUDr. Alexandra Pumprly, že předsedkyně NGO není trestně odpovědná, jak by vlastně JUDr. Alexandr Pumprla reagoval, kdyby předsedkyně NGO přišla na státní zastupitelství, zmlátila by JUDr. Alexandra Pumprlu do trvalé invalidity nebo smrti, a protože není pravomocně trestně odpovědná a má oficiálně vymizelé rozpoznávací a ovládací schopnosti, tak si to vlastně může dovolit, pokud by to však fyzicky zvládla???

NGO se v současné době, postupem tajných služeb, cítí značně poškozená, a proto rozhodla o korekci přístupu k tajným službám.

Na základě výše uvedených skutečností NGO rozhodla o DOČASNÉM ZNEPŘÍSTUPNĚNÍ záložek :

  • Křivé obvinění

  • Křivé obvinění - 2. část

  • Křivé obvinění - investigace

  • Odškodnění - Křivé obvinění

  • Aktuality III/2019 až IX/2020

Předsedkyně NGO přijala předsednictví s tím, že se bude zabýval právní problematikou lidských práv na mezinárodní úrovni a nikoli, že bude předmětem stalkingu na objednávku tajných služeb a nadále nenechá zneužívat sebe ani NGO pro cíle tajných služeb, že mezinárodní úmluvy o lidských právech jsou výsledkem duševní poruchy, opilosti a návykových látek, kterým tato veřejná internetová přestřelka vyhovuje.

Předsedkyně NGO se rozhodně nadále nebude zabývat obranou proti banditizmu, kdy v postavení banditů jsou tajné služby.

NGO rozhodla, že nadále nebude diskreditovat mezinárodní úmluvy o lidských právech ani v rámci právní obrany.

Tajné služby musí nadále při svém postupu lépe vyhodnotit svoji potenciální oběť.

Tajné služby si nadále musí vybírat takové oběti, kterým nebude vadit, že se o nich veřejně v trestních spisech dlouhodobě mluví jako o vážně duševně nemocných pitomcích s bludy (tajné služby těchto obětí moc nenajdou).

Nebo si tajné služby musí vybírat takové oběti, které nejsou schopny rozpoznat a identifikovat posledního objednavatele v řadě a upnou se na variantu zkorumpovaného režimu (v tomto případě tajné služby mají potenciál najít vhodné oběti).

Kpt. Ing. Marian Rochl a JUDr. Alexandr Pumprla nejsou tak hloupí, aby neznali co je a co není s souladu s právním řádem a co je a co není trestné, ale pouze se z liknavosti (dnes mohou sami liknavost hodnotit jako vlastní hloupost) nechali zneužít Vrchní státní zástupkyní JUDr. Lenkou Bradáčovou, Ph.D., která z nich na přání tajných služeb "vyrobila" levné mediální oběti, kterým hrozí trest odnětí svobody bez ohledu na, zda nadále bude případ veřejný či neveřejný.

Kpt. Ing. Marianu Rochlovi a JUDr. Alexandrovi Pumprlovi nezbude nic jiného než, že se stanou spolupracujícími osobami a začnou vypovídat a funkčnosti celého procesu fiktivního trestního stíhání na objednávku, protože pro řádnou investigaci pro účely tajných služeb nestačí pouze zpracování procesu ze strany NGO, ale je nutné zpracovat investigační proces ze strany zástupců Policie a Státního zastupitelství.

Kpt. Ing. Marian Rochl, JUDr. Alexandr Pumprla a ostatní včetně prof. MUDr. Ladislava Hosáka, Ph.D. jsou značně znevýhodněny, protože jejich současné způsoby jako právní a fyzický stalking, jehož součástí je i podávání smrtelných dávek léků, by toleroval možná pouze otrokářský řád ( a možná ani ne). 

Kpt. Ing. Marian Rochl, JUDr. Alexandr Pumprla a ostatní včetně prof. MUDr. Ladislava Hosáka, Ph.D. se musí smířit s tím, že žijí v demokratické společnosti 21. století, ve které je právní i fyzický stalking protizákonný s následkem trestu odnětí svobody.

METODIKA PRÁVNÍ OBRANY A KONEČNÉ ZÁVĚRY INVESTIGACE PŘÍPADU KŘIVÉ OBVINĚNÍ JSOU DUŠEVNÍM VLASTNICTVÍM NGO HUMAN RIGHTS DEFENSE Z.S., KTERÁ MÁ PLNOU SUVERENITU SE ROZHODNOUT ZDA A ZA JAKÝCH PODMÍNEK TYTO INFORMACE PRODÁ NEBO UVEDE NA VEŘEJNOST.